Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГО «Україна СОС» | Харків-SOS
Додано 04 січ 2022

ГО «Україна СОС» | Харків-SOS

@kharkivSOS
Кількість підписників: 618
Фото: 1,800
Відео: 340
Посилання: 1,080
Опис:
ГО Україна СОС співпрацює з волонтерами в Харкові та Україні. FB: www.facebook.com/ngoukrainesos/ Insta: ..... /ngoukrainesos/ Site: www.ukrainesos.org/
Джерело

ГО «Україна СОС» | Харків-SOS | ​Долучайтеся до зимового збору!Ми сфокусовані на нагальних потребах ко...

Логотип телеграм спільноти - ГО «Україна СОС» | Харків-SOS ГО «Україна СОС» | Харків-SOS @kharkivSOS
160 Охват/переглядів 2023-11-03 18:53 Повідомлення №2226
​Долучайтеся до зимового збору!Ми сфокусовані на нагальних потребах кожного окремого захисника України. До постійної небезпеки потрапити під уламок від ворожого снаряду додаються холод і темрява. Потрапити на стіл хирурга можна не тільки від підступної кулі снайпера. Випадків обморожених кінцівок взимку набагато більше, ніж можна уявити. Тому ми готуємо набори з турнікетів “Січ”, кровоспинного “Кровоспас”, хімічної грілки та окопної свічки. Ми не хочемо називати це пакуночком від Святого Миколая, або ще якось так, бо це не від Миколая. Це від вас.Ми не будемо казати, що кожна гривня важлива. Скажемо простіше: кожні 30 грн — це один гемостатичний бинт, питання життя, можливість дістатися до того самого столу хірурга. Кожні 30 грн.Загалом збір складається з:1000 гемостатичних бинтів “Кровоспас” — 30.000 грн500 турнікетів “Січ” — 285.000 грн500 кг парафіну для свічок — 50.000 грн200 кг ацетат натрію та пакети для хімічних грілок — 30.000 грн.Загальна сума збору: 395 000 грн.Отримувачі: хлопці та дівчата з 25-ї, 46-ї, 92-ї, 3-ї штурмової бригад, та “Азов”.Якщо ви задонатите на суму більше 5000 грн, то отримаєте від нас символічні подарунки — унікальні харківські брелоки з уламками ракет, розмальовані вручну гільзи різних калібрів, тощо. Якщо хочете зробити донат анонімно, без подарунків — це теж окей. Дуже дякуємо.Не зволікайте, зима на порозі. Банка ось: На потреби зсуКошти потрібні та ТакМед та тепло для військових🎯 Ціль: 400 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/5tJ1zsH3v1