Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Доброго вечора, ми з Хмельницького👋🏻
Додано 14 лип 2024

Доброго вечора, ми з Хмельницького👋🏻

@khmelnitsky_novunu
Кількість підписників: 2 668
Фото: 11,200
Відео: 5,910
Посилання: 20,700
Опис:
Останні новини Хмельницького та України, новини онлайн 📩 Головний по рекламі: @Buttterfly_M Посилання для друзів - https://t.me/khmelnitsky_novunu
Джерело

Доброго вечора, ми з Хмельницького👋🏻 | Під час блекауту фабрика повністю переходить на автономне енергозабезп...

Логотип телеграм спільноти - Доброго вечора, ми з Хмельницького👋🏻 Доброго вечора, ми з Хмельницького👋🏻 @khmelnitsky_novunu
717 Охват/переглядів 2026-02-03 09:00 Повідомлення №24512
Під час блекауту фабрика повністю переходить на автономне енергозабезпечення. При аварійному відключенні є ризик втратити близько 25 тонн напівфабрикату, тож будувати власну генерацію розпочали ще з 2022 року.Місячна потреба становить 300–350 тис. кВт⋅год, з них понад 50 % обсягу покривають самостійно.У січні власна генерація досягла 130 тис. кВт⋅год, що зіставно з місячним споживанням 500+ сімей. Таким чином ми не лише забезпечуємо безперервність виробництва, а й зменшуємо тиск на енергосистему міста. — наголошує Вікторія Грек, директорка фабрики. Наразі для фабрики діють обмеження від НЕК «Укренерго»: при піковій потужності виробництва у 600 кВт з мережі можна використати лише 340 кВт. Всупереч блекаутам, обмеженням і війні, ми продовжуємо працювати: економіка, виробництво і збереження робочих місць — теж внесок у стійкість країни. Ми підтримуємо українське, працюємо для українців і разом тримаємо цей тил. Слава Україні! Слава ЗСУ! коментує Вікторія Грек. 🍝😃TikTok «Тая», Instagram «Тая», Cantare