Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Karabin Income
Додано 06 січ 2025

Karabin Income

@karabinincome
Кількість підписників: 23 564
Фото: 2,650
Відео: 432
Посилання: 1,910
Опис:
Тут не кнопка бабло. Для мене краще без золотих гір і довше, ніж 10 іксів за місяць і всеодно злити Посилання для друзів https://t.me/karabinincome Founder: @KarabinJeka Менеджер: @optar_cpa @Vtlikkjr

👥 Кількість підписників

23 564
Середній/День:: -52
Середній/Тиждень:: -277
Середній/Місяць:: -1052

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 351
Середній/День:: 8,600
Середній/Тиждень:: 3,394
ERR: 18.46%

📊 Кількість повідомлень на день

2.1
Останній день: 3
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 2.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,820 25-10-01 08:59
⚠️ В США знову шатдаунФедеральний уряд офіційно зупинив роботу — вперше за 8 років і вже втретє при Трампі. Причина банальна: не домовились по бюджету і медичній реформі.Що це означає:◾️ Частина держустанов закривається, сотні тисяч чиновників відправили у вимушену відпустку.◾️ Зупиняються дослідження, статистика, навіть затримуються виплати військовим.◾️ Економіка США втрачає приблизно $400 млн щодня.⁉️Кому цікаво, що таке шатдаун⬇️ Шатдаун — це тимчасова зупинка роботи уряду США.Він трапляється тоді, коли дві головні партії — демократи та республіканці — не можуть домовитись про бюджет.У США бюджет = дозвіл витрачати гроші. Якщо його не затвердили, уряд не може офіційно фінансувати частину своїх програм. Тоді держслужбовців відправляють у відпустку, частина установ закривається, а економіка втрачає великі суми.Причина завжди одна й та сама: політичні суперечки, хто і на що повинен витрачати гроші країни. Але! Це не криза для ринку.З 1976 року США пережили 21 такий шатдаун. У середньому S&P 500 падав всього на 0,4%, а потім швидко відновлювався.Навіть найдовший, 35-денний у 2018 році, закінчився ростом +11,6% за три місяці.➡️ Для Уолл-стріт це більше можливість «зайти дешевше», ніж паніка.
👁 5,030 25-09-26 14:17
Для загального розуміння🕊 Періодично буду виставляти таке!📈 Що таке ф’ючерси простими словамиФ’ючерси — це по суті ставка на рух ціни. • Якщо думаєш, що монета виросте → відкриваєш LONG. • Якщо думаєш, що впаде → відкриваєш SHORT.При цьому ти не купуєш монету реально. У тебе контракт з біржею: твій плюс = чийсь мінус, твій мінус = чийсь плюс🔥 ПрикладТи кажеш другу: «Біток виросте!»Друг каже: «Та ні, впаде».Хто вгадав — той забрав гроші іншого.Так само і тут, тільки через біржу.⚡️ Де ризики • Є кредитне плече (х2, х10, х50…) → воно збільшує і прибуток, і збитки. (Цю хрінь, вже придумали самі біржі, щоб наваритись на нас) • Є ліквідація → якщо ринок пішов проти тебе сильно, біржа просто закриває твою позицію і ти втрачаєш гроші.💡 Що таке фандингНа ф’ючерсах є ще фандинг — це маленькі платежі між тими, хто в LONG і хто в SHORT. • Якщо більшість стоїть у LONG → вони платять тим, хто у SHORT. • Якщо більшість у SHORT → вони платять LONG-ам.Це зроблено, щоб ціна ф’ючерсів не відривалась від реальної ціни на споті. ВисновокФ’ючерси — це не інвестиція, а інструмент для трейдингу.Можна заробляти як на рості, так і на падінні.Але без ризик-менеджменту і стопів там робити нічого 🚫.➡️Закритий чат з сигналами ⬅️ ➡️ Пасивний дохід ⬅️
👁 4,800 25-09-21 16:25
Трохи користі для вас😘 📊 Як зрозуміти, скільки може коштувати монета і звідки взагалі взялась ціна на монету. (Є, новачки, які не знають. Тож старічки не пипєндрюйтесь) Формула дуже проста:Капіталізація = Ціна монети × Кількість монет в обігу➡️ Щоб знати капіталізацію, беремо ціну монети і множимо на кількість усіх монет, які знаходяться в обігу. (Кількість всіх випущених в обіг монет, це називається саплай)➡️ А щоб дізнатися ціну монети, робимо навпаки:Ціна = Капіталізація ÷ Кількість монет.