Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуткар_Elita_simracing
Додано 14 лип 2024

Хуткар_Elita_simracing

@khutkar_sim
Кількість підписників: 1 089
Фото: 377
Відео: 229
Посилання: 549
Опис:
Так а шо? Це телега для хрещених батьків Хуткара. Тут можна розводить холівари, і обговорювать кульбаби і гібіскуси. Будьте пильні і враховуйте, що кожне слово тут просякнуте мета пост нео ДЖИТІ турбо іронією
Джерело

Хуткар_Elita_simracing | https://youtube.com/clip/UgkxTypm19VNBICzwgGUbYuGKe28G-Gx5FOa?si=_7jRq...

Логотип телеграм спільноти - Хуткар_Elita_simracing Хуткар_Elita_simracing @khutkar_sim
856 Охват/переглядів 2025-10-10 10:06 Повідомлення №1309
https://youtube.com/clip/UgkxTypm19VNBICzwgGUbYuGKe28G-Gx5FOa?si=_7jRq9xIcCspesFqА ще в світлі якоїсь хвилі розчарувань в симрейсингу. (Шо, вцілому, абсолютно природньо, і я вже казав, шо навіть заздрю людям з цим відчуттям, у мене його нема) ). І у нас в чатику вже є маленька традиція людям, які планують повернутись, скидувати якісь теплі нагадування чого, не варто сюди повертатись. Звісно, і в нашому симрейсингу є що згадать, можна навіть далеко не відходить від моїх стрімів, тут все ясно))Але учора стартувала просерія LFM і на старті стався ідеальний твір на тему: "Чому не варто повертатись в симрейсинг". Тому, лишаю на згадочку...) (Для контексту: це найсильніша на сьогодні ліга з ACC і одна з найсильніших в симрейсингу впринципі. Перед нами перший етап...Боротьба найдосвідченіших та найскіловіших майстрів. Ну і скажу так, шо відіграти цю ситуацію, напевно, для Джорда Буцбі (х.з як то транслітерувати) буде складніше ніж Максу, цьогоріч, взяти чемпіонство в Ф1...) Але рекомендую глянути реверсну гонку від нього на цьому ж стрімі - це було дуже сильно.) P.S. На ужалених в голову, утім, це може діяти зворотньо.) Особисто я навпаки подумав. шо було би класно проїхати хоч раз, хоч якось той сезон просерії! Думки і бажання такі точно є! Формат класний!