Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP
Додано 14 лип 2024

Хмельницька АЕС🇺🇦KhNPP

@khnpp
Кількість підписників: 2 797
Фото: 23,100
Відео: 3,250
Посилання: 8,910
Опис:
Офіційний канал Хмельницької атомної електростанції 🇺🇦 Official telegram channel of KhNPP🇺🇦. Також читайте та дивіться нас: ⚡️FB: https://www.facebook.com/khnpp; ⚡️TW: https://twitter.com/XAEC_KHNPP; ⚡️YT: https://www.youtube.com/c/XAECTV.

👥 Кількість підписників

2 797
Середній/День:: -6
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: +28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

420
Середній/День:: 572
Середній/Тиждень:: 389
ERR: 15.02%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 11
Середнє за тиждень: 2.4
Середнє за день: 1.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

📄 У філії «ВП ХАЕС» відбулося засідання комісії з контролю за виконанням Колективного договору АТ «НАЕК «Енергоатом».Комісія розглянула виконання Колективного договору за ІІ півріччя та за підсумками 2025 року. За інформацією керівництва, зауважень від підрозділів щодо невиконання положень договору у ІІ півріччі 2025 року не надходило. Обидва питання порядку денного члени комісії підтримали одноголосно. За результатами засідання Колективний договір АТ «НАЕК «Енергоатом» по філії «ВП ХАЕС» за 2025 рік визнано виконаним у повному обсязі.З 1 січня 2025 року діє Колективний договір на 2025-2026 роки. Попри умови воєнного стану, підприємство забезпечує надання працівникам передбачених пільг і гарантій.👥 Упродовж року впроваджено низку соціальних рішень, зокрема додаткові пільги для мобілізованих працівників, розвиток програм добровільного медичного страхування, оздоровлення та реабілітації персоналу.Колектив філії, профспілкова організація та молодь ХАЕС також продовжують благодійні ініціативи на підтримку Збройних Сил України 🇺🇦. У 2025 році в межах таких акцій зібрано 781 тис. грн.Хмельницька АЕС | FB | IG | YT
🇺🇦🏘 Павло Ковтонюк: надійну роботу АЕС забезпечують людиКерівник Енергоатома з робочим візитом відвідав Хмельницьку АЕС. Павло Ковтонюк перевірив стан захисних споруд, хід будівництва модульного містечка для переміщених працівників Запорізької АЕС та обговорив з персоналом плани на 2026 рік.Керівник НАЕК наголосив, що в умовах постійних ворожих обстрілів надійність захисних споруд критично важлива для стабільної роботи енергосистеми. Також він проінспектував будівництво модульного містечка для переміщених працівників Запорізької АЕС, ознайомився з умовами проживання та побуту в нових будинках. Проєкт продовжиться й у 2026 році – містечко розшириться до 350 місць. 🏘Під час виробничої наради з керівництвом і персоналом станції обговорили виробничі показники, поточні виклики та підбили підсумки роботи за 2025 рік, визначивши пріоритети на 2026-й.💬 «В осінньо-зимовий період надійність роботи АЕС особливо важлива. Станції працюють на повну потужність завдяки персоналу, який забезпечив якісні ремонти та безперебійну роботу енергоблоків», – підкреслив Павло Ковтонюк.Наприкінці візиту очільник Енергоатома відзначив працівників Хмельницької АЕС подяками та грамотами за професіоналізм, стійкість і самовіддану працю в умовах постійних загроз.#новини_компаніїEA 🇺🇦 |FB😎|YT📹|Х👥|IN🔗|IG🕊|TH🧵
Окремі завдання сьогодні для ППО, для військових. Зараз від розвідки ми маємо інформацію, що росіяни готуються до нових масованих ударів. Ми чесно говоримо з партнерами щодо ракет для ППО, щодо систем, які так необхідні нам. Постачання недостатньо. Стараємося прискорювати, і важливо, щоб партнери нас чули. Багато робиться зараз на рівні Міністерства оборони України. Але все одно, будь ласка, звертайте увагу на повітряні тривоги. Будь ласка, допомагайте тим, хто поруч із вами, на самоті, хто потребує вашої підтримки. Міністерство внутрішніх справ розгортає більшу кількість Пунктів Незламності. Уряд працює з енергокомпаніями і з партнерами, щоб було більше обладнання та більше резервів. Але ключове – щоб світ про це не мовчав. Війни без тиску не завершуються. І саме через те, що тиску замало, росіяни все це роблять. Ми маємо це змінити. Я дякую всім, хто працює заради України. Я дякую всім, хто в бою, на позиціях, на чергуванні, на постах. Україна тримається на вашій ефективності. Слава Україні!
