Джерело
khgpa_hub | 18 березня Віра Бондар, голова Студентської ради академії, взяла участ...
347 Охват/переглядів
2025-03-19 09:18
Повідомлення №2052
18 березня Віра Бондар, голова Студентської ради академії, взяла участь у круглому столі за участі міського голови Ігоря Терехова та представників студентських самоврядувань 20-ти закладів вищої освіти.Під час зустрічі Ігор Олександрович обговорив зі студентської молоддю питання відбудови міста: залучення студентів-архітекторів, урбаністів та геодезистів до проєктів з реконструкції, розвиток освітніх можливостей і створення безпечних просторів для навчання.Ігор Терехов підкреслив, що міжнародні партнери зацікавлені у відбудові Харкова і вже ведуться перемовини щодо реалізації конкретних проєктів з відновлення міської інфраструктури. За його словами, важливу роль у відбудові відіграватимуть саме молоді фахівці.Усі охочі мали змогу поставити питання Харківському міському голові та звернулися з пропозицією створити нові молодіжні хаби та розширити можливості для стажувань.Українська молодь– це енергія, ідеї та майбутнє нашої країни. Разом до відбудови та розвитку України!💛💙#новини #Молодіжний_хаб