Джерело
khgpa_hub | Спорт на благо миру та розвитку!06 квітня, у Міжнародний день спорту н...
417 Охват/переглядів
2026-04-08 09:27
Повідомлення №3594
Спорт на благо миру та розвитку!06 квітня, у Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку, в академії підписано Меморандум про співпрацю між Управлінням масового спорту у Харківській області Державної установи «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Агенція учнівського, студентського та масового спорту України» та Комунальним закладом «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради.Меморандум підписали Галина Федорівна Пономарьова, ректор академії, та Артем Олександрович Назаров, керівник Управління масового спорту у Харківській області Державної установи «Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Агенція учнівського, студентського та масового спорту України».Галина Федорівна підкреслила, що вагомим і пріоритетним напрямом діяльності колективу академії є формування культури здорового способу життя, розвиток фізичної активності та організація змістовного спортивного дозвілля учасників освітнього процесу. За цей навчальний рік для здобувачів освіти, науково-педагогічних, педагогічних працівників та співпрацівників академії було організовано та проведено широкий спектр спортивно-масових і фізкультурно-оздоровчих заходів. Вони були спрямовані на зміцнення фізичного і психоемоційного здоров’я, формування стійкої мотивації до регулярних занять фізичною культурою, профілактику стресових станів в умовах воєнного часу, а також на розвиток командної взаємодії, витривалості та активної життєвої позиції. Висловила впевненість у тому, що укладання Меморандуму сприятиме ефективному розвитку масового спорту в Харківській області, активному залученню молоді до фізичної культури та формуванню здорового способу життя.Артем Олександрович наголосив, що основними напрямами співпраці є: популяризація фізичної культури і спорту, формування мотивації до регулярної рухової активності; реалізація проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські студентські ліги» через організацію студентських змагань; проведення масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, фестивалів, чемпіонатів, турнірів, семінарів, конференцій; виявлення та підтримка спортивно обдарованої молоді, створення умов для розвитку їхніх здібностей; координація дій між закладами освіти, спортивними установами та органами місцевого самоврядування щодо розвитку спорту; проведення інформаційно-просвітницьких кампаній із популяризації здорового способу життя та підвищення обізнаності щодо збереження здоров’я.Вікторія Олександрівна Усменцева, начальник відділу учнівського спорту Управління масового спорту в Харківській області Державної установи «Агенція масового спорту України», зазначила, що спільні ініціативи допоможуть створити належні умови для підтримки спортивно обдарованої молоді та зміцнення співпраці між освітніми й спортивними установами.Все буде Україна!!!