Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Харківський метрополітен 🚇
Додано 14 лип 2024

Харківський метрополітен 🚇

@kh_metro
Кількість підписників: 18 817
Фото: 2,330
Відео: 17
Посилання: 710
Опис:
🕒 🚇 Графіки руху: https://www.metro.kharkiv.ua/hkrafiky-krukhu-poizdiv/ Офіційний сайт: metro.kharkiv.ua Facebook: fb.com/metro.kh Instagram: instagram.com/kh_metro

👥 Кількість підписників

18 817
Середній/День:: -12
Середній/Тиждень:: -31
Середній/Місяць:: -152

👁️ Середній перегляд на повідомлення

7 809
Середній/День:: 5,200
Середній/Тиждень:: 6,869
ERR: 41.5%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Перше підземне відділення АБ «Укргазбанк» почало роботу на ст. м. «Університет».Це вже друга банківська локація в харківському метрополітені, де мешканці та гості міста можуть без перерв під час повітряних тривог отримувати весь спектр банківських послуг.У відкритті відділення взяв участь заступник міського голови Дмитро Ісаєв.«Співпраця метрополітену та «Укргазбанку» надихає і надає впевненості містянам і бізнесу. Ми вдячні керівництву та команді банку за партнерство під час війни. Наші спільні напрацювання дозволили місту вистояти та розвиватися далі», - зазначив Дмитро Ісаєв.У банку наголосили, що розвиток безпечної банківської інфраструктури є важливою частиною підтримки громад та економічної стійкості регіонів.«Наша інвестиція - це про пріоритети і підтримку регіону. Відкриття підземного відділення в Харкові - це приклад, як банк змінює формати роботи відповідно до потреб людей та безпекових вимог», - зазначив заступник голови правління АБ «Укргазбанк» Олександр Щербаха.Фото - Ігор Лептуга
Майбутні залізничники завітали до Кімнати історії метрополітенуСтуденти Харківського фахового коледжу транспортних технологій відвідали комунальне підприємство Харківський метрополітен. Фахівці технічної школи метрополітену провели для гостей екскурсію до Кімнати історії підприємства.Під час зустрічі студентам розповіли про етапи будівництва перших станцій, особливості роботи підземки та професії, без яких неможливе стабільне функціонування метрополітену. Окрему увагу приділили ролі підприємства у забезпеченні перевезень пасажирів в умовах воєнного часу та роботі працівників, які щодня підтримують безпечний рух поїздів.Також учасники екскурсії ознайомилися з архівними фотографіями, історичними документами, елементами форменого одягу та технічними експонатами, що зберігаються у Кімнаті історії. Наприкінці заходу студенти мали змогу поставити запитання фахівцям підприємства та більше дізнатися про перспективи роботи у сфері міського електротранспорту.Офіційний сайт | Facebook | Instagram
У метрополітені проходить курс з розвитку ефективної взаємодії та комунікації в колективіНа підприємстві триває робота над розвитком комунікативних навичок працівників. Зокрема, у технічній школі проводиться курс «Розвиток ефективної взаємодії та комунікації в колективі». Програма спрямована на розвиток навичок конструктивної взаємодії, ефективної комунікації та усвідомлення власних реакцій у складних робочих ситуаціях. Заняття поєднують теоретичні блоки з практичними вправами, що допомагають працівникам краще розуміти особливості командної роботи та професійного спілкування.Під час тренінгів учасники вчаться узгоджувати дії, ефективно передавати інформацію, застосовувати асертивний підхід у комунікації та знаходити більш конструктивні способи взаємодії в умовах напруги.Курс проходить у форматі індивідуальних і групових занять, під час яких працівники виконують практичні завдання та обговорюють способи покращення комунікації й взаєморозуміння у командах.Офіційний сайт | Facebook | Instagram
