Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - kinopodgon
Додано 06 гру 2025

kinopodgon

@kinopodgon1
Кількість підписників: 1 635
Фото: 819
Відео: 228
Посилання: 422
Опис:
🎬 максимально просто, ну може чучуть емоційно, про кіно, серіали і всьо на світі. ⛔️ граматично не ідеальний. ⛔️ матюкаюсь. сильно і часто. 🎬 залітай 🎈@b4usmile - йа

👥 Кількість підписників

1 635
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -9

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 0.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 767 26-03-21 12:18
глянув «пікі фокін блайндерс» рекомендую дивитись в оригіналі, дуже вже смачно всі звучать, плюс на нетфліксі є саби, але і озвучка є, правда не знаю якої якості.фільм получився, скажем так, атмосферний.дуже відчутна різниця між серіалом і фільмом, але в хорошому сенсі.фільм гарно доповнює серіал, особисто я не маю до чого доєбатись (хоча я привик казати шо мені не подобається ребекка ферґюсон) але і вона тут ахуєнна.тім рот - кльовий.всі другорядні персонажі з серіалу тоже піздаті, був радий їх бачити.баррі кеоґан подобається мені у всіх фільмах, тут він теж класний.ну і кілліан мбапе.ну та його походка, то як він єбашить теплу сотку віскаря і закурює… боженькотоммі ми скучали.томмі ми будем скучати.п.с. там є такий невїбатільний кавер на пісню «teardrop» групи, в якій співає banksy:) шо я аж всплакнув, і збоку сидів тіп, бо я втикав в літаку, із таким розуміючим поглядом на мене подивився, ніби розумів шо відбувається на екрані і яка там музика грає. нуль відсотків засудження, сто відсотків розуміння.п.с.с. на імбд зараз 7.2, зазвичай я погоджуюсь з оцінкою, або ставлю чучуть нижчу, тут тре вїбати трохи вищу, бо то класне закінчення культової саги.п.с.с.с. такі «післяслова» тепер бувають рідко.21 квітня 2022 року я написав рецензію на останній сезон «картузів» і навіть не догадувався, шо буде фільм.тому єбану таку дивну хуйню, як процитую сам себе:"фокін пікі блайндерс" то повний стакан середнякового віскаря, який ти розтягуєш під цигарку(кльове слово), але тобі не получається розтягувати і заказуєш стакан застаканом, куриш цигарку за цигаркою...і коли в пабі тобі говорять "братан, ми зачиняємся" ти робиш останній ковток, останню тягу. дякуєш і потихенькуйдеш додому.йдеш і тішишся кльовим післясмаком».
👁 1,190 26-01-12 07:47
дай бог здоровля чату джіпіті, бо найбільше я не любив мутити такі от пости.ГЛОБУСИ -ХУЙОБУСИ ВНОЧІ РОЗДАВАЛИ.🏆 КіноНайкращий драматичний фільм — «Гамнет»— Найкращий актор у драматичному фільмі — Вагнер Моура («Секретний агент»)— Найкраща акторка у драматичному фільмі — Джессі Баклі («Гамнет»)— Найкраща комедія або мюзикл — «Битва за битвою»— Найкращий актор у комедії або мюзиклі — Тімоті Шаламе («Марті Супрім»)— Найкраща акторка у комедії або мюзиклі — Роуз Бірн («Я б тебе вдарила, якби могла»)— Найкраща акторка другого плану — Теяна Тейлор («Битва за битвою»)— Найкращий актор другого плану — Стеллан Скарсгард («Сентиментальна цінність»)— Найкращий режисер — Пол Томас Андерсон («Битва за битвою»)— Найкращий сценарій — Пол Томас Андерсон («Битва за битвою»)— Найкращий іноземний фільм — «Секретний агент»— Найкращий анімаційний фільм — «Кейпоп-мисливиці на демонів»— Найкращий саундтрек — Людвіг Йоранссон («Грішники»)— Найкраща пісня — Golden («Кейпоп-мисливиці на демонів»)— Кінематографічне та касове досягнення року — «Грішники»📺 ТелебаченняНайкращий драматичний серіал — «Лікарня Пітт»— Найкращий актор у драматичному серіалі — Ноа Вайлі («Лікарня