Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ
Додано 14 лип 2024

НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ

@kinofrik
Кількість підписників: 8 236
Фото: 908
Відео: 138
Посилання: 441
Опис:
Верховний кінофрік країни! Пані лекторка в @planetakino і не тільки. “Офіційна снобіха” — членкиня спілки кінокритиків України. 🍭Подивилась дуже багато фільмів та серіалів, що аж непрілічно Новини, огляди, реакції та жарти😘 inst: chechevitsaaaa
Джерело

НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ | Якось давно склалось, що мої «комфортні» серіали — це в більшості, не ...

Логотип телеграм спільноти - НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ @kinofrik
2 530 Охват/переглядів 2025-10-21 17:23 Повідомлення №1725
Якось давно склалось, що мої «комфортні» серіали — це в більшості, не романтичні комедії або сіткоми, а політичні драми з нальотом різного настрою.«House of Cards», «Succession», «Spy», «The Wire», «The West Wing» [ «The Newsroom» туди ж], «The Good Fight»… і звісно, культовий «Homeland».Колись саме через «Homeland» я буквально не спала три доби, бо такого градусу саспенсу мені не міг дати жоден серіал)Тому якщо не дивились — сильно вам заздрю.Але нещодавно шалене задоволення я отримувала від серіалу «The Diplomat»[Дипломатка]Шоураннеркою є Дебора Кан, яка до того працювала певний час і над «The West Wing», і над «Homeland»].Вона створила уявний світ дипломатії в сеттингу сучасності, а якому відбуваються певні події… але ти в них віриш.Так, було два сезони. Але джізас крайст хтось може пояснити, звідки стільки санта барбари [при чому часто нелогічної] в третьому сезоні?Так, цікаві «політично-дипломатичні» ходи є, але стільки бездумних спальних сцен, які ні на що не впливають… Why God? Why?Хотіла написати, що третій сезон — це якась дипломатична анатомія пристрасті 170 сезон… але уявіть моє здивування, коли я дізналась, що Дебора Кан була шоураннеркою і цього серіалу тежхахахаяка працьовита дамаДавайте обговорювати в коментарях. Як вам сезон? Хто дивився вже?*тільки заховуйте спойлери спойлеромХто не дивився, все виходить на нетфліксі. Енджой 😎P.S. акторський склад топовєйший!Кері Рассел, Руфус Сьювелл, Еллісон Дженні та іншіP.P.S. при всій критиці я все одно додивилась до кінця і офігела від кліфхенгера ))