Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]
Джерело

Хрещатик 36 | ️Директор Департаменту комунальної власності КМДА Андрюша Гудзь отрима...

Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36 Хрещатик 36 @khreschatyk36
4 760 Охват/переглядів 2026-04-13 16:24 Повідомлення №23022
❗️Директор Департаменту комунальної власності КМДА Андрюша Гудзь отримав чергову підозру, наблизившись ще ближче до вʼязниці!Поки він ходить під заставами, особистими зобовʼязаннями тощо від попередніх підозр, місто продовжує втрачати мільйони гривень, а його гаманець тільки зростати…Так, директору Департаменту комунальної власності міста Києва Андрію Гудзю повідомлено про підозру у службовій недбалості, внаслідок якої приватизували комунальне приміщення вартістю майже 7,4 млн гривень.Досудовим розслідуванням встановлено, що приміщення, розташовані по вул. Пост-Волинська, що у Солом’янському районі столиці, з 2011 року перебували на балансі КП «Київжитлоспецексплуатація» та протягом тривалого часу передавалася в оренду. Орендар зобов’язаний здійснювати їх поточний ремонт за власний рахунок, без права на компенсацію або зарахування таких робіт як невід’ємних поліпшень.Згодом, внаслідок підробки низки документів, орендар приватизував приміщення, не маючи на це права. Відтак місто недоотримало гроші за його оренду - майже 1,4 млн гривень.Дії посадовця кваліфіковано за ч.2 ст. 367 КК України.Чи довго Кияни терпітимуть, як Гудзь і його ОЗУ з Депкому п^здять комунальне нерухоме майно???@khreschatyk36