Пітт»)— Найкраща акторка у драматичному серіалі — Рей Сігорн («Pluribus»)— Найкращий комедійний серіал — «Кіностудія»— Найкращий актор у комедійному серіалі — Сет Роґен («Кіностудія»)— Найкраща акторка у комедійному серіалі — Джин Смарт («Хитрощі»)— Найкращий телефільм або мінісеріал — «Перехідний вік»— Найкращий актор у телефільмі або мінісеріалі — Стівен Ґрем («Перехідний вік»)— Найкраща акторка у телефільмі або мінісеріалі — Мішель Вільямс («Помираю, як хочу сексу»)— Найкращий актор другого плану (серіал / мінісеріал / телефільм) — Оуен Купер («Перехідний вік»)— Найкраща акторка другого плану (серіал / мінісеріал / телефільм) — Ерін Доерті («Перехідний вік»)від себе хочу добавити:тішусь за «лікарню пітт»але ше був такий серіал як «поділ»«кіностудія» теж дуже чьотко.хвала небесам, шо дали жінці сола за «плурібус».по кіно хуй знає - скучно піздєц якось.цікаво чи дадуть тимофію оскар, і ше дуже цікавить шон пенн і його оскар за другий план, тай таке
👁 1,100 25-12-31 19:45
1. "Землевласник"ви зараз здивуєтесь.але мене і анджеліну джолі (!!!) обєднує дві штуки.перша.ми бували в "львівських круасанах" на сихові.друга.ми любимо/любили Білі Боба Торнтона.тому не заздріть.серіал ахуєнний.там дуже сильний початок, і єбєйший кінець. і та, я це говорю в контексті лише першого сезону, тому шо другий я ше не дивився.мені говорили глянути "єлоустоун" бо він піздатіше - ше прийде час.а так, якшо вам хочеться глянути кльовий серіал з доволі динамічним розвитком подій то це по адресу.плюс головні актриси такі, шо... блять, хто бачив, той зрозумів.2. "Одна битва за іншою".фільм року для багатьох. но не для мене.і не тому шо я "нетакуся". а тому шо йобаний політичний підтекст бере верх над кінематографом.з хорошого.таким тіпам як полтомасандерсон (буду тільки так писати) треба виділяти гроші, ібо він дуже "інший" режисер і його цікаво дивитись.тут якраз цей варіант.денісіо!!! (блять я опублікував пост, і лиш потім побачив помилку, помилку по фрейду блять ДЕНІСІО ДЕЛЬ ТОРО, в мене всьо нахуй) дель торо і он пенн - господи, це прекрасно, особливо шон пенн, але ви то і так знаєте.сцена погоні - позаздрив всім хто був в аймаксі.ну і саундтрек від джонні ґрінвуда, якого я бачив цього року вживу.сценарій, історія - є.чи прям ахуй - ніт.але класно, ставлю лайк. вісім разів.3. "Грішники".ой блять, то точно має бути великий екран, ну хочаби телевізор, а не планшет, як в мому випадку.але я дуже кайфанув.тут потрібен настрій. розумію шо то єбана фраза і під всьо треба настрій, но тут прям ідеально вона вписується, аби викупити, треба полюбити той, господипрости "вайб", ту музику і настроїтись на вампірів і на красу на екрані і тоді вийде максимум.прекрасно розумію людей, яким не зайшло, але знайте, я не в вашій тусовці.4. "Потяг у снах"дуже рідко таке буває, але до Нетфліксу нуль питань.особисто для мене цей фільм схожий на "перфект дейс", який виходив минулого року.дивна хуйня, ібо схожого в них нічого немає, ну на перший погляд, ну, принаймні для мене...але фішка в тому, шо це єбать яка мантра, шось таке "на філосовському", шо не потрібно сприймати буквально.вкінці хочеться плакати. ачо нє?"ачо нє" - колись в мене був такий нікнейм.5. "Бугонія"дивно. місцями незрозуміло. затянуто. сонливо. роздупляюче. цікаво. ахуєнно. ого. єбать. ну ніхуя собі. заєбісь.моє кіно.6. "Поділ"ну є лише один серіал, крім цього, епізоди якого я чекав як йобнутий, і дивився зразу як тільки вони виходили з субтитрами, бо не міг чекати, і він під номером 8 в даному списку.