Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]
Джерело

Хрещатик 36 | ️Уночі дороги столиці прибирали 289 одиниць спецтехніки КК "Київавтодо...

Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36 Хрещатик 36 @khreschatyk36
3 350 Охват/переглядів 2026-02-16 09:08 Повідомлення №22557
❄️Уночі дороги столиці прибирали 289 одиниць спецтехніки КК "Київавтодор"Ефективну роботу з очищення дорожньої мережі забезпечували колонами снігоприбиральної техніки у кількості 4-10 одиниць в залежності від ширини проїжджої частини доріг. Особливу увагу приділили прибиранню правої смуги доріг, щоб зранку міський громадський транспорт міг без перешкод працювати.🦺Паралельно 31 бригада у складі 216 робітників проводили ручне прибирання підходів до наземних і підземних пішохідних переходів, тротуарів і зупинок громадського транспорту, які перебувають на утриманні підприємств корпорації. 🌲У парках і скверах доріжки очищають "зеленбудівці": залучено 67 одиниць спеціалізованої техніки та 755 працівників.Наразі комунальники продовжують роботи: триває повторна обробка та прибирання від снігу балансових територій.🌀За прогнозами Укргідрометцентру, сьогодні, 16 лютого, у місті хмарно, місцями невеликий сніг, вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви вітру 15-20 м/с, температура вдень – 7-9° морозу.⚠️На дорогах ожеледиця.🚘Просимо водіїв бути максимально уважними та обережними на дорогах, дотримуватись правил дорожнього руху та не залишати свої авто на тротуарах, крайніх смугах доріг та на узбіччях, аби не заважати роботі спецтехніки.🚶А пішоходів – бути обережними та не забувати носити флікери в темний час доби.🙏Просимо мешканців столиці не виходити на вулицю без необхідності та, за можливості, не виїжджати на власних авто. Якщо ж цього не уникнути – бути обережними та дотримуватися правил дорожнього руху.