Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київ Графіки | Світло
Додано 14 лип 2024

Київ Графіки | Світло

@kiev_svet_voda
Кількість підписників: 12 820
Фото: 2,350
Відео: 377
Посилання: 4,640
Опис:
Інформаційний канал про відключення світла, води в Києві та області. Посилання для запрошення - https://t.me/+dTgywHAp5gk2NWZi Адміністратор: @generalzvit Менеджер: @vector_roman

👥 Кількість підписників

12 820
Середній/День:: -20
Середній/Тиждень:: -103
Середній/Місяць:: -531

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 377
Середній/День:: 4,700
Середній/Тиждень:: 2,814
ERR: 26.34%

📊 Кількість повідомлень на день

4.8
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 4.8

Історія змін назви

Київ Графіки | Світло 2026-03-01
Включатель Київ | Область (Світло | Графіки) 2026-02-13
Включатель Київ | Область (Світло | Графіки) Біла церква | Бровари | Ірпінь | Бориспіль | Фастів | Васильків | Буча | Обухів | 2026-01-31
Включатель Київ 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,140 25-08-01 17:55
🇺🇦🇺🇸 Україна та США обговорили посилення захисту критичної енергетичної інфраструктуриВідбулася робоча зустріч представників України та США щодо захисту критичної енергетичної інфраструктури. Участь у заході взяли заступник міністра енергетики України Олександр В’язовченко, директор департаменту Держспецзвязку Валерій Новак, представники Ради національної безпеки і оборони України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури (ДАРІ), а також експерти Робочої групи з питань України Офісу Міністерства енергетики США та Національної адміністрації з ядерної безпеки.💬 «Системне посилення захисту енергетичної інфраструктури – це ключовий пріоритет для стабільності енергопостачання. Ми вдячні американським партнерам за підтримку та готовність долучатися до спільних проєктів із впровадження сучасних технологій пасивного захисту», – зазначив Олександр В’язовченко.Під час зустрічі обговорювалися шляхи посилення пасивного захисту енергетичних об’єктів, зокрема системи протидії безпілотним літальним апаратам, та можливості впровадження другого рівня захисту критичної інфраструктури за технологією американської сторони. Також учасники зустрічі отримали інформацію щодо потенційних джерел фінансування цих заходів і перспектив підтримки інших напрямів зміцнення енергетичної безпеки.За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу координацію дій із захисту енергетичної інфраструктури та розширення можливостей фінансування спільних проєктів.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 3,010 25-07-22 17:25
⚡️ Міненерго координує зусилля з МВС для посилення захисту енергетичної інфраструктуриМіністерство енергетики України та Міністерство внутрішніх справ України активізують співпрацю у сфері протидії загрозам, спричиненим збройною агресією росії проти України, зокрема — щодо захисту енергетичної інфраструктури.❗️ Від початку повномасштабного вторгнення зафіксовано понад 700 ворожих атак на об’єкти енергетики, а характер атак став більш цілеспрямованим та технологічно складним.На сьогодні основний виклик — масоване застосування безпілотних літальних апаратів. У 2025 році до 90 % ударів здійснюються саме БПЛА. У зв’язку з цим Міністерство енергетики акцентує увагу на необхідності встановлення сучасних систем протидії дроновим загрозам.💬 «Наше завдання — забезпечити максимальний захист об’єктів енергетики та підготуватися до швидкого відновлення їхньої роботи у разі пошкоджень. У фокусі — системне зміцнення стійкості енергосистеми та координація дій усіх відповідальних органів», — зазначила Міністр енергетики України Світлана Гринчук.Окрему увагу приділено безпеці персоналу енергетичних підприємств. Опрацьовується питання облаштування надійних укриттів на об’єктах критичної інфраструктури. Також триває вдосконалення алгоритмів взаємодії з ДСНС України для оперативної ліквідації наслідків можливих атак.Міністерство енергетики у взаємодії з силовими структурами продовжує реалізовувати комплекс заходів для забезпечення стабільної роботи енергетичної системи держави в умовах воєнного стану.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 2,510 25-07-19 16:32
