Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КАРТОГРАФ ✙ ЗСУ
Додано 06 гру 2025

КАРТОГРАФ ✙ ЗСУ

@karta2402
Кількість підписників: 21 577
Фото: 3,460
Відео: 414
Посилання: 2,520
Опис:
🪖 Військова аналітика зі стрілочками та лініями — усе як ви любите! Підтримати автора: https://bmc.link/okogora Зв’язок – @Kartograf_ZSU_bot
Джерело

КАРТОГРАФ ✙ ЗСУ | Бачу, що кацапи та наші горе-ЗМІ розносять заяви про «наступ на Черніг...

Логотип телеграм спільноти - КАРТОГРАФ ✙ ЗСУ КАРТОГРАФ ✙ ЗСУ @karta2402
6 520 Охват/переглядів 2025-12-04 18:32 Повідомлення №3149
🇺🇦Бачу, що кацапи та наші горе-ЗМІ розносять заяви про «наступ на Чернігів».Тож повинен висловити свою обґрунтовану думку стосовно цього.Чи можливе відкриття нового напрямку в Чернігівській області? – Звісно, можливе. Чому ні?Переважна частина території півночі нашої держави – це суцільна лісова місцевість. ДРГ обох сторін можуть там діяти скільки їм заманеться, але масштабно просуватися в таких умовах буде проблематично.Не забуваємо і про велику кількість боліт на кордоні. Тому, якщо не вдасться ефект несподіваності й ми будемо готові зустріти кацапів, то шансів на успіх у ворога буде небагато. Якщо вже й брати сценарій початку наступу та мислити логічно, то єдине реалістичне місце для початку бойових дій на Чернігівщині – це КПП «Погар», оскільки там немає жодних природних перешкод.З приводу кількості угрупувань військ з обох сторін кордону.За Чернігівську область відповідає 15 АК, він також тримає Сумську область.Якщо розвідка виявить нарощення кількості кацапів в Брянській області, то ми приймемо дзеркальні контрдії(якщо звісно буде змога).На даний момент ворожого угруповання на Брянщині недостатньо для наступу на Чернігівську область.🔫Зараз нам дуже важко обороняти схід та південь країни, тому розширення фронту на ще одну додаткову ділянку буде дуже серйозною проблемою.Оскільки кацапи можуть собі дозволити відкрити новий напрямок, а ми ні.Не варто сміятися з заяв ворога, краще завжди бути готовим до будь якого розвитку подій та мислити з холодною головою.👉Підписатися на канал🇺🇦