Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ
Додано 14 лип 2024

НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ

@kinofrik
Кількість підписників: 8 236
Фото: 908
Відео: 138
Посилання: 441
Опис:
Верховний кінофрік країни! Пані лекторка в @planetakino і не тільки. “Офіційна снобіха” — членкиня спілки кінокритиків України. 🍭Подивилась дуже багато фільмів та серіалів, що аж непрілічно Новини, огляди, реакції та жарти😘 inst: chechevitsaaaa
Джерело

НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ | Сьогодні 55 років виконується серу Крістоферу Нолану!Не буду приховува...

Логотип телеграм спільноти - НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ НЕТФЛІКС ГОЛОВНОГО МОЗКУ @kinofrik
6 170 Охват/переглядів 2025-07-30 12:27 Повідомлення №1712
Сьогодні 55 років виконується серу Крістоферу Нолану!Не буду приховувати та й ніколи не збиралась цього робити, що Нолан — один з моїх най-най-най улюбленіших режисерів!Знаю його фільми напамʼять і покадрово.Можу написати дисертацію по ньому [може колись це і зроблю] і мрію взяти в нього інтервʼю.Для мене він — геній, мрійник, пахарь, ходяча ретроградна дивина [у людинки немає смартфона, хто не знав].Режисер, який не боїться бути “не таким”, занадто складним і попри все це — мислить масштабно!Спитали б в мене, який мій улюблений фільм сера Крістофера Нолана, я б відповіла: «Наступний…».Адже, відверто кажучі, люблю всі його фільми. Так, і навіть «Тенет». Просто багато хто не зрозумів цю його алюзію на Біблію. ХаАле якщо в мене спитають, який один з моїх найулюбленіших фільмів всіх часів…Фільм, на якому я забула, як дихати і абсолютно точно вилетіла з тіла, то я б відповіла, що це «Інтерстеллар».Тож, любі, поділіться своїми улюбленими фільмами сера-ювіляра.І подивіться його сьогодні. Мені здається, це буде класно 🤍 P.S. згадала, що коли починала вести цей тг-канал, то написала майже трактат по кожному фільму.але він бляха мовою росії.Думаю, перекласти і виставити.І тим, хто хоче мою 2.5 годинну лекцію — теж пишіть.P.P.S. До речі, щиро вважаю, що моя найкраща рецензія на фільм, яку я колись писала — 👉🏻ця👈🏻І знову Нолан ахахах