Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Чую сигнал клаксона та бачу, як поважний водій на Toyota Camry спокійн...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
704 Охват/переглядів 2025-03-12 04:59 Повідомлення №5639
Чую сигнал клаксона та бачу, як поважний водій на Toyota Camry спокійно пригальмував перед бабусею, яка переходила дорогу на острівець (біля правої стрілки), де запарковані авто. Посигналив він їй, мабуть, щоб «нагадати її місце» — мовляв, не можна тут переходити. Або натякнути, щоб поспішала. Ніякої небезпеки вже не було, адже він її побачив та спокійно загальмував. Просто робить так, бо може.Там були ще кілька людей. Взагалі тут постійно так переходять. Ситуація трохи абсурдна, адже поруч є перехід, який додає до маршруту лише метрів 10-15. Чому ж люди все одно йдуть саме так? Думаю, це через неправильну оцінку відстаней. Коли ти йдеш прямо і маєш трохи повернути назад, аби перейти вулицю, здається, що це великий гак.І не має значення, чи ти на авто, чи пішки. Подивіться на цей намальований острівець: навіщо тут зробили розворот? Невже автомобілі не можуть проїхати зайвих 30 метрів? Це ж аналогічна історія — так само, як і пішоходи не хочуть йти трохи далі.І ще одне: чому пішоходи повинні обходити, якщо водіям дозволено паркуватися прямо на цьому острівці та виходити з авто з тими ж самими порушеннями? Чому водіям доступна опція «перейти, де зручно», а пішоходам — ні?Немає справедливих відповідей на ці питання. Єдине пояснення — автомобілецентричне середовище. Тут можна було б продовжити сквер та облаштувати зручніший перехід для людей.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#перехід #пріоритет