Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]
Джерело

Хрещатик 36 | Кличко забув закрити сесію Київради і не заспівав гімнПленарне засідан...

Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36 Хрещатик 36 @khreschatyk36
4 280 Охват/переглядів 2026-04-23 15:11 Повідомлення №23112
🙈 Кличко забув закрити сесію Київради і не заспівав гімнПленарне засідання Київради таки завершилось - і це вже досягнення. Розглянули всі необхідні питання, майже три години депутати працювали в закритому режимі з питаннями ДСК - маємо надію, що проголосували все необхідне для оборони міста.Але без конфузів не обійшлось. Головуючий Віталій Кличко довго збирав депутатів на розгляд невідкладних питань, так довго, що навіть погрожував продовженням сесії 6 травня у вівторок. Хтось мабуть не сказав мерові, що 6 травня це середа... 🤔Але головний курйоз стався наприкінці. Коли депутати вже розійшлись і в залі залишилось лише 53 народних обранці - Кличко просто забув оголосити закриття засідання. Гімн не виконували. Тож сесія технічно не закрита.Міський голова Києва забув закрити сесію міської ради Києва. Просто забув...😐 Окрім іншого, це означає цікаву юридичну ситуацію: наступне засідання він може скликати лише як позачергове - а на позачергових є обмеження щодо переліку питань які можна розглядати.Київ Влада