Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГУ ДПСС в Харківській області
Додано 14 лип 2024

ГУ ДПСС в Харківській області

@khdpssgovua
Кількість підписників: 390
Фото: 767
Відео: 18
Посилання: 4,070
Опис:
Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області
Джерело

ГУ ДПСС в Харківській області | ​​🌊Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Харківські...

Логотип телеграм спільноти - ГУ ДПСС в Харківській області ГУ ДПСС в Харківській області @khdpssgovua
146 Охват/переглядів 2026-03-10 10:34 Повідомлення №4506
​​🌊Представники Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області 09 березня 2026 року у форматі відеоконференції взяли участь у засіданні Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи водосховищ комплексного призначення і водогосподарських систем у суббасейні Сіверського Дінця району річкового басейну Дон (крім тимчасово окупованої території) на весняний період 2026 років з урахуванням умов воєнного стану.🗣Засідання комісії проходило під головуванням начальника Сіверсько-Донецького управління водних ресурсів, голови Міжвідомчої комісії Сергія Трофанчука, який доповів про роботу водогосподарського комплексу в суббасейні Сіверського Дінця протягом осінньо-зимового періоду 2025-2026 років в умовах воєнного стану та пропуск тало-дощових паводків та весняного водопілля 2026 року.💻В онлайн-режимі учасники конференції, які представляють інтереси водокористувачів Харківської, Донецької та Луганської областей, обговорили питання стосовно:• поточної та очікуваної гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки на весняний період 2026 року в суббасейні Сіверського Дінця;• режиму роботи Краснопавлівського водосховища та здійснення природоохоронних заходів;• стану масивів поверхневих вод суббасейну Сіверського Дінця за результатами державного моніторингу.Заслухавши пропозиції учасників відеоконференції, Міжвідомча комісія узгодила оптимальні режими роботи водосховищ і водогосподарських систем у суббасейні Сіверського Дінця на весняний період 2026 року для забезпечення потреб водокористувачів у маловодний період з урахуванням умов воєнного стану.