Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - KAGANOVSKY: все про AI
Додано 06 січ 2025

KAGANOVSKY: все про AI

@kgnvsk_ai
Кількість підписників: 8 646
Фото: 786
Відео: 396
Посилання: 437
Опис:
🦾 Авторський канал про нейромережі та реальні кейси їх застосування в житті, бізнесі та контент-кріейтингу! Мій контакт: @kgnvsk Мій YouTube з гайдами і записами ефірів: https://www.youtube.com/@KGNVSKAI
Джерело

KAGANOVSKY: все про AI | Юзаю в Cursor одночасно 3 моделі під різні задачі: 1. Gemini 3 Flash (...

Логотип телеграм спільноти - KAGANOVSKY: все про AI KAGANOVSKY: все про AI @kgnvsk_ai
2 600 Охват/переглядів 2026-01-08 11:52 Повідомлення №1257
Юзаю в Cursor одночасно 3 моделі під різні задачі: 1. Gemini 3 Flash (бо майже не помічаю різницю з Про, але швидше та дешевше) безспосередньо в чаті Cursor. Юзаю як правило для Plan Mode та Debug Mode або простих задач.2-3. Вбудовані плагіні Claude Code та Codex.Обидві юзаю на топ моделях (Opus 4.5 та 5.2-Codex Extra High Thinking).Опус використовую особливо під час вибудовування архітектури проєкту.Але основний лайфхак - це ідеї однієї моделі згодовую іншій і на виході завжди отримую більш якісний результат.Умовно, Gemini 3 Flash розробив через Plan Mode план та роадмеп проєкту -> Віддав на ревью в Opus, той оцінює, критикує, пропонує покращення. + дуже раджу встановити собі плагін CodeRabbit. Після кожного оновлення коду (коли робите комміт на GitHub або навіть локальний комміт) - він бачить оновлення і робить ревью кода. Робить дуже круто і пропонує оптимізації по кожному файлу та проєкту в цілому. Копіюю правки - віддаю Опусу або Кодексу.Єдине що, якщо віддати таску Кодексу - можна на тиждень поїхати кудись, а він все ще буде її робити 🗿😄