Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP
Додано 14 лип 2024

Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP

@khnpp
Кількість підписників: 2 797
Фото: 23,100
Відео: 3,250
Посилання: 8,900
Опис:
Офіційний канал Хмельницької атомної електростанції 🇺🇦 Official telegram channel of KhNPP🇺🇦. Також читайте та дивіться нас: ⚡️FB: https://www.facebook.com/khnpp; ⚡️TW: https://twitter.com/XAEC_KHNPP; ⚡️YT: https://www.youtube.com/c/XAECTV.

👥 Кількість підписників

2 797
Середній/День:: -6
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: +28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

467
Середній/День:: 309
Середній/Тиждень:: 392
ERR: 16.7%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 4
Середнє за тиждень: 1.3
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Герої не вмираютьГРОМАДО, СХИЛІМО ГОЛОВИ - ВОЇН ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОДОМУ НА ЩИТІ 🇺🇦💔У середу, 15 квітня, о 12.00, на площі відбудеться громадське прощання з Новітнім Українським Героєм, Небесним Лицарем, 48-річним мешканцем нашого міста ВОЛОДИМИРОМ БАРИШНІКОВИМ (позивний "Wolf" - "Вовк"), солдатом. Він загинув 2 листопада 2025 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. 🇺🇦🥀Траурний кортеж рухатиметься зі сторони Старого Кривина до світлофора, проспектом Незалежності, до будинку № 13 (3 під’їзд), в якому проживав Воїн. Далі - проспектом Незалежності, вулицею Шевченка - до площі перед будівлею виконкому. 🇺🇦🥀Після прощання траурний кортеж рухатиметься проспектом Героїв України, проспектом Незалежності - до Собору архістратига Михаїла та архангела Гавриїла, де відбудеться чин похорону. А потім - проспектом Незалежності, вулицею Старонетішинська - до міського кладовища.🇺🇦🥀Просимо громаду не бути байдужою - віддати шану Воїну-Захиснику ВОЛОДИМИРУ БАРИШНІКОВУ.🇺🇦🕯15 квітня на території Нетішинської МТГ оголошується одноденна жалоба.🙏У цей жалобний день прохання до керівників установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях. 🇺🇦🥀Вічна пам'ять і вічна слава Українському Захисникові!Виконавчий комітет
👷👷‍♀️ Кар’єрний експрес можливостей: ХАЕС формує кадровий потенціал9 квітня Хмельницька АЕС разом з іншими філіями АТ «НАЕК «Енергоатом» долучилася до ярмарку вакансій «Кар’єрний експрес можливостей», який відбувся у «Червоній залі» Центрального залізничного вокзалу Києва.Захід проходить вже вдруге і цього разу зібрав понад 2500 відвідувачів. Локація об’єднала провідні компанії, сотні актуальних вакансій і головне — дала можливість пошукачам одразу спілкуватися з роботодавцями, заповнювати анкети та домовлятися про співбесіди без зайвих етапів і посередників.На заході представниця відділу кадрів ХАЕС інформувала про можливості працевлаштування, умови роботи, соціальні гарантії та перспективи розвитку в енергетичній галузі. Такий формат дозволяє швидко знаходити кандидатів, які мотивовані працювати у стратегічно важливій сфері.Для Хмельницької АЕС участь у «Кар’єрному експресі можливостей» — це частина системної роботи з формування кадрового резерву, посилення команди та розвитку енергетичної галузі України.Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
Шановні колеги, ветерани енергопідприємства, жителі громади та регіону! Щиро вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового!Це особлива подія для християн, адже в серцях оживає віра, зміцнюється надія та утверджується любов. Воскресіння Христове приходить до нас у непростий час: кожний день випробовує українців на міцність. Але саме сьогодні ми особливо відчуваємо: життя перемагає, світло долає темряву, а віра – страх. У цьому і є глибокий зміст Великодня, який додає сил і надії всій Україні.🇺🇦 Колектив Хмельницької АЕС щодня відповідально та професійно виконує свою роботу, забезпечуючи енергетичну стабільність держави. Енергетики – це люди, які тримають світло не лише в оселях, а й у серцях. А сотні працівників Енергоатому, серед яких і працівники ХАЕС, тримають стрій на фронті, боронять наше право бути народом і відзначати свої свята. Дякую кожному за відданість справі, витримку та єдність у непростий час, за підтримку Збройних сил України.