Джерело
✙ Офіцер 81 ДШВ ЗСУ✙ | Мирноградський напрямок: Противник вперто підтискає у південній частин...
363 Охват/переглядів
2025-12-09 10:42
Повідомлення №5747
🇺🇦Мирноградський напрямок: Противник вперто підтискає у південній частині міста, вже майже торкаючись району вул. Пролетарська. Одночасно, ворог намацує шлях до шахти №3 і тягнеться до висоток, що стоять західніше — хоче вирвати собі контроль над ключовими точками, які дають огляд і тиск на наші позиції.🇺🇦Ситуація тут вже не про оборону — це про виживання на межі, де кожен метр стає питанням дотягнемося чи ні? Вихід з такої пастки шукатиметься важко, бо фактично бачимо, як формується ще один котел. І це болить, бо наслідки стають грубими прямо зараз: на кадрах об'єктивного спостереження видно, як ворог б’є ФАБом по центру міста і найгірше те, що у тій будівлі тримався наш взвод. Такі удари вибивають опору й рвуть нерви.🇺🇦Зараз ворог стягує зашморг з усіх флангів Мирнограда! Вони діють нахабно, методично, не зупиняючись. Фронт у місті більше не виглядає лінією — це лабіринт, у якому кожен хід може стати останнім. Наші бійці тримаються на впертій волі, холодній голові й чистому фарті! У цьому районі лишається тільки стояти й чекати на шанс переламати хід бою!🇺🇦Козакам жити!🇺🇦Muchnoy Jugend | Підписатися