Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Не дуже свіже відео, але дуже показове. Це місце - це алтар егоцентрич...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
736 Охват/переглядів 2025-04-14 03:59 Повідомлення №5822
Не дуже свіже відео, але дуже показове. Це місце - це алтар егоцентричному водінню. Тут майже кожного разу можна побачити водіїв-порушників. 🦌Ті, кому важко заплатити за парковку, хоча вільні місця завжди там є. Власне це красномовно доводить, що проблема не у відсутності місць, а у бажанні отримати халяву.🦌Ті, хто там регулярно розвертається через подвійну смугу. 🦌Ті, хто не йде на перехід, а переходить прямо поруч з авто. Ні, я знаю, що це звичайна практика. Але ви бачили хоча б одне відео з відеореєстраторів, де автор в цьому місці скаржиться на поганих пішоходів? Ні, бо тут всі водії, всі розуміють, що "йому треба"... Проте я бачив відео, як трохи далі велосипедист посмів перетнути 4 смуги. Скільки галасу було в коментарях.Але найцікавіше це місце, мабуть, тим, що тут максимально ідіотський нерегульований пішохідний перехід, на якому майже ніколи не пропускають. І, здається, водії мають відчути весь біль пішоходів — як це, коли тебе не пропускають, бо в залізяці зараз не ти, а хтось інший. Але ні, ефект взагалі інший — водії входять в положення та розуміють, що гальмувати складно, тому охоче пропускають на переході авто. Тобто вони повністю нівелюють функцію переходу. Навіщо ним користуватись, якщо чекаєш, поки всі проїдуть? Можна й без переходу тоді переходити. Ось він ідеальний світ такого водія! Перехід існує для того, щоб пішоходам можна було очікувати лише на ньому. Але вони не мають розраховувати на пріоритет. Це просто для того, щоб водію було зручніше їх помічати. А він вже, якщо забажає, може й пропустити. Власне своїм прикладом він показує пішоходам, що нічого складного немає в тому, щоб пропустити авто. Що тут незрозумілого? Ага, особливо, коли переходами користуєшся пару разів на тиждень...Показове місце, в якому ж самі водії нівелюють ПДР.🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#безпека #перехід #ПДР