Джерело
ГУ ДПСС в Харківській області | 🇺🇦Сьогодні ми святкуємо День працівників ветеринарної медицини, що т...
189 Охват/переглядів
2024-08-11 05:52
Повідомлення №2558
🇺🇦Сьогодні ми святкуємо День працівників ветеринарної медицини, що традиційно відзначається в другу неділю серпня.Самовіддана праця цих фахівців є надзвичайно важливою для збереження здоров’я та добробуту тварин, а також для гарантування безпечності харчових продуктів у нашому регіоні.Шановні колеги, ви щодня проявляєте професіоналізм і відданість справі, забезпечуючи епізоотичне благополуччя, та долаєте численні виклики, надаючи необхідну допомогу підопічним, навіть у найскладніших ситуаціях. Особлива подяка фахівцям ветеринарної медицини за відвагу та витримку, яку ви демонструєте у важких умовах прифронтових та деокупованих територій. 💙Ваші наполегливі дії є запорукою безпеки та здоров’я суспільства. 💛Нехай ваші серця завжди будуть сповнені теплом і любов’ю до тварин, а зусилля винагороджуються вдячністю та повагою. Бажаю міцного здоров’я, добробуту, професійних успіхів та особистого щастя. Натхнення, незламної віри в майбутнє та миру! Зі святом!З повагою, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області Денис Бакумов.