Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуткар_Elita_simracing
Додано 14 лип 2024

Хуткар_Elita_simracing

@khutkar_sim
Кількість підписників: 1 089
Фото: 377
Відео: 229
Посилання: 549
Опис:
Так а шо? Це телега для хрещених батьків Хуткара. Тут можна розводить холівари, і обговорювать кульбаби і гібіскуси. Будьте пильні і враховуйте, що кожне слово тут просякнуте мета пост нео ДЖИТІ турбо іронією
Джерело

Хуткар_Elita_simracing | Я кілька разів був учасником розмови, чи одкровень про те, що часто лю...

Логотип телеграм спільноти - Хуткар_Elita_simracing Хуткар_Elita_simracing @khutkar_sim
1 410 Охват/переглядів 2026-03-05 11:26 Повідомлення №1457
Я кілька разів був учасником розмови, чи одкровень про те, що часто люди в симрейсингу не тому, що люблять автоспорт чи гонки, а й просто тому, що це дуже цікавий клуб різноманітних людей. Фактично ми би могли так само зібратись навколо хобі-хорсингу, чи ентомології. (Да, щойно я завуалював, що конкретно наш клуб - це клуб вічної боротьби оцту проти сметани до пельменів, але то не всі зрозуміють, то ж...)Так от, як розкішний приклад різнгоманітності нас у нас, - в якийсь момент на стріми почала заходити цікава людина з цікавими думками. З першої моєї яскравої згадки - це, наприклад, про те, що Хонда - це чудова машина, бо на ній можна швидко дібратись додому, якщо забув кадило на обряд... Да, я теж, як і ви подумав в якийсь момент, що може людина жартує, бо не може бути такого прогресивного священника. А потім ми познайимились особисто, пан Руслан виявився доволі вправним симрейсером і взагалі приємним, цікавим чоловіком. І осьо вам, будь ласка, в усій красі в лампі софітів.) З нетерпінням чекаю коли він матиме достатньо часу щоб увірватись у Вормап)) Вормап то точно перевірить його віру!https://youtu.be/f5P3vG6x3fA?is=cLnNU89aJd6PcPwD