День почав зі спеціального формату – тепер так щодня буде, усі на звʼязку. Спеціальний селектор – із кожним, хто відповідає за відновлення та управління в умовах такої надзвичайної ситуації. Енергетика, забезпечення в містах і селах. Від уряду та військових до областей, до обласної влади, керівників громад. Київ та область, Харків та область, Дніпровщина – Дніпро, Кривий Ріг; Запоріжжя, Суми, Чернігів. Визначені завдання, протягом дня уряд повинен дати рішення. Передусім, щоб збільшити імпорт електрики та всі можливості резервного постачання і забезпечення. Пункти підтримки у містах – є окремі завдання для МВС, у тому числі по реальному інформуванню людей. Щоб кожен міг звернутися на лінію 112 і отримати допомогу, отримати інформацію по опаленню та забезпеченню електрикою. Важливо, щоб державні інституції та влада на місцях були в повній комунікації з бізнесом, з енергетичними компаніями – з усіма, хто зараз може додати ресурсів для спільної стійкості. Мають бути рішення щодо комендантської години – щоб підприємцям було простіше планувати роботу. І щоб можна було об’єкти бізнесу використовувати як пункти підтримки для людей. Зокрема, урядовці вже говорили з торговельними мережами. Я доручив Премʼєр-міністру України та першому віцепремʼєру – міністру енергетики, іншим урядовцям бути максимально активними в комунікації із суспільством та максимально допомагати громадам.
Була зустріч із переговорною групою – по всіх підсумках спілкування з американською командою. Фактично кожен день хлопці на зв’язку. Багато зроблено. Ми домовляємося з представниками Президента Трампа про графіки зустрічей – наші документи багато в чому вже готові до підписання. Розраховуємо, що формат Давосу в цьому році буде достатньо результативним саме з точки зору наших відносин із партнерами й нашого відновлення після російських ударів. Зараз треба, щоб урядовці проаналізували оперативно кожен із документів економічних угод, щоб усі інтереси України були враховані повністю. Працюємо й для того, щоб створити дієві механізми фінансування відновлення, справедливі для України. Я дякую всім, хто допомагає нам. Розуміємо, що американська сторона постійно спілкується з Росією, і в тому числі – по базовому документу для закінчення війни. Це політичний документ, і ми сформулювали наше бачення – те, що може спрацювати реально. І хоча дипломатія України, Америки та партнерів протягом кількох місяців була надзвичайно активною, залишається без відповіді головне питання, і це питання про Росію, про те, на що там готові. Поведінка та риторика російська взагалі не свідчать, що вони хочуть закінчити цю війну чи готуються до цього. Кожен це бачить. Це залежить виключно від партнерів, передусім від Сполучених Штатів Америки та Президента Сполучених Штатів, що обере Росія: мир чи подальшу війну. Саме тому опції тиску на агресора мають залишатися на столі – всі опції тиску.
Сьогодні весь день – звіти від Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко, наших урядовців, Офісу по ситуації в регіонах. Відновлювальні роботи, електрика, опалення – головні теми. Є громади, де ситуація досі надзвичайно складна. На жаль, зокрема, в частині міст і сіл прикордонних областей. У Києві ще тривають ремонтні роботи після удару, що відбувся позавчора. Головне завдання – відновити енергозабезпечення всіх будинків. І також на Київщині працюють майже 200 ремонтних бригад, активно допомагають ДСНС України. Дякуємо вам. Бровари, Васильків, Фастів, Бориспіль – там найскладніше. Багато зроблено, але досі ще значна кількість родин без електрики. Загалом по країні розгорнуті Пункти Незламності в усіх регіонах, залучені сили Укрзалізниці, Нафтогазу, інших наших державних компаній. Дніпровщина, Запорізька область, Харківщина, Донеччина – всюди наші енергетики зараз, ремонтні бригади, всі комунальні служби, які дійсно працюють, які дійсно роблять неймовірні і справді героїчні речі. Жорстка зимова погода додає складнощів, саме тому так непросто. Саме такою погодою росіяни і намагаються скористатись. Я дякую кожному й кожній в Україні, хто ось так, ремонтами, ось так, відновленням, попри все на захисті життя.
