Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей | Павло Храмов
Додано 14 лип 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Кількість підписників: 3 343
Фото: 5,700
Відео: 586
Посилання: 3,420
Опис:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Джерело

Харків для Людей | Павло Храмов | Вчора ввечері мені трапилось їхати з Історичного музею на Олексіївку. ...

Логотип телеграм спільноти - Харків для Людей Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
830 Охват/переглядів 2025-01-15 16:20 Повідомлення №5406
Вчора ввечері мені трапилось їхати з Історичного музею на Олексіївку. Принципово не захотів брати таксі — вирішив скористатися громадським транспортом. І це ще й безкоштовно!На станцію метро я зайшов о 20:33 — якраз через три хвилини після відправлення останнього поїзда. Наступний був о 20:50. Ну що ж, почекаю. Поїзд прибув і відправився вчасно.Їду до станції «Університет» і переходжу на Олексіївську лінію на «Держпром». Приблизно о 20:55 я вже стояв на платформі й чекав на новий поїзд, бо попередній поїхав о 20:53 — буквально в момент мого прибуття. Наступний прибув за розкладом о 21:13 — тут усе без нарікань. На Олексіївку я приїхав приблизно о 21:24.Отже, вся дорога зайняла понад 50 хвилин. Для порівняння, цей маршрут можна подолати автівкою, не поспішаючи, за 15 хвилин. Найцікавіше, що власне їхав і переходив між станціями я всього 15 хвилин, а решту 35 хвилин просто чекав.І ми говоримо зараз про #метро, а не про сільський автобус. Метро, яке придумане для того, щоб перевозити далеко та швидко велику кількість людей.У мене було величезне бажання дістати камеру й почати запитувати втомлених людей, які занурились у свої телефони: чи готові вони зараз заплатити по 10 грн, щоб скоротити час очікування хоча б удвічі? Не знаю, як вони, але я готовий був заплатити значно більше, бо дуже пошкодував, що таки не взяв таксі.Ціна за #безплатний_транспорт — наш час.🚴🏻‍♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#мобільність