🧮 Приклад з XRP (Деякі люди, чекають, що ціна за 1 монетуХRP буде 100$) Давайте порахуємо що для цього потрібно. В обігу приблизно 55 мільярдів монет. • Якщо 1 XRP = 1 $, то капа буде:1$ × 55млрд монет = 55 мільярдів $ капа • Якщо 1 XRP = 10 $, то:10$ × 55млрд монет = 550 мільярдів $ капа • Якщо 1 XRP = 100 $, то:100 × 55млрд монет = 5,5 трильйона $ Капа🤯(!).🤔 Чому це важливо знати?Для порівняння: • Уся крипта зараз ≈ 4 трильйони $. Тобто, щоб XRP коштував 100 $, потрібно, щоб у нього зайшло більше грошей, ніж у всю крипту разом і навіть більше, ніж у найбільшу компанію світу NVIDIA. Це виглядає нереально. Висновок • Ціна монети сама по собі нічого не значить. • Головне — це кількість монет і капіталізація. • Завжди рахуйте, чи реально, щоб у монету зайшли такі гроші.Як вам таке? Цінно? Корисно?😍
👁 4,320 25-09-16 19:21
💸 Магія складного відсотка: як вийти на 100 $/день на повному пасиві🤯 Багато хто думає: «100 $ у день на пасиві — це нереально».Але якщо розкласти по поличках і зрозуміти силу складного відсотка, стає трохи ясніше: це не казка, це математика Весь підрахунок не обіцяє вам 100% що все буде гладко, зрозуміло, що потрібно працювати і завжди шукати багато джерел доходу, диверсифікувати дохід, вивчати куди вкладаєте і т.д Тільки так це працює і якщо ви націлені розбагатіти швидше, то вам потрібно щось створити своє, а не вестись на когось, хто вам обіцяє золоті гори через місяцьПоїхали 🚀 📊 Приклад №1. Старт з 1000 $Наш бот робить у середньому 3% на місяць (≈43% на рік). • Якщо просто реінвестувати прибуток, то щоб дійти до депозиту в 100 000 $ (а це і є 100 $/день), знадобиться приблизно 13 років. • Якщо додавати ще по 100 $ щомісяця, то шлях скорочується до 9 років. • Якщо +200 $ щомісяця → вже близько 7 років. • Якщо +500 $ щомісяця → приблизно 5 років. • Якщо стартувати з 10 000 $ і додавати по 100 $/міс, то на ціль можна вийти приблизно за 6 років.⸻📊 Приклад №2. Магія складного відсоткаСтартуємо з 1000 $, реінвестуємо щомісяця:📅 1 рік → ≈ 1426 $📅 5 років → ≈ 6250 $📅 10 років → ≈ 39 000 $📅 15 років → ≈ 243 000 $📅 20 років → ≈ 1 204 852 $ (≈36 000 $/міс прибутку)⸻Стартуємо з 10 000 $ + щомісяця докидуємо 100 $ і все реінвестуємо:📅 1 рік → ≈ 15 677 $ (прибуток ≈470 $/міс) • 📅 5 років → ≈ 75 221 $ (прибуток ≈2257 $/міс) • 📅 10 років → ≈ 390 000 $ (прибуток ≈11 700 $/міс) • 📅 15 років → ≈ 1 920 000 $ (прибуток ≈57 600 $/міс) • 📅 20 років → ≈ 9 250 000 $ (прибуток ≈277 000 $/міс 😳)⸻ Бачите різницю? • З 1000 $ теж можна дійти до великих сум, але потрібні роки терпіння. • А з 10 000 $ і регулярними поповненнями ефект складного відсотка «розганяє» депозит у рази швидше. (Ну понятно, якщо з мільйона почати то ще краще буде, так?😅) ВисновокСкладний відсоток — це не магія, це математика.І той, хто вміє чекати й правильно управляти грошима, з часом виходить на зовсім інший рівень доходів.Але ⬇️Це не означає, що ви завжди будете фіксовано отримувати один і той самий відсоток.Десь бот може заробити більше, десь ви самі вкладете більше, ніж 100 $, а десь з’являться додаткові джерела прибутку.👉 Якщо комбінувати й додавати ще інвестиції, то шлях до великих грошей скорочується в рази. 🔥 Складний відсоток — це головний секрет, яким користуються всі інвестори мільйонери/льярдериЯкось так. Нічого вам не обіцяю, але сам буду йти цим шляхом. В нас є підписник, який гарно подвоює свій дохід реінвестами. Так Дімон?)
👁 3,600 25-09-11 17:17
💡Хочу поділитись важливою думкою. В крипті (та й у житті загалом) не можна робити ставку лише на один спосіб заробітку. Будь-що може піти не так, а нам хочеться відчувати себе в безпеці, правда?)