Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГО «Україна СОС» | Харків-SOS
Додано 04 січ 2022

ГО «Україна СОС» | Харків-SOS

@kharkivSOS
Кількість підписників: 618
Фото: 1,800
Відео: 340
Посилання: 1,080
Опис:
ГО Україна СОС співпрацює з волонтерами в Харкові та Україні. FB: www.facebook.com/ngoukrainesos/ Insta: ..... /ngoukrainesos/ Site: www.ukrainesos.org/
Джерело

ГО «Україна СОС» | Харків-SOS | Привіт, коханий. Як ти? Знаю, що важко. Я дуже сумую.Пам'ятаєш як мину...

Логотип телеграм спільноти - ГО «Україна СОС» | Харків-SOS ГО «Україна СОС» | Харків-SOS @kharkivSOS
140 Охват/переглядів 2022-08-23 17:50 Повідомлення №1352
💌 Привіт, коханий. Як ти? Знаю, що важко. Я дуже сумую.Пам'ятаєш як минулого року в цей самий день ти забризкав мене водою на дзеркальному струмені? А потім показав дивовижний вид на Салтівку з Пушкінської.От би зараз прогулятися під зоряним небом та з'їсти тарталетку з малиною з кулінів. Або фондю в "Парижі", та хоч столичний салат з "Буфету", або чебуреки біля метро "Палац спорту".Зараз би до тебе.Пам'ятаєш, як було весело розгойдувати підвісний міст, особливо після шаленої вечірки у "Старгороді"?А зорі над дамбою та Коксохім, що палає на обрії?Здавалося б, зовсім недавно я щоранку сідала в новенький електробус "Karsan" біля "Посаду" та раділа тому, якими гарними вулицями їду на роботу. До того ж де окрім маршрутки дізнатися, що на ринку Барабашово все погоріло, а на Центральному ринку все затопило, що встановлюють новий пам'ятник і він найбільший в Україні, а може й у світі, бо в нашому місті постійно все найбільше та найкрутіше.Шкода, я не потрапила до нового зоопарку. Кажуть, він надзвичайний.З Днем народження тебе, коханий.Ти пробач, що мене нема поруч.Я поїхала, щоб повернутись.Відбудуємо. Зацілуємо.Поставимо ще більше колесо огляду та ще вищий прапор. Ти любиш рекорди. Тільки тримайся, рідненький.І пам'ятай — ти герой. Ти борониш всю Україну.Не забувай мене. Я повернусь, обіцяю.Зустрінемось під градусником 😉