хоч і казав, шо "блять почекаю коли вийде всьо".завжди ахуй, шо так піздато, навіть коли монотонно.завжди ахуй, шо втикаєш в чорний екран після титрів.завжди ахуй, шо то бен стіллер.завжди ахуй, шо то не про Київ.7. "Пітт".тотальне розєбалово.ковток свіжого повітря.купа головних героїв.купа АХУЄННО прописаних головних героїв.неможливо глянути одну серію, і більше не хотіти подивитись.і, єбать, то серіал не про Бреда Пітта навіть.8. "Плурібус"КАПСЛОК НАХУЙ.РИТОРИЧНО, АЛЕ ХУЛІ Я ХОТІВ ВІД УЛЮБЛЕНОГО СЕРІАЛЬНОГО РЕЖИСЕРА?!ЛИШЕ ОДНОГО, ШОП ВОНО НЕ БУЛО ТАКЕ ПОПУЛЯРНЕ, ЯК Є :)ТУТ ІМЕННО 10 - ТО І Є 10.КОЛИ СЦЕНАРІЙ, ЛОКАЦІЯ, ПРОДУМАНІСТЬ, ЗЙОМКА, АКТОРИ, АКТОРСЬКА ГРА, ХІМІЯ, ФІЗИКА, ГЕОАЛГЕБРА БЛЯТЬ.ВСЬО.ВСЬО ДУЖЕ ЗАЄБІСЬ.ВСІ КОМУ: СКУЧНО, НУДНО, ДОВГО, ПОВІЛЬНО... Я ВАС ПОЧУВ (а ви, надіюсь знаєте, шо означає та фраза).НАДІЮСЬ ШЕ НА 3-4 СЕЗОНИ.
👁 740 25-12-30 18:29
1. "Місія неможлива: Фінальна розплата.якісний і дуже дорогий бойовик.люблю дану франшизу, але саме ця частина зовсім не здивувала.вірніше, як завжди, здивував том круз, але то вже звичне, хоч і не менш від того стає АХУЄВШЕ явище.чуть перемудрили.подивився і забув. можливо, коли вийде нова частина (ібо словосполучення "фінальна розплата" то скоріш за все піздьож) цю я перегляну, можливо ніт.2. "Супермен"я не фанат саме цього супергероя і навіть коли кевіл був суперменом і всі сцяли кипятком, я на таку хворобу не жалівся і всьо в мене було впорядку.наявність ґанна це величезний плюс, бо він вміє класно, брутально і з гумором розповідати і показувати історії, плюс подобавляв всяких милих елементів у вигляді собаки і получилось нормально.весело, красиво, масштабно, кольорово.на таке кіно потрібно ходити в кінотеатр, я не ходив, тому і така оцінка, була б більша, якби пішов.3. "Ф1".скоріш за все по всіх признаках саме цей фільм - "фільм року".по сценарію все дуже простенько.реалізація - шикарна.шо зйомки самих перегонів, шо хімія між дуетом пітт-бардем.добавили сюди ше ганса з його музикою і аймакс з їх картинкою і получилось ахуєнно.знову ж таки, в кінотеатр не попав, так би була вища оцінка стопудово.але хочу відмітити. це ніхуя не "топ ган маверік на колесах" як багато хто пише."топ ган маверік" дуже сильно крутіше кіно.4. "Завдання"мені не подобається марк руффало, звичайно не так як рамі малек, але десь в тих районах. тому починав дивитись і грандіозних планів не мав.Том Пелфрі витягнув серіал. дуже класно відіграв свою роль.хочеться вірити, шо hbo залишиться таким, яким воно було до купівлі нетфліком (шо малоймовірно).бо тут є екшн, е класна історія, яку за допомогою режисера і акторів круто показали.в цьому році таких серіалів було мало, тому можете собі запамятати.5. "Франкенштейн"дорого, дуже дорого, гарно, оскар за костюми і декорації, дорого (але я вже це казав), пусто.всьо.6. "Місяць 2112"фільм "moon" які наші локалізатори вирішили назвати, так як назвали. єдиний фільм зі старих, які я бачив давно і добавив його в цей список.а добавив я його сюди тому шо було стільки шуму навколо українського " ти-космос", який я не можу ніяк подивитись (бо я не дома) шо я згадав про цей і вирішив зробити заміщення.тільки наш фільм появиться десь, де я зможу його глянути, я зразу же цим займусь, бо по відгуках то найкраще кіно в світі, яке тільки могли випустити в Україні, під час війни, ше й за такі гроші.є сумніви.але я дуже хочу в це вірити, тому побацим-побацим.7. "Грабіжник за покликанням"тут теж міліон питань до локалізації, але я єбав нервуватись, тому пропускаєм цей момент.