Джерело
BEAT.ON | БЕТ.ОН | ми тут і таке розкопали з 2024го, тому робіть висновки про okashiiя бу...
703 Охват/переглядів
2026-05-03 12:39
Повідомлення №448
ми тут і таке розкопали з 2024го, тому робіть висновки про okashiiя була величезною фанаткою з 2023 року, вела їхній пінтерест, постила їхню лірику та вікіпедію корейську вела. я рекламувала їх всюди, перекладала їхні треки, та, як ви знаєте, писала статті ознайомчі про них. я поїхала на рік в корею, витративши купу часу, грошей, нервів тощо на те щоби з ними тусити, дарувала їм брелки україна і каталась на концерти. також разом із іншими українськими фанатами ми зібрали пакунок подарунків для них та я оплачувала доставку посилки в корею своїми коштами. вони реально були ледь не найважливішими виконавцями для мене. в результаті все закінчилося сьогодні поїздкою @ okamatthew в росію. якщо ви маєте бажання/сили/наснагу, я прошу в інстаграмі звернути їхню увагу на те, яку ж їбану хуйню він витворив@ okashii.web - спільний акк@ okamatthew - той шо в росію поїхав@ okajef - той шо носив роснявий шмот, вибачався а потім знову носив рубчінскава@ okarsandou - той шо на скріні@ okamasonhome@ okapullupboi