Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Річ, яка мене навіть конфузила в Британії — те, як англійці поступають...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
954 Охват/переглядів 2026-04-17 06:04 Повідомлення №7975
Річ, яка мене навіть конфузила в Британії — те, як англійці поступаються пішоходам, які йдуть тротуаром. Я не знайшов англійських відео, де це було б добре видно, але є ось це з Данії. Тут з велосипедистом, але як приклад годиться. Особисто мені так поступалися багато разів.Річ у тім, що там це типова ситуація, адже більшість мешкає в малоповерховій забудові й такі виїзди — не рідкість. Я навіть перепрошував, що «змусив» поступитися, але у відповідь отримував посмішки та розуміння. І це дуже резонує з тим, як сприймають пішохода/ровериста у Харкові — його нібито не існує. Це ж авто, обійдеш! Я спробував розібратись, чому так відбувається. Начебто це вимога їх ПДР — вони буквально розуміють «надайте дорогу пішоходу, який переходить або збирається переходити». Але це занадто слабке пояснення, тому говорять ще про високу культуру водіння з повагою до пішохода. Проста перевірка: у нас якщо авто стоїть на перехресті та заважає іншому водію, то це щонайменше «некрасиво». Чому тоді такий самий стандарт не застосовуємо до людей, які пересуваються не на авто, а пішки? Та про які виїзди я говорю, якщо навіть зупинитися на переході у нас — це норма? Мені здається, що якби всі ті інформаційні зусилля, які було направлено на популяризацію флікерів, використали б для того, щоб пояснювати водіям, що пішохід — точно така людина, то було б значно більше користі й для безпеки. Треба бути уважнішими до інших учасників руху!Джерело 🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись#БДР #безпека #перехід #пріоритет #тротуар #пішохід #авто