Міська влада Харкова продовжує забезпечувати безкоштовний проїзд у громадському транспорті та працює над створенням умов, щоб мешканці залишалися в місті.Про це міський голова Ігор Терехов розповів в інтерв’ю порталу «Новини.LIVE».«Наше місто - прифронтове. Наприклад, метрополітен працює як укриття. І як брати кошти з людей, які ховаються там під час повітряних тривог? Як брати кошти з харків’ян, які під обстрілами на громадському транспорті доїжджають до роботи? Нам потрібно робити для людей все, щоб вони залишались у місті», - зазначив Ігор Терехов.Мер підкреслив, що в забезпеченні механізмів підтримки населення необхідна виважена державна політика. За його словами, важливо створити стимули для утримання людей у прифронтових громадах.«Потрібно утримувати людей, щоб вони не залишали свої домівки. Це дуже великий виклик. Чим стимулювати комунальників, лікарів, учителів, соцробітників? Яка система заохочення повинна бути в державі? Це наша зона відповідальності та людяності», - підкреслив Ігор Терехов.
Міський голова Ігор Терехов сьогодні, 21 квітня, представив колективу КП «Харківський метрополітен» нового керівника - ним став Олексій Лука, який до цього обіймав керівні посади у сфері теплопостачання міста.Представляючи нового гендиректора, мер відзначив його професійний досвід та окреслив пріоритетні завдання, що стоять перед підприємством.«Олексій Володимирович - досвідчений фахівець. На різних посадах зарекомендував себе як професіонал, який уміє ухвалювати відповідальні рішення. Для мене метрополітен - це критично важливий напрямок, особливо в питанні забезпечення безкоштовного проїзду для харків’ян. Маю надію на вашу плідну спільну роботу», - зазначив Ігор Терехов.Новий гендиректор метрополітену Олексій Лука має понад 25 років загального трудового стажу. Його професійний шлях тривалий час був пов’язаний з КП «Харківські теплові мережі», де він працював з 2011 року. На цьому підприємстві Олексій Лука пройшов шлях від майстра та начальника філії до посади першого заступника технічного директора.
Перший заступник міського голови Олександр Новак і Спеціальна представниця Генерального секретаря ООН з питань дітей і збройних конфліктів Ванесса Фрейзер оглянули сьогодні метрошколу на ст. м. «23 Серпня».Безпечна локація була відкрита в січні за підтримки Дитячого фонду ООН та за фінансування Євросоюзу. Загалом там навчається близько 350 учнів у дві зміни.Олександр Новак зазначив, що міська влада продовжує працювати над створенням безпечних просторів для школярів. Так, у Харкові вже функціонують вісім підземних шкіл, а також облаштовані класи на дев’яти станціях метрополітену. Крім того, триває будівництво ще двох підземних шкіл.«Сьогодні ми бачимо великий запит на такі простори. І це не лише про знання, а й про соціалізацію, психологічну підтримку. Саме тому ми й будемо розширювати мережу таких закладів», - зазначив Олександр Новак.Ванесса Фрейзер наголосила на важливості доступу дітей до освіти навіть у зонах бойових дій і виділила досвід Харкова як приклад ефективного реагування на виклики війни.
Завтра ми офіційно завершуємо опалювальний сезон. Без перебільшення, він був найважчим для нашого міста за всю історію незалежної України. Але ми вистояли. І вже почали підготовку до наступної зими.Тепловики, енергетики та фахівці водоканалу працюють цілодобово. Адже виклики залишаються колосальними, і за надзвичайно стислий час нам треба встигнути повністю замінити втрачені потужності енергогенерації. Ми спрямовуємо на цю роботу місцеві та державні ресурси, посилюємо захист об’єктів, але в таких масштабах нам критично необхідне міцне плече міжнародних партнерів.Саме тому сьогодні разом із керуючим директором ЄБРР в Україні та Молдові Арвідом Тюркнером ми закріпили стратегічні рішення та підписали попередню угоду щодо надання фінансування Харкову у вигляді до 30 мільйонів євро кредитних коштів та до 15 мільйонів безповоротної грантової допомоги. Виділені фінанси повністю підуть на розбудову нашого «енергетичного острова» та децентралізацію системи теплопостачання.Я наголосив пану Тюркнеру, що для нас абсолютний пріоритет - безпека та люди. Підтримка з боку банку - не питання чиїхось забаганок чи амбіцій. Залучені ресурси допоможуть зберегти життя.