Джерело
ХерсON: Туризм, яхтинг, навчання, історія та волонтерство. | Тут така справа... Звернулись до нас в черговий раз хлопці з "Холодний...
169 Охват/переглядів
2025-05-16 12:40
Повідомлення №3935
Тут така справа... Звернулись до нас в черговий раз хлопці з "Холодний яр". В черговий раз звернулись і кажуть, шо у них 3 новини!!! Хороша новина, погана та знов хороша.Хороша №1: Вони нещодавно просили у нас з вами доєднатися до зборів на ремонт автівки, на ремонт квадроциклів, і їм би ще шини літні комплект або 2. Зарядні станції та таке... Так от. Оце все їм, кажуть, може не знадобитися!!! Кажуть: "Ви можливо зекономите свої гроші-донати." Чому?Погана новина: Все це їм може не знадобитися, через ту причину що орки стали використовувати багато дронів фпв на оптоволокні. Це такі дрони, які не глушаться засобами РЕБ, вони далеко долітають до наших позицій і потім атакують. І ду-у-уже велика небезпека і імовірність, шо такі дрони можуть влучити в їх автівки, по воїнам на позиціях і навіть коли ті будуть виїжджати з них. Ну а якщо дрон влучає - це не дуже добре... ну ви зрозуміли?Хороша новина №2: є варіант, як захистити та зберегти наших хлопців. Їм потрібно 3 спеціальних ручних засоби, які спроможні знищити ці дрони на підльоті, а значить захистити хлопців. Кожен такий захист коштує 34 000 грн. Вони отримають знижку за 3 шт. Тобто їм треба десь 95 000 грн. І шанси зберегти життя наших хлопців значно виростуть.Держава їм виділяє такі засоби по 1 шт на підрозділ. Але почесному, їм треба ще 3 шт, щоб вижити.Вони просили передати: "Давайте домовимося? Ви захищаєте нас, а ми захищаємо вас? Це ж по-чесному? Бо нам теж дуже хочеться до своїх родин, до дружин, на риболовлю, на шашлики і навіть просто виспатись..."Давайте назбираємо 95 000 грн для них?!Ми з Pavlo Biletskyy своїми проєктами "Риба-Кавун", "Let‘s Energy" та "Let‘s Boat" теж долучаємося. Разом зможемо швидше !!! І ми з вами створимо "купол" захисту над воїнами, які обороняють наші землі, села, мешканців та навіть козу з котиками Монобанкаhttps://send.monobank.ua/jar/29Qd8jDwE3А ще є PayPal та Revolut