🙏 Сьогодні ми молимося за наших захисників, за мир на українській землі, за повернення додому всіх, хто далеко. І віримо: як приходить Великдень після темряви, так обов’язково прийде і наша Перемога.Нехай світло Воскресіння Христового наповнить ваші домівки теплом і затишком, подарує душевний спокій, віру в перемогу та впевненість у завтрашньому дні. Міцного здоров’я вам і вашим родинам, благополуччя та Божого захисту.Христос Воскрес! Воістину Воскрес!Андрій Козюра, генеральний директор філії «ВП ХАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
🇺🇦 Днями у Нетішинській школі мистецтв» відбувся концерт 🎶 «Лірика і драма народного солоспіву».Подія стала ще одним свідченням того, що у Нетішині — місті-супутнику Хмельницької АЕС — формується простір, де зберігають і примножують українську ідентичність, передають цінності наступним поколінням.Програма заходу була спрямована на розкриття емоційної глибини українського вокального мистецтва, зокрема поєднання ліричних і драматичних образів у народному та академічному співі. Концерт відображав ідею пісні як носія духовної культури народу — тієї сили, що обʼєднує українців, підтримує в непрості часи та надихає на стійкість.Музикознавчий супровід підготувала Інна Доля-Лінчук.У концерті брали участь учні та викладачі мистецького закладу.Слухачі познайомилися з жанром жорстокого романсу, який вирізняється глибоким емоційним напруженням, драматизмом і трагічними сюжетами, що розкривають складні людські почуття, зраду, кохання та страждання. Цей жанр справив сильне враження завдяки своїй щирості та проникливості, дозволивши глибше відчути атмосферу та зміст музичних творів.Захід мав просвітницький характер і був спрямований на популяризацію українського вокального мистецтва та формування естетичного смаку слухачів.Такі ініціативи зміцнюють культурний фундамент громади, у якій працюють атомники, виховуються їхні діти та формується спільне майбутнє. Адже сильна громада народжується з поваги до традицій, єдності та любові до України.Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
🤝 Енергетика та освіта об’єднують зусилля заради відновлення України9 квітня на Хмельницькій атомній електростанції відбулася зустріч адміністрації енергопідприємства з викладачами провідних технічних закладів вищої освіти України.У заході взяли участь науковці Київської та Одеської політехніки, Хмельницького, Тернопільського, Вінницького університетів та Рівненського національного університету водного господарства та природокористування.Головна тема візиту – розвиток співпраці в освітньому процесі та підготовка нового покоління фахівців для енергетичної галузі.💬 Учасники обговорили актуальні виклики, що стоять перед атомною енергетикою, зокрема питання кадрового забезпечення. Представники Хмельницької АЕС наголосили: енергопідприємство потребує мотивованих, висококваліфікованих молодих спеціалістів, здатних працювати в умовах сучасних технологій та високих стандартів безпеки.Під час зустрічі йшлося про поглиблення взаємодії між атомною електростанцією та вишами – від оновлення навчальних програм до розширення можливостей для проходження практики студентами безпосередньо на виробництві. Особливий акцент зробили на дуальній освіті, яка дозволяє поєднувати теоретичну підготовку з практичним досвідом.«Для нас важливо, щоб випускники приходили на енергопідприємство вже з розумінням специфіки роботи атомної галузі. Саме тому ми зацікавлені у тісній співпраці з освітянами», – зазначили представники адміністрації ХАЕС.Викладачі технічних університетів, своєю чергою, підкреслили готовність адаптувати освітні програми до потреб ринку праці та активніше залучати фахівців-практиків до навчального процесу. Вони також відзначили важливість підтримки студентів – через стипендіальні програми, стажування та подальше працевлаштування.🏭 У філії «ВП ХАЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» науковці відвідали навчально-тренувальний центр атомної електростанції, машзал першого енергоблока та центральний щит управління.Зустріч стала ще одним кроком до формування ефективної системи підготовки кадрів для атомної енергетики України. Об’єднання зусиль освіти і виробництва дозволить не лише забезпечити галузь професійними кадрами, а й сприятиме її сталому розвитку в майбутньому.Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