мені дуже подобається, як актор, Чаннінг Татум, тому фільм вирішив дивитись.крім цього це добре і миле кіно, просте, ше й зняте на реальних подіях, шо підкуповує.наявність кірстен данст фільму слави не робить, але шо вже.загалом заєбісь, може то навіть якесь воно таке сімейне, тому теж можете собі зберегти і глянути.8. "Ножі наголо: Прокинься покійнику?"ну як і з франкенштейном, ібо то стандартна планка нетфліксу, і так можна описувати будь який фільм від них.дахуя бабок.кльовий каст.гарна і піздєц яка якісна картинка.сценарій, ну мудрьоний, але є.довго, затянуто, з чуть пройобаною кінцівкою.хочеться виділити Броліна і Оконнора, всі інші тоже кльові. мене зовсім не зачепило.але це точно краща частина ніж попередня, і далеко не така прикольна, як перша.9. "Помри моя любове".ну я ахуєл.і по-доброму і по-поганому.багато питань, на які, скоріш за все, не обовязково відповідати.якшо глянете фільм, напевно, ви мене зрозумієте, шо теж не обовязково.як і дивитись його всім теж не потрібно.от такий от відгук.10. "Миротворець"завше хвалю цей серіал бо перший сезон був дуже ахуєнний.другий теж на рівні, як я писав вище в тексті про "супермена" - наявність джеймса ґанна - це завжди плюс.смішно, весело, чуть жорстоко, цікаво.але є нюанс.дуже загандошена остання серія, яка ше й кинула затравочку на наступний сезон.але я б на цьому не акцентував, ібо плюсів більше.
👁 437 25-12-27 18:18
з різдвяними святами всіх вас!получилась така собі підбірка, але вже маєм, те шо маєм.матюків буде багато.1. "Гра в кальмара" хуй його знає, як можна так проєбати доволі ніхуйовий, і дуже популярний серіал.в сценаристів абсолютно немає поваги до глядача.і оця канцова з кейт бланшет, зі затравкою на американську версію, яку зніматиме фінчер, та ну його нахуй.стаканчик теплого "арсенал міцне" краще за цей сезон.тут навіть не 1 оцінка, а 0!2. "Декстер. Воскресіння"блять, шо там після воскресіння? вознеміння і друге пришествіє йобанаврот.вже висосали всьо шо тільки могли, спінофи хуйофи, нічого новго, понабирали топових акторів, запросили старих - в мому випадку не врятувало ніхуя, ібо то брєдятіна.але найбільше бісять оцінки на імдб, там просто зашкалює, хз, всі ми різні, але дуже дивно, шо прям всім так зайшло.хуйня рідкісна, не цікава, дивився, аби додивитись.3. "Резидеенція"єбааааать. ше один дорогий висер від нетфлікса.ну я прям дуже нервувався.в цьому серіалі занєхуй могли знятись ірма вітовська і цей тіп шо веде "зрадники", ібо там якраз по їхньому профілю - перегравати наше всьо.ну, тут вже пішла субєктивщина, але якшо декстер ше мав шанс сподобатись багатьом, то оця хуйня могла сподобатись тільки людям в яких смак АБСОЛЮТЛІ відсутній.4. "Дім Гіннесів".я думав буде серіал про моє улюблене пивко.нахуярили гамасятіни.картинка гарна. за неї і така оцінка.я очікував побачити зовсім інше. тому нікого окрім себе не звинувачую.нетфлікс ше раз доводять, шо вони хуйня. і це не звинувачування, це факт.5. "Ущелина"дивився давно, памятаю шо сподобалось.там по сценарію і реалізації чуть слабенько, але на акторів приємно втикати, бо шо Аня, шо Майлз (базарю ніби то мої однокласники) ахуєнні.легенький бойовичок, гарно знятий, з красивими акторами, без скали і кевіна харта і на тому дякую.6. "Перехоплений літак".якшо ви хоч один раз літали літаком, ви десь всередині серіалу (а дехто на початку), яка це неправдоподібна залупа.неправдоподібна залупа - хороша фраза.так само як «літали літаком».7. "Студія".