Джерело
Херсонська МВА (Херсонська міська рада) | Своє соте літо сьогодні зустріла Феодосія Микитівна Бутенко. Привітали...
1 390 Охват/переглядів
2026-06-18 18:00
Повідомлення №73843
Своє соте літо сьогодні зустріла Феодосія Микитівна Бутенко. Привітали її з такою поважною датою заступниця Херсонського міського голови Наталія Чорненька та начальниця управління соціального захисту Алла Головата. Народилась іменинниця в одному з населених пунктів Голопристанського району 18 червня 1926 року. Пізніше жила та навчалась у самому райцентрі. Після вигнання з Херсона нацистських окупантів працевлаштувалась до 14-ї відновлювальної бригади. Пані Феодосія вийшла заміж 1948 року. Чоловіка направили на роботу на Сахалін, де вони прожили 3 роки.До Херсона повернулися 1951 року. Феодосія Микитівна влаштувалась касиркою на морвокзалі Херсонського морського порту. Там вона пропрацювала довгі роки. Навіть після виходу на пенсію 1981 року роботу не покинула й залишалась ще 11 років. Наша ювілярка — ветеранка праці. Сьогодні її родина та найбільша підтримка — син з невісткою, двоє онуків та чотири правнуки. Пані Феодосія дуже гостинна господиня. Вона любить життя, попри всі випробування, які випали на її вік. Жінка пережила Другу світову війну, переживе й російсько-українську.Від щирого серця бажаємо Феодосії Микитівні дочекатися нашої перемоги й відзначити ще не один день народження в мирному, квітучому, успішному українському Херсоні!