Говорив із Кирилом Будановим – у тому числі про санкційну політику. Минулого року з багатьма партнерами була налагоджена нова співпраця для синхронізації санкцій, але темп має стати більшим, значно більшим. Російське виробництво ракет і дронів не може існувати без постачання компонентів з інших країн, і це стосується не просто якихось російських виробів, а всієї російської зброї. Це зброя, яка будується на компонентах, які сама Росія не виробляє. І тому блокування постачання та розширення санкцій – це один із ключових наших пріоритетів. Це має бути пріоритетом також у партнерів, наші інституції мають працювати для цього активніше. Буданов доповів і про частину зустрічей у рамках дипломатичного треку. Я очікую повну доповідь усієї переговорної команди. І фактично кожного дня ми продовжуємо спілкування з американською стороною. Сьогодні Рустем Умєров знову був на контакті з американськими партнерами. Це наше стратегічне завдання – діалог з Америкою має бути на сто відсотків конструктивним. Україна ніколи не була й не буде перепоною для дипломатії, і наша ефективність у роботі з партнерами завжди найвищого рівня. Так буде й надалі.
Зараз тривають відновлювальні роботи в наших містах, наших громадах: у Києві та області, на Дніпровщині, на Львівщині, в Кіровоградській, Черкаській, Одеській областях. Фактично постійно ремонтні бригади працюють на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині. Задіяно максимум сил, щоб відновити життєзабезпечення. Росіяни користуються погодою – похолоданням – і намагаються уразити якнайбільше наші енергетичні обʼєкти. Видно, як вони поважають Америку та всю дипломатію. Минулої ночі було більше 200 російських дронів і також значна кількість балістики, і в основному проти Києва. Чотири людини вбиті. Мої співчуття рідним. Майже три десятки поранених. Перед цим були удари по Дніпру, Кривому Рогу, Запоріжжю. Перед цим – Одеса. Основна російська тактика – намагатись повністю «вимкнути» міста. Важливо, щоб у кожній міській адміністрації розуміли цю мету ворога і готувались до повної протидії – до реальної роботи заради містян. Не тікати треба від проблем, а вирішувати їх, тим більше коли є ресурс для цього, як у Києві. Найбільш забезпечене фінансами місто України, і повинні бути всі необхідні резервні схеми.
Увесь день сьогодні доповіді уряду, всіх служб, які фактично цілодобово на ліквідації наслідків російських ударів. Дніпровщина, Запоріжжя – після атаки по інфраструктурі була надзвичайно складна ситуація з електрикою, всім забезпеченням. Необхідні ресурси задіяні. Дякую всім ремонтним бригадам, дякую комунальним службам, ДСНС України, всім енергетичним компаніям: без перерв тривають роботи. У Запорізькій області ще вдень відновили енергопостачання за графіками. Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград та інші міста і громади Дніпровщини досі в роботі. Були сьогодні, на жаль, і нові удари – саме по енергетиці й по цивільному сектору також, в Кривому Розі – по житлових будинках. Є інформація, що сьогодні вночі може бути новий російський масований удар. Дуже важливо звертати увагу на повітряні тривоги сьогодні, завтра, постійно, спускатися в укриття. Росіяни незмінні: вони намагаються скористатися погодою. Я доручив уряду допомагати місцевій владі, максимально допомагати всім, хто задіяний.
Це одна з найбільш представницьких зустрічей Коаліції охочих: 27 лідерів держав, Євросоюз, НАТО, представники Туреччини, Японії, Австралії, Нової Зеландії. Дійсно глобальна зустріч і дуже високий рівень дискусії. Важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції – спільна декларація всіх країн коаліції та тристороння декларація Франції, Британії та України. Документи ці є, і це сигнал, наскільки серйозно і Європа, і вся Коаліція охочих готові працювати заради реальної безпеки. Цими документами ми посилюємо подальшу юридичну роботу в країнах з парламентами, щоб у момент, коли дипломатія спрацює на завершення війни, у нас була повна готовність розмістити сили коаліції. Деталі опрацьовані в системі інших документів. Визначено, які країни готові брати лідерство в елементах гарантування безпеки на землі, у небі, на морі, у відновленні. Визначено, які сили потрібні. Визначено, як сили будуть управлятись і на яких рівнях буде командування.Має бути визначено, як буде працювати моніторинг. Має бути абсолютно чітко визначено, як буде підтримуватись і фінансуватись належна сила та кількість української армії. Сьогодні я про це говорив окремо, і це, ми вважаємо, ключовий елемент – наша українська сила. І на основі нашої армії будуть ефективно працювати всі інші елементи. Сказав про це під час спілкування з медіа за підсумками засідання Коаліції охочих.