Джерело
Харків для Людей | Павло Храмов | Епопея з метрополітеном продовжується. Робітник попросив опублікувати ...
1 800 Охват/переглядів
2025-12-22 09:38
Повідомлення №7402
Епопея з метрополітеном продовжується. Робітник попросив опублікувати цей текст:Добрий день, наразі в метрополітені все лишається без змін. Щоб закрити рота, звільнили Компанця (котрий сьома муха на воді). Бондарь і Колодяжний керують далі. Колодяжний розповідає, що він все повирішував і скоро очолить метрополітен. Хочеться спитати:— А за які заслуги Слюсар став першим заступником метрополітену?! — За які кошти куплено дві машини?— Жінка Колодяжного, табельщиця, отримала на ювілей метрополітену держнагороду, а зараз їздить на дорогій автівці. Вимагає, щоб працівники її відділу готували їй каву і робили за неї роботу, тому що її чоловік — перший заступник. Куди дивиться генеральний директор, чи він його покриває? Дружок Колодяжного, Бондарь, котрий заправляє депо, також нічого не боїться — вагони не ремонтуються, запчастини несуть на базар Барабашово, отримуючи за це кошти. Торгують посадами з бронюванням. Так хочеться запитати — якщо вони так себе ведуть, то Приймак з ними в змові? Чому працівники які працювали подовгу на підприємстві, звільнені без уточнення причин. Чому не доклали зусиль, щоб вони лишились? Начальника відділу охорони праці звільнили, начальника бази відпочинку, а саме це люди, які всю війну були на підприємстві. Чому не береже керівництво своїх працівників в такий нелегкий час для держави? Чому йде охорона, робітники зі станцій, участків, а їх місця займають ті, які лояльні до керівництва?З цього можна зробити висновок, що Приймак або не в курсі, або у змові, якщо розкидається кадрами. Коли був гендиром Гармаш А. С. і першим заступником Титаренко С. О. такого свавілля не було. А зараз — побори, торгівля місцями та прилаштування своїх. Будемо сподіватись що наш мер прочитає це і прийме відповідних заходів, а всі працівники повернуться і працюватимуть. На жаль, вимушений писати це з анонімного акаунту через те, що побоююсь наслідків витоку інформації. Дякую за розуміння.
Наголошую, що я особисто не можу гарантувати правдивість цієї інформації. Перевірити фактаж також не маю можливості. Але публікую, бо знаю, що у цих людей фактично немає інших інструментів окрім розголосу. Шкода, що у нас поламані механізми комунікації, але маємо, що маємо.🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#безплатний_транспорт #метро