Джерело
думками навиворіт | мені піздєц хуйово і тривожно постараюсь коротко,моя мама захворіла ра...
120 Охват/переглядів
2026-01-19 04:50
Повідомлення №119380
мені піздєц хуйово і тривожно постараюсь коротко,моя мама захворіла раком в 17-ому році,до цього вона була просто ніби модель,хвороба дуже її змінила.Волосся ніби втратило свою структуру,вона набрала вагу,а до того ж їй два роки тому зробили дві операції по заміні суглобів.До того вона просто не могла нормально ходити,і я майже кожного дня бачила, як вона ридає і п'є по 3-4 обезболи,але і це не допомагало.Мені дуже боляче,блять дуже,коли вона бачить себе на фотографіях і каже,що вона страшна і подібне,вона сміється з цього,а я блять ледве стримуюсь щоб не розревітись.Також у неї були значні проблеми з щитовиткою,точно не знаю що,але також їй робили операцію стосовно цього.Вона намагалась схуднути,ви не уявляєте скільки разів,але блять,ніхуя щось..Кожного дня вона все ще п'є дохуя таблеток і мене це вбиває,бо ця людина буквально для мене все.Я не люблю нікого іншого так,як люблю її і я реву поки це блять пишу В мене є дуже багато іграшок,які вона купляла мені ще коли тільки захворіла,бо думала що помре і це єдине що залишиться в мене від неї,вона так просто і легко мені про це сказала,а я просто стояла і дивилась на неї в цей момент.Мені соромно просити підтримки у друзів і загалом взагалі просити підтримки.В мене все,дякую