Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Київ INFO | Новини Україна 🇺🇦
Додано 06 січ 2025

Київ INFO | Новини Україна 🇺🇦

@kiev_information
Кількість підписників: 4 212
Фото: 13,300
Відео: 11,900
Посилання: 30,200
Опис:
⚡️Актуальні події Києва 💥 Яскравий контент 24/7 💵 Платимо гроші за унікальний контент 👉 З питань реклами: @Buttterfly_M 👉 Надсилай адміну контент: 👇🏻 Посилання для запрошення друзів: https://t.me/+3q5I7-QSSO5jMTZk
Джерело

Київ INFO | Новини Україна 🇺🇦 | Отакої…, росія довоювалася до того, що і їхній головний парад уже зале...

Логотип телеграм спільноти - Київ INFO | Новини Україна 🇺🇦 Київ INFO | Новини Україна 🇺🇦 @kiev_information
604 Охват/переглядів 2026-05-06 20:11 Повідомлення №50574
Отакої…, росія довоювалася до того, що і їхній головний парад уже залежить від нас… 🤷🏻‍♂️😉 Скільки ми вже терпимо ці «атвєткі», «помсти» та цей безкінечний егоїзм цих кончених людей?! Складається враження, що вони вже навіть забули чи заплутались, хто на кого напав, хто приніс просто величезну кількість жертв, хто руйнує життя цілих родин та поколінь… Всі адекватні люди чудово розуміють, що достатньо лише одного дзвінка того конченого ідіота і це все зупиниться, але як бачимо такого бажання немає.. В діда є бажання руйнувати, нищити все живе та захоплювати все нові території. І вони шукають кожен раз якусь нову причину, щоб це все не закінчилось… Єдина причина, через яку на нас летять ракети, бомби, безпілотники - це русняві підари - окупанти на чолі з цим хуйлом з імперіалістичними амбіціями. Усі адекватні люди розуміють, що Україна проводить оборонну війну, ми захищаємо свій дім, ми не захоплюємо чуже..Але на нас полетять російські ракети та шахеди незалежно від того, чи вʼєбемо ми їх парад в рашці чи ні. Але краще би вже показово вʼїбали, щоб черговий раз весь світ побачив і згадав що в центрі Європи вже який рік гинуть люди. І ці люди гинуть, завдяки бажанню цього цинічного ідіота! Тому, реагуємо на тривоги, і так більшість людей проголосували «за» те, щоб їх там нарешті разʼєбало. p.s. кацапи вже накрутили реакцію під постом 👇🏻🤡 🇺🇦 Київ ІНФО | Надіслати новину