Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Києве Мій
Додано 23 жов 2021

Києве Мій

@kiev_my
Кількість підписників: 317
Фото: 914
Відео: 752
Посилання: 1,480
Опис:
Свіжі новини про Київ та околицю!
Джерело

Києве Мій | Відмовлялись будувати захисні споруди на енергообʼєктах, бо "марна тра...

Логотип телеграм спільноти - Києве Мій Києве Мій @kiev_my
85 Охват/переглядів 2025-11-10 15:34 Повідомлення №2382
Відмовлялись будувати захисні споруди на енергообʼєктах, бо "марна трата грошей": НАБУ викрило масштабну корупцію в "Енергоатомі".В чому суть справи: Колишній радник міністра енергетики (Ігор Миронюк), виконавчий директор із фізичного захисту та безпеки (Дмитро Басов), керівник організації (Тимур Міндіч) та колишній міністр енергетики, нині міністр юстиції (Герман Галущенко) по суті "тримали у руках" фірму з оборотом в 200 млрд. гривень. Тобто, "Енергоатом був під "смотрящіми". Ділки просили 10-15% "відкатів" у постачальників "Енергоатому" щоб ті могли без проблем отримувати та проводити контракти. Вони відмовлялись будувати захисні споруди на енергообʼєктах, поки не отримають "відкат". Окрім того, під час обговорення проєкту на 4 млрд гривень щодо захисту енергообʼєктів, Басов та Миронюк скаржились на малу суму "відкату" і лякали, що ті, хто не бажає давати відкати, побачать своїх працівників мобілізованими. Ось така ситуація, але ж по факту кого цікавить хто винен, нас цікавить что їх не розстріляли, а тепер Київ у пітьмі та холоді..