Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36
Додано 14 лип 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Кількість підписників: 13 069
Фото: 15,100
Відео: 4,330
Посилання: 2,560
Опис:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]
Джерело

Хрещатик 36 | Мер Кличко і начальник КМВА Тимур Ткаченко нарешті разом, як колись🥰Пр...

Логотип телеграм спільноти - Хрещатик 36 Хрещатик 36 @khreschatyk36
5 700 Охват/переглядів 2026-01-17 12:42 Повідомлення №22226
Мер Кличко і начальник КМВА Тимур Ткаченко нарешті разом, як колись🥰Президент Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор. Були доповіді про ліквідацію наслідків російських ударів та реалізацію рішень, які мають додати стійкості нашим містам і громадам.Президент зауважив, що найскладніше зараз в Києві та області, Харкові та області, Запоріжжі та області. Після нічного удару по Київщині додаткові виклики є для Гостомеля, Бучі, Ірпеня – усі необхідні служби залучені. Протягом дня також має бути виправлена ситуація в Одесі. Були доповіді також щодо Чернігівщини, Сумщини, Полтавщини, Дніпровщини.Також Президент доручив окремо розібратися в Києві щодо тих будинків, які досі без опалення. ❗️На жаль, є відмінності у звітах із міського та урядового рівнів навіть щодо кількості таких будинків. Міністерство енергетики, всі центральні органи влади повинні максимально підключитися, щоб допомогти людям. 📞 На базі МВС працюють додаткові пункти підтримки та розширення роботи лінії 112.Зараз усім потрібно максимально прискоритися зі збільшенням обсягів імпорту електрики та залученням додаткового обладнання від партнерів. Всі рішення для цього вже є, і нарощування імпорту має відбуватися невідкладно.Є окремі доручення для міністра оборони України щодо роботи Повітряних сил та захисту неба. Будуть рішення.@khreschatyk36