Ще один напрямок, щодо якого маємо спільне бачення, - розширення харківського метро з урахуванням воєнних реалій. Я стояв біля витоків цього проєкту, і, попри всі об'єктивні складнощі сьогодення, ми не відмовляємося від цього задуму. Його основа незмінна: оновлення рухомого складу та будівництво нових станцій, зведення безпечного підземного електродепо. І під час зустрічі ми чітко домовилися, що разом, системно і послідовно продовжуватимемо цей масштабний, стратегічно важливий для всієї країни проєкт. Я щиро вдячний Арвіду Тюркнеру та всій команді ЄБРР за віру в нас! Ваша підтримка - це про сміливість бути поруч у найтемніші часи та реальні дії, які допомагають Харкову жити, боротися і будувати успішне майбутнє. І тільки разом, об’єднавши зусилля, ми зможемо пройти ці надважкі випробування.
Введені зміни в графіках руху потягів метрополітену адаптовані до реального навантаження в різні години доби, що дозволяє ефективно використовувати ресурси та забезпечувати стабільну роботу транспорту.Як розповів міський голова Ігор Терехов в ефірі національного телемарафону, зміни було введено після ретельного аналізу пасажиропотоку.«Зміни потрібні для того, щоб харківський метрополітен використовував якнайменше електроенергії. Це потрібно для балансу, щоб енергія використовувалася населенням для його потреб. Ми скоригували графіки роботи потягів, тож у час пік проблем немає. Фахівці аналізують пасажиропотік і в разі необхідності коригують інтервали, щоб не було незручностей для містян», - зазначив Ігор Терехов.Мер додав, що необхідності збільшувати кількість одиниць наземного громадського транспорту зараз немає.«Коли спостерігається великий потік пасажирів у метро, ми балансуємо наземним громадським транспортом. Він у нас весь муніципальний, і проїзд там безкоштовний», - підкреслив очільник міста.
Концерт-реквієм до четвертих роковин повномасштабного російського вторгнення пройшов на ст. м. «Історичний музей».У заході взяли участь міський голова Ігор Терехов, родини полеглих, військові, харків’яни.Під час заходу на мультимедійних екранах були показані 1700 світлин полеглих бійців харківських бригад.Як наголосив Ігор Терехов, подвиг цих людей назавжди викарбуваний в історії міста, і найвищою шаною для полеглих має стати збереження нашої держави та здобуття справжнього, непорушного миру, а не тимчасової паузи у війні.«Чотири роки тому почалася повномасштабна війна росії проти нашої суверенної держави. Ми схиляємо голови і віддаємо шану полеглим захисникам і захисницям. Водночас я хочу висловити безмежну подяку Збройним Силам, які продовжують боронити українську землю. Сьогодні ми всі прагнемо справедливого миру - не тиші на тиждень, рік чи два, а миру назавжди. Миру, який буде підкріплений гарантіями того, що ця трагедія більше ніколи не повториться на нашій землі!» - підкреслив мер.
Захід з нагоди Національного дня молитви за Україну відбувся сьогодні на ст. м. «Університет».Участь у ньому взяв міський голова Ігор Терехов, представники духовенства, харків’яни, які вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих захисників.Звертаючись до присутніх, Ігор Терехов наголосив, що 24 лютого назавжди залишиться для українців як день початку повномасштабної війни.«Безмежна подяка Збройним Силам України - тим, хто боронить нашу землю. Сьогодні поруч з нами - віряни різних церков, але всі ми об’єднані однією метою: відстояти суверенітет і територіальну цілісність України. Давайте помолимося разом за те, щоб нарешті настав справедливий мир. За наших славних воїнів - щоб вони якнайшвидше повернулися до своїх родин живими і здоровими. Помолимося за всіх харків’ян, за всіх українців, які витримують надзвичайно тяжкі випробування», - зазначив мер.Представники православної, католицької та протестантської громад помолилися за Україну, Харків і всіх, хто щодня бореться на фронті та працює в тилу.