Джерело
Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада | Сьогодні відбулася нарада щодо початку двомісячника чистоти та благоус...
881 Охват/переглядів
2026-04-03 12:33
Повідомлення №11594
🌱🧹Сьогодні відбулася нарада щодо початку двомісячника чистоти та благоустрою у Полтавській територіальній громадіУчасть у ній взяли представники міської ради, профільних управлінь, комунальних підприємств, старостатів, ДСНС та поліції.Нараду планували провести 1 квітня, однак через ворожі удари її було перенесено. Водночас роботи з прибирання та впорядкування громади розпочалися одразу після настання сприятливих погодних умов і тривають щоденно.Комунальні служби працюють за чіткими графіками та планами.Зокрема, КАТП-1628 здійснює роботу з 7:00 до 19:00, забезпечуючи щоденне прибирання, вивезення відходів та ліквідацію стихійних сміттєзвалищ.В. о. директора КАТП-1628 Олександр Овчаренко зауважив, що щоденно підприємство вивозить близько 50 одиниць техніки (JAC) зі сміттям.Також він наголосив, що зимовий період супроводжувався значною кількістю днів із перепадами температури та ожеледдю. У зв’язку з цим протягом сезону було використано піщано-соляної суміші у п’ять разів більше, ніж у попередні роки.КАТП-1628 спільно з КП «Декоративні культури» та КП «ЖЕО №2» забезпечує прибирання підбордюрної частини вулично-дорожньої мережі.Окремо під час наради обговорили організацію загальноміської толоки.Уже цієї суботи, 4 квітня, планується залучити близько 1200 осіб – працівників районних рад, міської ради, комунальних підприємств та профільних управлінь, а також містян.Роботи з благоустрою тривають як у Полтаві, так і в старостинських округах.Водночас було наголошено: робота з благоустрою не обмежується лише двома весняними місяцями – вона триває безперервно протягом усього року.Серед основних результатів роботи комунальних служб за останній тиждень:КП «Декоративні культури»: 🔺видалено та обрізано 58 дерев, ліквідовано аварійні гілки;🔺вирубано понад 2800 одиниць порослі;🔺усунуто наслідки ворожих атак (забиття вікон);🔺виконано ремонт елементів дитячих майданчиків;🔺висаджено 500 квітів та 130 кущів;🔺проведено формування 218 троянд;🔺здійснюється щоденне прибирання територій.ПЕЗО «Міськсвітло»:🔺виконано 43 заявки від мешканців;🔺ліквідовано 47 пошкоджень мереж;🔺встановлено та відремонтовано 36 світлоточок;🔺змонтовано 2500 метрів повітряних ліній;🔺проведено очищення світильників та ремонт обладнання.КАТП-1628:🔺прибирання вулично-дорожньої мережі (ручне та механізоване);🔺ліквідація стихійних сміттєзвалищ;🔺вивезення та захоронення відходів, зокрема великогабаритних;🔺забезпечення вивозу сміття з локацій проведення толок;🔺очищення зупинок громадського транспорту та підземних переходів;🔺подрібнення гілок і вивезення рослинних залишків.Окремо під час наради наголосили на важливості дотримання правил благоустрою та закликали мешканців не спалювати суху рослинність.Міська влада прагне, щоб двомісячник чистоти став спільною справою громади, бізнесу та мешканців. Комунальні служби, зі свого боку, готові підтримувати такі ініціативи.❗️Чисте місто – це спільна відповідальність.