🥧 Великодня випічка від атомників для ЗСУ 💙💛Днями виробничі приміщення їдальні №9 філії «ВП ХАЕС» знову наповнилися духмяним ароматом свіжоспечених пасок, які, за словами завідувачки цехом господарського забезпечення Оксани Крук, будуть відправлені, як великодній подарунок, на передові рубежі фронту, де воїни ЗСУ боронять рідну Україну. Попередньо вже була сформована перша партія пасхальних гостинців, яка вже знайшла своїх адресатів серед військових.Традиція випікати паски до Великодня у їдальні ХАЕС зародилася три десятки років тому. До випуску першої партії були причетні досвідчені кондитери. Сьогодні майстрині ЦГЗ переконують, що смачна паска може вдатися лише тоді, коли вдало будуть пройдені всі етапи: від правильного підбору борошна і аж до термічної обробки. Усі інгредієнти для великодньої випічки захисникам – від борошна до прикрас для пасочок – працівники енергопідприємства закупили за власні кошти.Варто зауважити, що на енергопідприємстві продукція виготовляється без використання хімічних добавок. Паски виходять надзвичайно духмяні та смачні. У цьому переконалися й споживачі, які вже не один рік під час святкування Великодня смакують виробами їдальні Хмельницької АЕС. А у цей складний для України час паска, як духовний символ вічного життя, допомагає вселити надію у велич нашого воїнства та неодмінну Перемогу.🇺🇦Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
Герої не вмираютьГРОМАДО, СХИЛІМО ГОЛОВИ - ВОЇН ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДОДОМУ НА ЩИТІ 🇺🇦🥀У п’ятницю, 10 квітня, о 12.00, на площі відбудеться громадське прощання з Новітнім Українським Героєм, Небесним Лицарем, 44-річним мешканцем нашого міста ОЛЕКСАНДРОМ ТКАЧУКОМ, солдатом, механіком-водієм механізованого відділення механізованого батальйону. 🇺🇦🥀Він загинув17 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання поблизу н. п. Дачне Покровського району Донецької області. 🇺🇦🥀Траурний кортеж рухатиметься зі сторони Старого Кривина до світлофора, проспектом Незалежності, вулицею Шевченка до будинку №10 (1 під’їзд), в якому проживав Воїн. А далі - вулицею Шевченка - до площі перед будівлею виконкому. 🇺🇦🥀Після прощання траурний кортеж рухатиметься проспектом Героїв України, проспектом Незалежності - до Собору архіститига Михаїла та архангела Гавриїла, де відбудеться чин похорону. А потім - проспектом Незалежності, вулицею Старонетішинська - до міського кладовища. 🇺🇦🥀Просимо громаду не бути байдужою. Віддати шану Воїну-Захиснику ОЛЕКСАНДРУ ТКАЧУКУ - обов’язок кожного з нас. 🇺🇦🕯10 квітня на території Нетішинської МТГ оголошується одноденна жалоба.🙏У цей жалобний день прохання до керівників установ, підприємств та організацій територіальної громади приспустити державні прапори на будівлях. 🇺🇦🥀Вічна пам'ять і вічна слава Українському Захисникові!Виконавчий комітет
🇺🇦 Акція-нагадування про полонених та безвісти зниклих «Великодній стіл очікування» відбулася у Нетішинській громаді 7 квітня.Містяни вийшли, щоб стати поруч — заради тих, хто сьогодні не може бути тут. Стояли, щоб бути їхнім голосом і прокладати шлях додому.За даними Уповноваженого з питань зниклих безвісти, станом на кінець лютого 2026 року, тисячі українців вважаються безвісти зниклими. Лише 8669 людей вдалося звільнити з полону. Це не статистика — це життя. Це чиїсь рідні, друзі, кохані.Ми маємо змогу зустрічати Великдень у колі сім’ї, відчувати тепло дому, ділити святковий хліб і тишу молитви. Але тисячі наших людей цього зробити не можуть. Їхні місця за столом залишаються порожніми.Кожен такий стілець — це не просто символ. Це присутність тих, хто мав би бути поруч. Це тиша, яка звучить гучніше за слова.Байдужість часто стоїть поруч — тиха й непомітна. Але ми маємо бути гучнішими. Говорити. Нагадувати. Діяти.Святкуючи, пам’ятаймо: наша радість не є повною без них. Кожна свічка — це надія, кожна молитва — крок до повернення.Ми живі завдяки їм.Тому маємо бути їхнім голосом. Їхньою присутністю. Їхньою надією.🇺🇦 Пам’ятаймо. Говорімо. Діємо.#життя_міста_супутника_ХАЕСХмельницька АЕС | FB | IG | YT