❗️ Щодо ситуації навколо ЗАЕСУ зв’язку з поширенням в медіа інформації щодо задимлення в районі окупованої рф Запорізької АЕС, а також знеструмлення частини Запорізької області, яка перебуває під російською окупацією, Міністерство енергетики України повідомляє.Лінії електропередачі, які з'єднують Запорізьку АЕС з енергосистемою України, працюють стабільно, забезпечуючи надійне зовнішнє живлення станції для забезпечення радіаційної безпеки.Згідно з інформацією Міжнародного агентства з атомної енергії, задимлення в районі ЗАЕС пов’язане з лісовою пожежею на безпечній від майданчика станції відстані, загрози ядерній безпеці наразі немає.Як зауважила Міністр Світлана Гринчук, через дії окупантів і російські обстріли районів навколо ядерного об’єкта, які призводили до пошкодження ліній електропередачі, найбільша в Європі атомна електростанція вже дев’ять разів перебувала у стані блекауту. Живлення атомної електростанції генераторами - це надзвичайні ризики для ядерної безпеки. Попри окупацію об’єкта росією, Україна продовжує виконувати свої зобов’язання, зокрема щодо ядерної безпеки, і забезпечує електропостачання ЗАЕС за рахунок потужностей об’єднаної української енергосистеми.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 2,900 25-07-02 14:51
🇺🇦🇩🇰 Україна та Данія посилюють співпрацю у сфері відновлення та модернізації енергетикиЗаступники міністра енергетики України Олександр Павліченко та Олександр В’язовченко обговорили із заступницею генерального директора Данського енергетичного агентства (DEA) Ібен Мьоллер Сьондергор поточну ситуацію в українському енергетичному секторі в умовах постійних атак з боку росії, а також ключові напрями підтримки з боку данських партнерів.Олександр Павліченко подякував Данії за вагомий внесок у зміцнення енергетичної стійкості України - зокрема, за фінансову допомогу через Фонд підтримки енергетики України та гуманітарні поставки критично важливого обладнання.💬 «Ми цінуємо нашу співпрацю з Данією, яка є надійним партнером України навіть у найскладніші часи. Сьогодні для нас критично важливо не лише оперативно відновлювати пошкоджену інфраструктуру, а й будувати нову - більш захищену, стійку та енергоефективну», - наголосив заступник міністра. Сторони визначили напрямки подальшого зміцнення співпраці у сферах відновлюваної енергетики, енергоефективності, технологічного обміну та спільної роботи над посиленням захищеності критичної інфраструктури.Данська сторона підтвердила наміри продовжувати співпрацю з Україною у межах нової стратегічної програми цивільної підтримки на 2025-2028 роки, зокрема у відновленні та модернізації енергетичного сектору.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 3,100 25-06-04 06:30
⚛️ Міністр енергетики України Герман Галущенко провів зустріч з делегацією Міжнародного агентства з атомної енергії на чолі з Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем ГроссіСторони обговорили питання співпраці у напрямку забезпечення ядерної та радіаційної безпеки в Україні в умовах російської військової агресії, що триває, а також потенціал подальшого розвитку української атомної генерації.Герман Галущенко подякував МАГАТЕ за зусилля, які агентство докладає до моніторингу безпекової ситуації на українських атомних електростанціях.💬 «Присутність МАГАТЕ на окупованій ЗАЕС і зусилля агентства для забезпечення ядерної і радіаційної безпеки на об’єкті є дуже важливими. Ми також надзвичайно цінуємо присутність постійно діючих місій МАГАТЕ на інших атомних станціях України. Дуже позитивним розвитком нашої співпраці було започаткування місій МАГАТЕ на підстанціях оператора системи передачі, які критичні для роботи атомної генерації», - зазначив міністр.