Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | У зв'язку з нашою вчорашньою перемогою в суді по Весніна, мережею поне...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 200 Охват/переглядів 2024-07-18 12:59 Повідомлення №4591
У зв'язку з нашою вчорашньою перемогою в суді по Весніна, мережею понеслись дискусії щодо правильності реконструкції. Та от, що мені дійсно цікаво - те, як люди сприймають затори.Приблизно так...Затор - це абсолютне зло, з яким треба боротись всіма можливими ресурсами. Це головний критерій при реконструкції. Можна нехтувати навколишнім середовищем, грошима, іншими учасниками дорожнього руху... всім, аби подолати той затор. Та нехай 10 людей тепер поїдуть з пересадкою та витратять на 15 хвилин більше, але головне, щоб я не простояв в заторі жодної зайвої секунди.Звісно, що затори - це неприємна річ, одначе за великим рахунком це просто черга з людей в авто, які хочуть одночасно проїхати в одному напрямку. Ми не сприймаємо всі черги як лихо. Коли, скажімо, ми в супермакеті в пікову годину стоїмо в черзі на каси самообслуговування, то нас це не сильно дратує, бо ми розуміємо, що поруч такі саме люди, які повертаються з роботи та зайшли в супермаркет. Навіть якщо це трапляється перед святами, коли ми очікуємо, що всі підуть за продуктами в супермаркет. Чому? Тому що це очікувано.Я помітив, що в Англії затори сприймають як нормальну очікувану частину життя. Їх враховують в планах. Наприклад, затори майже гарантовані на магістралях у вихідний день на свята, бо нічого не працює та чимало людей їдуть гуляти за місто. Тому англійці кажуть: це свято, буде важкий трафік, треба виїхати раніше.Чи треба фіксити затори? Так! Так само як треба замінювати каси з касиром на декілька кас самообслуговування. Одначе це має обмежений ефект. Часто розв'язання проблеми полягає в тому, що треба не пропускну здатність підвищувати, а чергу зменшувати. В супермаркеті можна організувати доставку, наприклад. Але бізнес сам вирішує - що йому вигідно? Бо, наприклад, наймати додаткових касирів на пару годин - це також неідеальне рішення.Затор - це зло, з яким треба боротись не тому, що люди не готові в ньому стояти, а, тому що це додаткові викиди. Така логіка міста. Та й вона значно зміниться з ерою електромобілей. Ну, стоять собі люди в залізяках в черзі без викидів, нехай...Одне з головних рішень для боротьби із заторами - альтернативні види транспорту, а не розширення доріг. Розширення малоефективне та має чимало негативних наслідків, значення яких не можна применшувати. Ніхто нікого не змушує стояти в черзі, якщо є альтернатива.🚗 Харків для Людей 📹YouTube 🥳TikTok#затор #авто #простір