укуриш Сет Роган якось молоднув яблучну платформу і та йому виділила нормально бабок, він дав свободу фантазіі і получився один із серіалів року.тут прекрасно всьо.якшо вии любите і цікавитесь кіноіндустрією, то вам дуже зайде.якшо ви простіше до цього відноситесь, то вам теж зайде, бо тут всьо створено так, аби ви ті 30-40 хвилин, поки йде епізод, відпочили і поугарали.8. "Світ Юрського періоду: Відродження".ой блять, яке впізду відродження.позапрошували знаменитостей, нахуярили не логічних динозаврів, заєбенили нульовий сюжет - відродження.не вникав чи є Спілберг в продюсерах, але якшо є то йому має бути соромно, а якшо нема, то його має боліти, шо з легендарного фільму штампують от такі, хоч і кольорові но дуже хуйові ксерокопії.9. "Готель із привидами"хух це було дуже класно, весело, продумано, гарно намальовано і ідеально озвучено, дивився декілька серій з субтитрами, а потім включив дубляж і дуже по-доброму охуїв, як круто наші адаптували і озвучили.хоч воно і виглядає по-дитячому, насправді, дуже якісна історія, яка зовсім не розрахована на дітей.дуже рекомендую.я прям дивився почучуть, аби довше кайфанути.чірс.
👁 469 25-12-21 18:23
перед тим як розказати про наступні фільми, хочу подякувати за єбєйший фідбек, і нереальну активність, я чуть не здурів.1. "Чорний кролик"допоки джуда лоу не кансельнули остаточно (бо не всі ше знають, шо він грає в фільмі путіна, хоча я не єбу за шо засуджувати актора) то хочу сказати шо "чорний кролик" ахуєнний серіал.звичайно є до чого доєбатись, звичайно можна було його зробити на 4 серії по годині і можливо так би було краще, але навіть без оцього всього це кльовий серіал, який можна хуйнути за вихідні з привеликим задоволенням.бо дорого, якісно, круті актори, класна гра, і присутній сюжет.2. "Мікі 17"2 бали за картинку.2 бали едварду калєну.2 бали за ідею.основний мінус фільму заключається шо ось цю ахуєнну ідею, за яку я накинув 2 бали повністю пройобано в другій половині фільму.в мене всьо.3. "Юнацтво"в даному серіалі зісраний, знову ж таки на мій погляд, фінал, але все інше дуже і дуже ахуєнне.як гра малого, як гра старого, як задумка, як те шо все знято з ефектом одного кадру, так і дуже потужна технічна сторона це теж плюс.всі нагороди, які отримав серіал - заслужені, оплески в їх сторону теж, відповідна і оцінка.4. "відділ нерозкритих справ"я не міняв оцінку, але зараз поставив би 3 або 4.дуже невїбенний детектив, який хоче на екрані здаватись ше більш невїбенним, дуже дахуя кліше.шерлок плюс доктор хаус. кароче, бачив таке сто разів. ввс клєпають такі серіали кожного року, а тут нетфлікс підкинув бабок і на коліні хуйнули то шо хуйнули.за англійський гумор (місцями), гарну картинку, і наявність сюжету подякував, все інше - нічого особливого.якшо будете вибирати, який детективний серіал глянути - вибирайте краще "людвіґа".5. "Носферату"майже рік пройшов з перегляду.кароче, десь там в наступних списках буде "Франкенштейн" оце всьо шо там то і є тут, просто тут крапаль всьо темніше.ніколи в житті його передивлятись не буду. на разок норм.в дочки деппа, дуже тупе лице.6. "Зброя"ахуєл.дуже мені зайшло. зрозумів, шо оцей такий новий популярний жанр місцями страшного кіно - моя тєма.дуже круті актори, ахуєнна історія, місцями можна сикнути в штани від страху, ну або від сміху.були піздєц крінжові моменти, шо я аж вголос угарнув, але я всьо пробачаю.мені дуже і дуже сподобалось, хоть фільм далеко не ідеальний.7. "Земля ґанстерів"почну з кінця.ахуєнний фінал, хоч яксно шо буде ше не один сезон.класні всі актори. абсолютно всі, навіть малалєтка, який пізда як дратує, такий собі джофрі, хороша акторська гра.пірс броснан дуже гарний старий тіп.ми всі, без винятку, скучали за таким томом харді.ну зробили з нього трохи не реалістично сильного тіпа - пробачаєм.було дивитись весело і цікаво.бабка заєбісь тоже.думаю меншу оцінку було б ставити не логічно.п.с. хто дочитав аж сюди-молодець, і, звичайно, я жартував в першому речені цього поста, ніхуя я нікому не дякую.