Рафаель Гроссі наголосив, що МАГАТЕ залишається відданим підтримці України у цей складний час, сьогоднішній особистий візит - 12-ий із початку 2022 року. ❗️ Сторони обговорили загрози, пов’язані з окупацією росією найбільшої у Європі атомної електростанції – української ЗАЕС. Герман Галущенко наголосив, що тільки ліцензований український оператор може забезпечити дотримання стандартів безпеки на ядерному об’єкті і його безпечну експлуатацію, тому ЗАЕС має бути повернута під повний та суверенний контроль України.Окремо наголошувалося на співпраці у процесі розвитку потенціалу атомної енергетики України.💬 «Ядерна енергетика стала справжньою опорою для України у ці важкі часи. Вона забезпечувала стабільне та надійне електропостачання у період величезної кризи — і це дуже важливо. Україна — одна з країн, яка має одну з найвищих у світі кваліфікацій та досвід у ядерних технологіях. Це означає, що Україна вже має величезну конкурентну та технологічну перевагу. На мою думку, абсолютно очевидно, що подальша ставка на ядерну енергетику — це не лише технологічно, а й економічно найрозумніший шлях. Небагато країн мають таку можливість — тож Україна повинна скористатися нею повною мірою», - зазначив Рафаель Гроссі.Герман Галущенко також зауважив, що Україна має потужний кадровий потенціал для розвитку атомної енергетики, а також унікальний досвід експлуатації атомних блоків в умовах воєнних дій.💬 «Попри постійні обстріли окупантів, Україна залишається серед світових лідерів у галузі атомної енергетики, наші фахівці мають унікальні безцінні скіли роботи навіть в умовах атак. Тому, переконаний, із допомогою міжнародних партнерів ми будемо і надалі розвивати цю сферу!» - наголосив міністр.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 3,400 25-05-28 07:56
⚡️СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 2️⃣8️⃣ травня 💡 ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯВедуться роботи з відновлення енергооб’єктів, пошкоджених внаслідок ворожих обстрілів. Вживаються всі необхідні заходи для стабільного функціонування енергосистеми в умовах постійних атак. Станом на 28 травня система збалансована, планових обмежень для споживачів не передбачено. Споживання електроенергії за попередню добу було дещо більшим, ніж за аналогічну добу 2024 року. Це пояснюється збереженням низького температурного режиму по всій території України.Тривають планові ремонтні роботи, спрямовані на підготовку енергообладнання до майбутнього опалювального сезону та забезпечення стабільної роботи в умовах літніх пікових навантажень.❗️ Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.⚛️ СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС💧 Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.01 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 3,300 25-05-27 09:05
⚡️ СИТУАЦІЯ В ЕНЕРГОСИСТЕМІ на 2️⃣7️⃣ травня 💡 ГЕНЕРАЦІЯ ТА СПОЖИВАННЯТривають відновлювальні роботи на пошкоджених ворожими обстрілами енергооб’єктах. Вживаються  необхідні заходи для забезпечення сталої роботи енергосистеми в умовах постійних атак. Станом на 27 травня система збалансована, планових обмежень для споживачів не передбачено. Споживання електроенергії за попередню добу було дещо більшим, ніж за аналогічну добу 2024 року. Це пояснюється низьким температурним режимом в західній частині України.Здійснюються поточні планові ремонти для підготовки обладнання до наступного опалювального сезону, а також періодів підвищеного навантаження у літній період.❗️ Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему.⚛️ СИТУАЦІЯ НА ЗАЕС💧Рівень води у ставку-охолоджувачі становить 14.01 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 3,100 25-05-02 06:38