🏃‍♂️ На Хмельницькій АЕС відбувся благодійний півмарафон «Енергія» 20264 квітня атомники й бігова спільнота знову об’єдналися заради підтримки Збройних Сил України.Близько 300 учасників з різних міст України, а також двоє представників іноземних держав вийшли на старт у Нетішині. Працівники ХАЕС, філій Енергоатома, вихованці КДЮСШ УСО ХАЕС, представники бігових та спортивних клубів й аматори — кожен долав свою дистанцію зі спільною метою — зробити свій внесок у наближення Перемоги, підтримати захисників.5 км, 10 км чи 21,1 км - для кожного учасника своя дистанція витривалості, внутрішньої сили, єдності.Під час відкриття заходу виконавчий директор з персоналу АТ «НАЕК «Енергоатом» Богдан Шмигельський зазначив: «З 2014 року ми підтримуємо Збройні Сили України - починали з базових речей; у 2022 році забезпечували амуніцією, бронежилетами; сьогодні це вже високотехнологічне обладнання, РЕБи, Starlink. Ми розвиваємося і не опускаємо рук, адже нам під силу будь-які завдання. Дякую всім, хто долучився до цього благодійного заходу».🏆 За підсумками змагань визначено переможців і призерів в абсолютному заліку та у вікових категоріях. Також підбито командні результати серед філій АТ «НАЕК «Енергоатом»:І місце - філія «ВП ХАЕС»;ІІ місце - філія «ВП РАЕС»;ІІІ місце - дві команди: Енергоатом та філії київського розташування, філія «ВП ПАЕС».Переможці в абсолютному заліку:21,1 км - Майя Абрамович (м. Нетішин), Сергій Безотосний (м. Львів);10 км - Вікторія Каюмова (м. Нетішин) та Олександр Білик (м. Нетішин);5 км - Віра Стецюк (м. Рівне) та Павло Бас (м. Рівне).Під час заходу було зібрано понад 183 тис. грн на закупівлю обладнання для військових.Підтримка ЗСУ - це щоденна відповідальність кожного. І такі події вкотре доводять: ми разом, ми сильні, ми даємо відсіч ворогу.Дякуємо Організації молоді, волонтерам, працівникам підрозділів ХАЕС за згуртованість і якісну підготовку заходу.Разом біжимо. Разом підтримуємо. Разом наближаємо Перемогу. 🇺🇦Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
🎶 Музичний вечір на підтримку захисників🇺🇦 Музика під час війни стала чимось більшим, ніж просто мистецтвом звуку. Вона допомагає відновлювати внутрішню рівновагу і знаходити сили жити далі – «У музиці є сила і краса...».Під такою назвою 2 квітня у місті-супутнику Хмельницької АЕС Нетішині відбувся музичний вечір, який об’єднав поціновувачів мистецтва навколо важливої мети – підтримки українських захисників.🇺🇦 Захід мав благодійний характер. Під час концерту здійснювався збір коштів, які буде спрямовано на закупівлю необхідних для військових засобів. Колектив школи мистецтв активно підтримує ЗСУ, системно долучаючись до ініціатив на користь захисників.У виконанні викладачів Нетішинської школи мистецтв звучали твори різних століть, жанрів та стилів. Серед музики європейських композиторів чільне місце посідали українські твори — «Київський вальс» Платона Майбороди, «Місто спить» Ігоря Шамо (з репертуару Квітки Цісик), «Садок вишневий коло хати» Миколи Лисенка на слова Тараса Шевченка, «Мелодія» Мирослава Скорика, пісня «Там біля тополі» Петра Солодухи.Поціновувачі мистецтва підтримували щирими оплесками виступ кожного музиканта. Ведуча концерту Світлана Форсюк створила атмосферу домашнього затишку та тепла, подякувала ЗСУ за можливість жити і творити.Такі заходи вкотре засвідчують: культура сьогодні є не лише джерелом натхнення, а й дієвим інструментом підтримки тих, хто боронить Україну.#життя_містаХмельницька АЕС | FB | IG | YT