Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як в...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
10 600 Охват/переглядів 2025-12-16 14:46 Повідомлення №7344
Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як війна стає причиною вимушених покращень у міському громадському транспорті Харкова. Якби не вона, то ми б досі грались у новенькі електробуси та трамваї від Ярославського…Виявляється, людям більше подобається великий автобус, а не просто новий. Можна вживаний, але більш місткий. Тепер відкриваємо для себе трисекційні трамваї. Ці точно не ідеальні, але це значний поступ для нашого міста, який започаткує стандарт.Що трисекційний трамвай дає пасажирам?Комфорт. Пасажири більше не вимушені на зупинці вгадувати, в якому вагоні більше буде людей. Вони краще розподіляються по салону і легше знаходять вільне місце. Безбар'єрність. Так, це поки що не повністю низькопідлоговий трамвай, але, подивитесь, як швидко пасажири похилого віку навчаться заходити саме в ті двері, які знаходяться на пониженні. Тут, до речі, є й зворотна сторона — вони будуть залишатись внизу, бо не хочуть лізти на гору. Але це треба сприймати як сигнал — нам потрібні повністю низькопідлогові трамваї. Дякую чехам за подарунок! Дякую чиновникам, які організували весь цей процес! Повірте, тут дійсно є за що дякувати. Знаю трохи деталей. Хоча б те, наскільки лише доставлення такого трамвая було технічно складним. Не було таких довгих причепів, щоб перевезти його сюди. Тому на тендер заявився виробник причепів TAD, який взявся за справу — буде їм для портфоліо гарний кейс. Вийшло недешево. Також чимало возні з документами. Чехи терпляче чекали все це. Попереду ще немало викликів, адже треба адаптувати вагон, а місць для підіймання таких немає. То побажаємо успіхів команді, щоб у них все вийшло та ми побачили цього красеня на наших вулицях!🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#транспорт #мобільність #трамвай