У Міненерго обговорили напрямки поглиблення співпраці з Данією у межах Українсько-данського енергетичного партнерстваУ Міністерстві енергетики України відбулася зустріч з делегацією Данії у межах програми Українсько-данського енергетичного партнерства (УДЕПП), а також засідання Координаційного комітету УДЕПП.У заході взяли участь заступники міністра енергетики України Роман Андарак і Олександр Павліченко, Надзвичайний і повноважний посол Королівства Данія в Україні Олє Егберг Міккельсен, представники Данського енергетичного агентства, Міністерства клімату, енергетики і комунальних послуг Данії, а також представники Міністерства розвитку громад та територій України, НКРЕКП, Держенергоефективності, НЕК «Укренерго», Оператора ГТС України.💬 «Ми вдячні за тісну співпрацю з данськими партнерами у підвищенні кваліфікації  наших експертів, підтримці розвитку децентралізованої генерації, енергоефективності та переходу до відновлюваних джерел енергії. Ми високо цінуємо допомогу в розробленні та оновленні каталогу енергетичних технологій, підготовці зонування територій для розвитку ВДЕ, яке буде презентоване найближчим часом», - зазначив Роман Андарак під час засідання Координаційного комітету УДЕПП.🔸 Обговорили хід реалізації робочої програми УДЕПП на 2025 рік.🔸 У центрі уваги — зміцнення стійкості української енергосистеми в умовах російської агресії.🔸 Міненерго подякувало Данії за підтримку, зокрема у рамках ініціатив УДЕПП.🔸 Посол Данії відзначив стійкість української енергетики та запевнив у подальшій підтримці України.🔸 Окремо розглянули напрями співпраці у розвитку ринку біометану та вітроенергетики.🔸 Особливий акцент — євроінтеграція. Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 3,700 25-04-29 17:06
⚡️ Досягнення глобальних цілей енергетичної безпеки можливе лише завдяки спільним зусиллям – Роман АндаракНа цьому наголосив заступник міністра енергетики України Роман Андарак під час онлайн-виступу на заході, присвяченому головуванню Фінляндії в Економіко-довкільному вимірі ОБСЄ: «Стійкі разом в умовах зміни клімату».Роман Андарак акцентував, що Україна досягла значного прогресу у здійсненні «зеленого» переходу, зокрема з розвитку чистої енергетики. Водночас російська військова агресія і атаки на енергосектор не тільки знищують об’єкти ВДЕ, але й завдають значної шкоди довкіллю.💬 «Ці атаки призводять до масового забруднення, витоків нафти, погіршення якості повітря та руйнування низьковуглецевої інфраструктури. Їх наслідки не обмежуються територією України, вони ставлять під загрозу регіональну екологічну безпеку та сповільнюють наші спільні зусилля та прогрес у розвитку чистої енергії», - наголосив заступник міністра.Роман Андарак закликав міжнародну спільноту визнати енергетичний тероризм росії прямою загрозою клімату та регіональній стабільності, а також:🔸 посилити захист енергетичної інфраструктури відповідно до норм міжнародного права;🔸 запровадити цілеспрямовані санкції проти організацій, компаній і осіб, відповідальних за атаки на енергосистему.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️
👁 3,700 25-04-15 17:10
Нідерланди допомагатимуть Україні в посиленні стійкості та безпеки української енергосистеми🇺🇦🇳🇱 Україна та Нідерланди співпрацюватимуть для розбудови стійкої, безпечної та конкурентної української енергетичної системи.Відповідні наміри зафіксовано в комюніке, ухваленому за підсумками Першої українсько-нідерландської міжурядової конференції щодо підтримки євроінтеграції України, яка відбулася 12 квітня у Львові.У фокусі — інтеграція України до європейських енергетичних ринків:🔹 впровадження європейського законодавства🔹 розвиток ринку електроенергії, біометану, ВДЕ, газу й нафти🔹 енергоефективність та транс’європейські енергомережі🇳🇱 Представники Нідерландів запропонували технічну допомогу Україні в процесі підготовки інтеграції українського ринку електроенергії до європейського, а також запропонували  ініціативу щодо організації торговельної місії з питань розвитку сталої енергетики в Україні.Окремий акцент — на посиленні співпраці між енергетичними компаніями приватного сектору обох країн.Дивитися графік тут ⚡️ Підписатися на канал⚡️