Джерело
Куди піти? Київ | ВЖЕ ЗАВТРА! Останній вихідний вересня. Останній шанс не прогаяти осінь...
722 Охват/переглядів
2025-09-27 16:05
Повідомлення №6228
🍂 ВЖЕ ЗАВТРА! Останній вихідний вересня. Останній шанс не прогаяти осінь за скролінгом.Знаєте те відчуття, коли хочеться зупинити час? Коли тебе достали всі ці новини, дедлайни і "як справи?" – і душа просить чогось справжнього?🤗 От саме для цього UrsusPoetry вже котрий рік поспіль щотижня влаштовує затишні поетичні посиденьки в Morok bar. Тут не буде фальшивих посмішок і поверхневих розмов. Тільки свічки, живі голоси і ті слова, які зазвичай ховаються десь глибоко в грудях. 💚 Ведучий вечора – поет, філософ, музикант, філантроп і трішки стендапер – Єгор Колодяжний. 🕯 Навіщо тобі це?• Бо ти втомився(лася) від порожніх розмов – тут збираються однодумці і говорять про мистецтво• Бо хочеш познайомитися з людьми не через додатки — а через спільне відчуття прекрасного • Бо осінь – це час підбивати підсумки – і краще робити це не наодинці з телефоном• Бо давно не робив(ла) нічого для душі – а вона вже майже забула, як це відчувається• Бо в підвалі-бомбосховищі зі свічками реально затишно і безпечно, як у дитинстві під ковдроюМожеш прийти сам(а) – піти з друзями. Можеш тільки слухати – або поділитися своїм. Можеш навіть заспівати під гітару (так, навіть якщо голос як у відра з цвяхами).🗓 Коли: неділя, 29 вересня, 18:00 📍 Де: Morok bar, вул. Мала Житомирська, 17 (м. Майдан Незалежності) 💸 Вхід: 200 грн (але хто може більше, будемо вдячні)✍️ Реєстрація поетів, музикантів та вдячних слухачів: @polinashshshP.S. Якщо сумніваєшся — це вже причина прийти. Сумніви розвіюються тільки дією.