Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Євген Карась ✙
Додано 14 лип 2024

Євген Карась ✙

@karas_evgen
Кількість підписників: 168 027
Фото: 4,900
Відео: 1,800
Посилання: 2,740
Опис:
❤️ РЕКВІЗИТИ ПІДТРИМКУ ПІДРОЗДІЛІВ КАРАСИЗМУ: ❗️ https://t.me/Karas_Chat2/1927012 ☑️ TELEGRAM https://t.me/karas_evgen 📥 ПОШТА [email protected] 📹 YOUTUBE https://youtube.com/c/ЄвгенКарась 🟢 Карась-твіттер: https://twitter.com/Eugen_Karas
Джерело

Євген Карась ✙ | Фалкон» файтс «Фланкер».Су-35 на Курщині був збитий Ф-16.Мала місце по...

Логотип телеграм спільноти - Євген Карась ✙ Євген Карась ✙ @karas_evgen
140 900 Охват/переглядів 2025-06-08 19:20 Повідомлення №10190
«Фалкон» файтс «Фланкер».Су-35 на Курщині був збитий Ф-16.Мала місце повітряна засідка.Українці залучили повітряний радар AWACS - шведський СААБ. Їх у нас два.Радар високо в повітрі та далеко виявляє цілі.Сушку (кодування НАТО «Flanker») виявили, передали інформацію на Ф-16 (код. «Falcon») і набутилили в районі Коренево. Питання - як так?З мене так собі авіатор, але я кровожерливо оптимістичний реаліст.Тому дозволю собі припустити.Ф-ка летіла низько на території України. Радари С-300, С-400 (ЗРК великого радіусу дії) не бачили її. Земелька то кругла, радіогоризонт, бейбі.Але ж у росіян були А-50 (ІЛ-76 перероблений в советський AWACS)…Були… Тут посміхається нам Малюк в чиїй приймальні фото ураженого А-50 в Мінську. Ще дужче - екіпаж ППО який збив над Краснодаром А-50.І дуже дуже посміхаються до того завше похмурі оперативники СБУ, які реалізовували удар по авіабазах РФ ФПВ-дронами. Тоді нагадаю уразили (згідно обʼєктивних даних відео) - ще 2 А-50.А в Роіссі, а в Роіссі всьо… А-50 не виробляють, це дуже складно, дорого, цей процес неможливий. Можлива лише переробка ще наявних Іл-76 як шасі радарів.А якщо радару гайки - ВСЬО.Але ВСЬО сукі тіко починається.Без повітряних очей цікаво міняються розвідувальні спроможності росіян.І по авіації як бачимо. І по ракетах з України. І по дронах.Оу є, бейбі, оу є