Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хуткар_Elita_simracing
Додано 14 лип 2024

Хуткар_Elita_simracing

@khutkar_sim
Кількість підписників: 1 089
Фото: 377
Відео: 229
Посилання: 549
Опис:
Так а шо? Це телега для хрещених батьків Хуткара. Тут можна розводить холівари, і обговорювать кульбаби і гібіскуси. Будьте пильні і враховуйте, що кожне слово тут просякнуте мета пост нео ДЖИТІ турбо іронією
Джерело

Хуткар_Elita_simracing | Так ну діалог виник і гарно) Питання до еліти я ставив тому, що сам бу...

Логотип телеграм спільноти - Хуткар_Elita_simracing Хуткар_Elita_simracing @khutkar_sim
732 Охват/переглядів 2025-05-05 11:19 Повідомлення №1102
Так ну діалог виник і гарно) Питання до еліти я ставив тому, що сам був покараний за точно такий епізод. І тоді я подумав - а от у нас в чемпах обгін з ударом об суперника вважався б чимось нормальним. Власне і протест на Марі я подав винятково зі спортивного інтересу, бо, направду, нічого кримінального тут не сталось. Однак, мені після таких обгонів, чи подібного захисту позиції неприємно, є відчуття бруду. Але я би тут не хотів маніпулювати, бо, власне, із самого нашого діалогу зрозуміло що одностайності тут нема. Ми або приймаємо це за норму, або приймаємо інше за норму. Тобто, питання винятково у послідовності дій і все. Що ж до мене, то поясню. Я не бачу проблеми в контактах бокових, це цілком окей, але нема нічого красивішого в гонках за боротьбу суперників, які поважають один одного в повороті і лишають достатньо місця один одному. І конкретно на цьому скріні чітко видно скільки залишив місця супернику водій Астона і куди направляється водій Макларену...Але, так це просто моє імхо, і нічо більше.