👁 479 25-12-20 15:29
1. "Ніхто 2"моя любов до Оденкерка (думав він Оденкірк) безмежна.але фільм відвертий кал.його навіть немає змісту порівнювати з першою частиною, бо програно по всіх можливих критеріях.але якшо взяти нормально так пляшок пива і забити хуй на логіку, то "5" норм оцінка.2. "Птах"в цю підбірку попало два просто єбейших фільма, якими б я НІКОЛИ В ЖИТТІ НІ З КИМ НЕ ДІЛИВСЯ.але є люди, які кажуть мені, шоп я був добріший, тому вони тут.єбать, яке ж то ахуєнне кіно.для максимального кайфу включіть собі в оригіналі, но дуже багато шансів шо ви ніхуя не зрозумієте, бо там така британська, шо можна йобнутись, але то дуже додає автентичності і теплоти фільму.дивне кіно, точно не для всіх.там ахуєнно крутий баррі коеґан. ну і саундтрек.я от пишу, і вже хочу дивитись його ше раз.можливо, колись, ви мені подякуєте, шо я показав вам це кіно, так само, як я дякував людині, яка показала його мені.3. "Людвіґ"писав про цей серіал колись, але не памятаю шо ставив, тут же оцінка "7 з хвостиком".класний головний герой, прикольна історія, тонесенький англійський гумор.таких серіалів багато, але цей дивитись приємно, а не всякі там "депт кью" де вкладено міліони бабок і видно, як актори лізуть зі шкіри, аби сподобатись всім на світі.рекомендую.4. "Незламний"крайній фільм, зі всіх підбірок, який я глянув.не єбу посилу фільму.розумію, шо це на реальних подіях і вся хуйня.але подивитись, як страждає від залежності єбать як загримований "скала" таке собі заняття.висосували з пальця драму піздєц.емілі блант - ходячий секс вже енну кількість років.усик? та я хуй його знає, в превью до бою з фьюрі на нього було дивитись цікавіше.дуже нудно.прям дуже сильно не цікаво.5. "День шакала"є фільм, тут вирішили зняти серіал.опишу свою правдиву емоцію.дивився на початку року, коли був в Канаді і часто курив, тому мене максимально всьо вражало і подобалось)нє, ну серіал дійсно крутий, так як дивився по мірі виходу серій, ше була інтрига то взагалі кайфанув пристойно.був там момент де дуже сильно гарно показали Будапешт.одна з причин, чому я зараз тут.чекаю другий сезон.6. "Друзі та сусіди"джон хамм крутий актор, і в серіалі видав мем року.серіал теж крутий, свіжий, з цікавими запльотами.дорого-багато.ше один доказ того, шо яблучна платформа домінує над нетфліксівською.не напряжно, з гумором, рекомендую до перегляду.7. "Kneecap"фільм про важливість мови.нам розповідають історію ірландської реп групи, яка читає реп ірландською, а не англійською, як в знак протесту, так і для популярізації рідної мови.сюжет описувати не буду, бо хочу аби ви глянули це кіно.воно легке, з гумором, навіть трохи з чорним гумором, сатиричне, більше схоже на кліп ніж на фільм.але дуже важкиве.а найбільший прикол фільму в тому, шо там знімаються реальні учасники реп колективу. (блять слова "реп колектив" звучать так, ніби їх писав чат гпт, але ніхуя).якшо хтось колись такий собі подумав про ірландську мову, шо вона схожа на англійську, теж рекомендую глянути:)навіть не рекомендую, а наполягаю на перегляд з сабами в оригіналі.вам сподобається.
