🔥Стартував новий сезон Фентезі УПЛ – з безкоштовним доступом для всіх бажаючих!Ура, ми таки це зробили – навіть будучи в армії, запустили новий сезон Фентезі УПЛ! Грайте, робіть перегляд футболу значно цікавішим і вигравайте круті призи! Хто не в курсі, Фентезі – це найпопулярніша гра серед футбольних вболівальників у всьому світі. Ви збираєте віртуальну команду з реальних футболістів, які своїми діями на полі приносять вам очки. І перед кожним туром корегуєте склад, щоб набирати якомога більше очок. Детальніше про правила читайте тут.🎁Топ-10 загального рейтингу за підсумками сезону отримають річну (!) підписку на Setanta Sports. Такий же приз отримають всі переможці місячних рейтингів, тому приєднатись до гри ніколи не пізно. Більше того, цього сезону ми будемо розігрувати подарунки навіть кожного туру – місячну підписку на Setanta Sports.А ще є клубні рейтинги, переможці яких в кінці сезону отримають футболки своїх улюблених команд! Ці призи спеціально виділили Динамо, Шахтар, Карпати, Кривбас, Верес, Чорноморець, Полісся, Рух, Ворскла і ЛНЗ.💲Минулого сезону Фентезі УПЛ була доступна лише патронам КДК, тобто була повністю платною. Цього разу ми зробили пробний доступ для всіх бажаючих! Достатньо зареєструватись на Патреоні – і ви зможете безкоштовно грати в Фентезі протягом 3 тижнів. Якщо вам сподобається і захочеться продовжити, тоді треба буде стати патроном КДК з платежем від $2 на місяць.Ну що, летс гет реді ту ррррррррамбл!🥊
🫡 Ділюсь першими враженнями від нашої армії після тижня в учєбці.✅ Де саме вчусь – розповісти не можу з міркувань безпеки. В цьому місті є команда УПЛ. Але потрапити на матч – нереально. Звідси нікого не випускають і нікого лівого не пускають.✅ Навчання тільки почалося, наразі з фізухою (щоденні зарядки з пробіжкою, наряди і тд) справляюсь навіть зі своєю хворою спиною, ще й ввечері додатково бігаємо з пацанами в броніку і підтягуємось.✅ Більшість народу тут – на позитиві, відкриті, ініціативні, це дуже допомагає зі злагодженням. І часто створює атмосферу якогось дитячого табору😆 Контингент дуже різний – багато дядьків 50+, але і пацанів до 30 вистачає. Регіони представлені майже всі, але харківян чомусь найбільше. Що цікаво, в нашому взводі вчаться і жінки – БЗВП проходять абсолютно всі, навіть майбутні бухгалтери ЗСУ.✅ Забезпечення – дуже пристойне, видали все необхідне, навіть тапочки і посуд. Купа речей, які я привіз з собою, можна було не тарабанити. Звісно, не все найкращої якості чи ідеального розміру, тому можна докупити альтернативу і доставити через Нову пошту.✅ Кормлять… терпимо, скажем так. Хто памятає шкільне харчування 90-х, той з голоду не помре. Але чому найелементарнішу річ в армії доводиться терпіти – для мене загадка. Невже так важко готувати хоча б на рівні Пузатої Хати?✅ Командування максимально адекватне – я навіть не очікував, що все буде настільки по-людськи. Ніякого совка, ніхто не зайобує буквоїдством, не принижує, не знущається, за можливості дозволяють відпочивати і радувати себе ніштяками. Після присяги, наприклад, ми влаштували солодкий стіл, а на днях один наш чувак виставився кавунами. Звісно, коли якийсь довбойоб засрав всю парашу, то піздюлєй ми відхватили всі😆 По-людськи – не означає, що дисципліни немає взагалі.✅ Найгірше – сон в компанії десятків мужиків. Всі штиняють, пердять, кашляють і, звісно, хроплять. Іноді здається, що живеш в плацкарті поїзду на Солотвино😆✅ З футболу поки встигаю дивитись все найголовніше – Динамо, Полісся, всі матчі олімпійської збірної. Але я тут ледь не один такий на всю роту – народу по-барабану той футбол. Це дуже показово і трохи опускає на землю.Далі буде…
Політична аналітика, на яку ми заслужили🤦♂️Хто не в курсі, це агент Іван Піроженко – головний антиваксер українського футболу. Схоже, кукуха в чувака поїхала остаточно. Він завів тікток і включив напалм наповну.Переконує, що вибори в США, війни і взагалі всі події в світі – це змова (якихось невідомих кукловодів). Україна – центр цього «соціального експерименту». Майдан – його початок, «бичка началі гатовіть на убой». День скорботи за полеглими під час революції – це піздєц і смішно. «Злой путін» – серіал, яким нас кормили давно і спеціально. Війну має зупинити… Зеленський. До речі, він – «животнає», бо визнав, що в НАТО нас зараз не візьмуть. А Порошенко – виродок, бо хотів в НАТО. Влада заради 50 млрд євро віддасть Закарпаття Угорщині, тому ТЦК забирають там всіх, щоб не було незгодних. Решту територій заберуть англосакси – за борги. Мобілізовувати збираються навіть вагітних жінок, вже шють для них військовий одяг. Нетфлікс – це частина третьої світової війни, ядерне бомбардування інституту сімї. Всі релігії скоро зникнуть – буде один новий бог. Електронні розрахунки – сатанінська програма, цього року Україна повністю відмовиться від готівки. Висадки на Місяць не було.Не здивуюсь, якщо він і в секту плоскоземельщиків входить😆 Коротше, кому нудно – розважайтесь.🟩Останній випуск КДК