Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Цікаве відео прислали мені про Запоріжжя. Приємно чути, коли блогер чі...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
1 010 Охват/переглядів 2026-02-25 13:34 Повідомлення №7696
Цікаве відео прислали мені про Запоріжжя. Приємно чути, коли блогер чітко комунікує за чиї кошти щось будується та жодного разу не приписує всі заслуги місцевій владі. У нас навпаки — всі заслуги місцевій владі, а спонсори просто гроші переказали — хіба то заслуга? Та найбільше зацікавило інше — кількість підземних шкіл. Чи то боти так багато пишуть, чи хтось ще, але у мене склалось стійке враження, що у Харкові їх найбільша кількість.  Виявляється, що ні, це не так. Хоча як міряти…У Запоріжжі вже відкрили 19 шкіл за словами автора відео, а за декілька місяців буде 25. Ця цифра збігається з планами, які озвучували чиновники. У Харкові лунають різні цифри. У вересні мер говорив, що у Харкові діє 7 підземних шкіл та 6 на станціях метро, а всього 18. Звідки взялось ще 5? — я не знаю. Також обіцяли у січні відкрити ще 3, але, виглядає, що відкрили лише одну та перенесли запуск двох на перше півріччя. Також відкрили на станції метро. Тут узагальнюють та кажуть, що всього зараз освітніх осередків 21. Тобто нових будівництв — 7-9, а все інше на базі метро та іншого. Так чи інакше, але Запоріжжя має втричі менше населення та схожу з Харковом безпекову ситуацію. Там вже відкрили приблизно стільки ж підземних шкіл, як у Харкові. Їх почали будувати у 2024 році. У Харкові хизуються, що перші винайшли підземні школи, коли почали у 2023 навчати в метро, але виявляється, що значно менше місто бюрократично спроможніше побудувати більше шкіл, ніж Харків лише за 1,5 року. Це не пост, в якому я хочу мірятись самі знаєте чим. Це просто приклад, щоб показати, що часто під оцією локальною пихою ховаються маніпуляції та неправда. Допоки ми як громада не навчимось ловити чиновників на брехні, будемо споживати ось таке інформаційне лайно, яке зрештою розумних та чесних людей лише відвертає від міста. Оригінал відео🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#пиха #най #скільки #діти