👁 490 25-12-19 21:09
1. "Інша людина"оцінка 6 тому шо в фільму є сценарій, а це, нинче, піздєц яка рідкість.крута історія, в фільмі знімається тіп з єбать якою рідкісною хворобою.ну і себастіан стен ахуєнний.для більшості це буде нудний фільм.мені норм. це така хороша "шестірка".2. "Балада про дрібного гравця"стараюся не пропускати фільми з коліном фарреллом, так як він один з моїх улюблених акторів.то дуже гарне кіно, якшо його дивитись в темряві(і не боятись її, іф ю ноу вот ай мін) на кльовому тв або проекторі, то можна йобнутись від візуалу.фаррелл теж крутий.кіно дивне, заплутане.скоріш за все, теж буде скучним для більшості.для мене - хороше кіно на вечір.3. "Фінікійська схема"кожен раз фільми веса андерсона стають жорстокіші і не такі милі, але, хвала небесам, все такі ж симетричні.андерсон, як режисер, дуже крутий, бенісіо, як актор, єбать-єбать який крутий.тому задоволення я получив, але старі фільми маестро мені подобаються більше.4. "Одне ціле"дуже дивне кіно, і дивна оцінка на фоні інших фільмів, які опинились в цьому списку.боді хоррори точно не мій жанр, мені їх навіть чуть боляче дивитись, але краще дивитись їх ніж, доприкладу, нові фільми з кевіном хартом,дивна історія, смішний франко (не іван, а дейв, і наголос не на "о", а на "а").класна хімія акторів, саундтрек, та нетипова історія, хоть і місцями дірява.емоцію отримав, оцінку погану гріх ставити.5. "28 днів по тому".в даний момент, пишучи цей текст, і згадуючи побачене можу з легкістю ше знизити бали, но ніяк не добавити.дуже хуєта.любителям андроїдів офіційно дозволено говорити таку фразу:"мало того шо фільм хуєта, ше й знятий на айфон, а шо ви хотіли побачити".чекаєм на нову частину вже за місяць, впевнений буде то саме.6. "Життя Чака"книгу не читав.фільм нормальний, це більше 6.5 ніж 7.повівся, шо багато хто каже, шо це дуже гарна екранізація, а таке буває рідко.було цікаво, але нудновато.поганого сказати особливо немає шо.та й захват теж відсутній.той момент, шо Локі вміє танцювати, я і так знав.7. "Спіймати на гарячому"аранофскі не мій режисер.батлер не найкращий актор, якого я би хотів бачити на екрані.наявність російських акторів в другорядних ролях теж слави фільму не роблять.але ідея класна, фільм схожий на свіжий трек улюбленої панк групи, який получився.в аранофські получилось зняти веселе, чуть дурне, динамічне кіно.йому получилось те, шо вже давно не получається гаю (зеленому) річі.нажаль, для гая.нащастя для дарена.максимальна "шестірочка" за двіж.