Навіть на тій, як ми думаємо, «стабільній роботі» нас можуть виперти скоротити і забути через день. Виходить наше «стабільне майбутнє» тримається на настрої нашого шефа?))) Я впевнений, що ви про це все знаєте, але в голові у деяких, все розсіяно і хер пойми з чого почати. Це нормально👌 Пишу про свою ситуацію і щиро вірю, що ви всі так можете робити і навіть краще🤞❗️Одразу скажу, більшість ніш потребують грошей/вкладень. Для того щоб наші гроші робили нам ще гроші - потрібні гроші😅 Круто да? В нас є торговий бот , який приносить стабільний пасив з мінімальними ризиками. Це вже перший інструмент (Тут потрібні гроші) будуть ще спотові боти Є мій Telegram-канал , який теж дає прибуток і тримається на більш-менш стабільному рівні. (Тут гроші не потрібні. Тут головне щоб ви щось вміли робити і показували це. На кожного автора знайдеться своя аудиторія ) Є спотова торгівля . (По фьючерсам, я зрозумів для себе, що це поки не моє, бо я не справляюсь з емоціями , але у вас може вийти ) Я ще й влаштувався на роботу , щоб ще більше вкладати в пасивний дохід і прискорити свій шлях до свободи) І ось що виходить: $ з торгового бота, $ з каналу, $ з партнерки якоїсь, $ з ютуба, $ з роботи, і прикиньте 50% реінвестувати. Як думаєте, коли настане успіх? Думаю швидше ніж у 99% населення землі) Ну все, я виговорився) Зніму завтра відео з підрахунками - скільки потрібно грошей і часу, щоб отримувати 1000$ в день на повному пасиві. Хочете? Не боїтесь цифр?🤭
👁 8,600 25-05-25 09:02
📢Про CATTEA (всім доброго ранку😘) 🪙Розмір нашого дропу буде залежати від кількості монет $BTCATНас практично змушують торгувати на зароблені монети $CATTEA Це трохи і хитро, але дуже розумно. Мені подобається) Як фармити $BTCAT: 1️⃣ Торгувати за допомогою $CATTEA 2️⃣ Стейкати $BTCAT = 10% річних(Таке собі) 🐹 Що робити новачкам: 1️⃣Грати в гру, за це ви отримуєте монети $CATTEA (1 млн CATTEA = 1$) 2️⃣Потім за ці $CATTEA в розділі 🏠« My store » покращуєте видобуток монет в годину 3️⃣Назбирали пару мільйонів монет - починаєте торгувати і заробляти $BTCAT (АЛЕ Я Б КРАЩЕ ПОКРАЩУВАВ ВИДОБУТОК ПО МАКСИМУМУ) бо поторгувати і все злити ви завжди встигнете. Спочатку вистройте пасивний видобуток, щоб мати потім на що торгувати📈Я ставлю на першу угоду 1млн, якщо угода не пройшла, я ставлю 3 млн і так поки не зіллю всі монети, але поки я в плюсі 2700$ Коли я ставлю угоду і вона йде в мінус, немає сенсу закривати її ранішеЯкщо йде в плюс, то тримаю поки не буде 100-300% ну або поки час угоди не скінчиться (Тут потрібно відчувати🤞) Короче якось так. Я вирішив добити цю тапалку, бо вона реально цікава👌
👁 9,800 25-03-27 19:38
❗️Цінна інфа по Ретродропам👆Після цього ви розумієте для себе чи хочете займатись таким чи ні. Бо багато з вас просили це🕊Що таке FIVA + EVAA і як на цьому можна заробити (простими словами)Це не новий клікер чи NFT-гра. Це інструмент із DeFi, де реально можна заробити на ретродропі, якщо розуміти суть. І зараз спробую пояснити максимально просто.⸻1. Хто такі EVAA і що таке XPEVAA — це платформа на TON, де можна здавати крипту в позику або брати під заставу. Вони ще не випустили токен, але вже запустили фарм XP.XP — це не токен, але це «бали», які потім обміняють на токени EVAA.Тобто: чим більше XP — тим більше токенів ти можеш отримати після запуску (TGE). Це і є суть ретродропу.⸻2. Як раніше фармили XPРаніше треба було внести, наприклад, 1 USDT, щоб отримати 1 XP. Далеко не всім це було вигідно або по кишені.⸻3. Що змінилось з FIVAFIVA — це новий проект на TON, який дозволяє «відокремлювати дохід від основного активу».І тепер, завдяки інтеграції FIVA та EVAA, можна фармити XP в 100 разів ефективніше.Тобто:Замість 1 USDT, достатньо внести 0.01 USDT через FIVA, щоб отримати той самий XP.⸻4. Чому це вигідно • Можна залетіти у фарм практично безкоштовноНемає кредитного плеча, ніхто не ліквідує твою позицію • Це все вже працює, не потрібно чекати⸻5. Як зайти 1. Перейди по посиланню⬇️https://t.me/fiva_yield_bot/app?startapp=2iTWn 2. Підключи TON-гаманець (Tonkeeper, Wallet, інший) 3. Обери YT EVAA USDT 4. Закинь від 0.01 USDT — і фармиш XP⸻Чи точно дадуть токени за XP?Ніхто не може гарантувати суму, але: • У EVAA вже є сайт, запуск близько • Вони офіційно заявляють, що XP = аллокаціяЦе схоже на те, як раніше роздавали токени Starknet, EigenLayer тощо. Хто заходив рано — той і отримував більше.⸻Пост не реклама, а пояснення.Я сам пробую — і просто ділюсь, бо зараз XP ще можна добути майже безкоштовно. Як буде далі — побачимо.