Джерело
Катерина Ямщикова | Полтавська міська рада | Полтава - місто, де має бути безпечно і зручно для кожного учасника до...
733 Охват/переглядів
2025-07-22 12:31
Повідомлення №7228
🚧 Полтава - місто, де має бути безпечно і зручно для кожного учасника дорожнього руху✅ Станом на сьогодні завершено розмітку на понад 20 вулицях - серед них Пилипа Орлика, Гоголя, Героїв АТО, Конституції, Петлюри, Джохара Дудаєва, Кричевського, Театральна, Чорновола, Просвіти та багато інших.🔜 Найближчим часом завершимо нанесення "зебр" на вулицях Соборності, Небесної Сотні, Решетилівській та Гожулівській.Щодня на вулицях Полтави тривають роботи з нанесення нової дорожньої розмітки. Це життя, здоров’я та безпека пішоходів, водіїв, дітей, пасажирів громадського транспорту.🕓 Роботи проводимо переважно у вечірній час, аби не заважати мешканцям та транспорту. Щодня аналізуються погодні умови, рівень вологості та температура покриття.🔧 Усі роботи відповідають державним стандартам (ДСТУ), з використанням сертифікованих фарб та світловідбивних матеріалів, щоб розмітка була чітко видимою навіть уночі.📍 У серпні особливу увагу зосередимо на зонах підвищеної концентрації ДТП - насамперед біля шкіл, лікарень та зупинок.Безпека на дорогах - це конкретна дія. Тому в місті будуть нанесені:– пішохідні переходи,– стоп-лінії,– напрямні стрілки,– смуги для громадського транспорту.Ми не залишаємо безпеку на дорогах "на потім". Полтава має бути містом, де дитина може безпечно перейти вулицю, а кожен водій - чітко бачить, де його смуга руху.