Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КАНАЛ ПАВЛА
Додано 14 лип 2024

КАНАЛ ПАВЛА

@kanal_pavla
Кількість підписників: 2 000
Фото: 952
Відео: 105
Посилання: 376
Опис:
Тг про монетизацію Ші контенту (на Ютубі) https://t.me/+a7CsAobLOcY2N2Y6 Зворотній звʼязок @kanal_pavla_bot

👥 Кількість підписників

2 000
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +5

👁️ Середній перегляд на повідомлення

854
Середній/День:: 554
Середній/Тиждень:: 933
ERR: 42.7%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 0.3
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 830 26-04-05 18:55
У понеділок не спав до четвертої. У вівторок зірвався на рідних. У середу дивився в стелю і думав– нащо це все. А в четвер виклав фото з підписом “good vibes only”.))) Коли людині добре – вона постить фото. Коли справи складні – до цього не доходять руки. Не до постів, не до лайків, не до показування життя. Навіть пост про складні часи пишеться вже тоді, коли хочеться писати. А хочеться – означає що є натхнення. Є емоція = є сили взяти в руки телефон. Коли справді важко – німота.) Людина зникає з радарів на тижні, місяці. Не лайкає, не коментує, не публікує нічого. А ти гортаєш стрічку в такі моменти. Бачиш фото відпусток, успішні проекти, щасливі обличчя = у всіх все класно, а в мене що.. Ілюзія вибірковості. Ми порівнюємо свій найгірший день з чужими найкращими моментами. Але не розуміємо цього в режимі реального часу. Час проведений в соц мережах прямо корелює з рівнем депресії. Особливо у тих, хто споживає більше, ніж публікує. Навіть звичайна фотографія проходить певний " фільтр". Ми обираємо найкращий ракурс, найкращий момент дня, найкращу емоцію на обличчі. В тому числі найкращу найсумнішу.))100% механіка – понеділок у людини розлад, в середу – проблеми на роботі, в п'ятницю – сварка з партнером. А постить вона фото з суботнього пікніка. І ми бачимо тільки пікнік. Страждання – невидиме. Радість – публічна. Не слід порівнювати своє видиме страждання з чужою видимою радістю. Найскладніше – переконати мозок що ця красива картинка не відображає всю реальність. Що за кожним постом – тисячі непубличних моментів. Не говорю про те що треба видалити всі додатки (хоча я у свій час саме це і зробив). Але зараз більше про розуміння цією механіки. Тому наступного разу, коли чийся пост змусить тебе відчути себе гіршим – згадай це. Ти не гірший/а!! Ти просто порівнюєш свою повну історію з чужою обкладинкою. 😘
👁 953 26-03-31 15:14
Інтерв'ю можна на цитати розбирати. Маленька частина з того що "почув".)))1–Мій прогноз полягає в тому, що через 36 місяців або менше – можливо, через 30 місяців – безумовно найдешевшим місцем для розміщення ШІ буде космос2–Корпорації, де буде чистий ШІ та робототехніка, значно перевершать будь-які компанії, де в циклі є люди3–Було б набагато менш цікаво знищити людство, ніж бачити, як воно росте і процвітає.. Людство цікавіше за каміння4–Я не думаю, що люди будуть контролювати щось, що значно розумніше за них. Було б безглуздо припускати, що існує спосіб зберегти контроль5–Місія xAI – зрозуміти Всесвіт. Для цього потрібно бути максимально правдивим, а не політично коректним6–Уряд – це просто найбільша корпорація з монополією на насильство7–Люди повинні робити те, до чого вони відчувають щиру мотивацію, а не те, що пропоную я чи хтось інший8–Краще бути на боці оптимізму і помилятися, ніж на боці песимізму і бути правим – хоча б заради якості життя. Ви будете щасливішимиПісля перегляду цього відео моє "маніакальне почуття терміновості" посилилось ще більше. 🙆🏻https://www.youtube.com/watch?v=BYXbuik3dgA&t=146s
👁 1,060 26-03-28 10:28
Є життя, яке ти живеш.І є життя, яке насправді твоє.І це не завжди одне й те саме.І десь між цим виникає те,що називають ПРИЗНАЧЕННЯМ.Про це багато говорять.Але майже ніхто не може пояснити, що це таке насправді.Спробую я.🫰🏻Призначення – це те що виходить коли ти перестаєш боротися зі світом і з собою.У кожного з нас є внутрішня природа і є зовнішні обставини. І між ними постійно йде якась гра/боротьба. Інколи збігається, а інколи –ні. Більшість намагаються ламати цю систему. Хочуть щоб все було по їхньому, щоб світ підлаштувався під їхні бажання.))Але є інший варіант. Знайти той спосіб існування де твоя внутрішня природа не суперечить тому що навколо. Де ти робиш те що тобі природно, і світ це приймає. Призначення не приходить як озаріння з неба. Воно виявляється поступово. Через те що тобі легко дається, через те що не виснажує, через те що хочеться робити навіть коли ніхто не примушує.І через те як світ на це реагує.Призначення не існує у вакуумі. Воно живе на перетині того що є всередині і того що потрібно зовні. Тому такі важливі ці маленькі сигнали від реальності. Тому його не треба вигадувати чи конструювати. Його треба розпізнати серед того що вже є. Серед твоїх схильностей, здібностей, інтересів. Воно проявляється коли ти чесний з собою. Коли не намагаєшся бути кимось іншим, не граєш роль, не підлаштовуєшся під чужі очікування. Просто дозволяєш собі бути таким як є.Коли знаходиш своє місце – стає дуже тихо всередині. Не треба нікому доводити чому це твоє. Не треба пояснювати навіщо взагалі цим займаєшся.І якщо тобі це знайомо – ти вже близько. 😉
👁 1,020 26-03-25 12:44
Сьогодні 15 років, як не стало мого батька. Мені було тоді 14. Пам'ятаю той день як зараз.Пам'ятаю розмову з ним незадовго до смерті.Як він говорив мені бути сильним. Що я зможу. Що все буде добре.Він знав, що скоро його не стане. І свідомо казав ці слова.Напутні... Такі, які мали залишитись зі мною.У нього був рак. За рік до того втратили дідуся. Маминого тата.Мама проживала це вдруге за такий короткий час.Той час був переломним.Тато дуже любив життя. Любив нашу сім'ю.Все намагався для нас зробити. Все намагався нам дати.Вже будучи хворим, він намагався якомога більше встигнути зробити по будинку, по двору.Йому було важко. Але він все одно це робив.У кожного з нас є такі моменти – коли ми стаємо іншими людьми.Одразу не помічаємо, але щось кардинально змінюється всередині.Лінія проводиться саме там.Відчуваєш несправедливість. Нерозуміння. Неприйняття.Дуже боляче. Але поняття не маю як це обійти.Це просто частина дороги.Можна кричати що несправедливо. Можна не приймати. Але змінити нічого.Ніхто не запитує твоєї думки про те, коли і як. Просто сталось.Можливо помиляюсь, але здається це основне правило цього світу – все має свій час.І твоє "чому саме зараз" нікого не цікавить.А ти залишаєшся з цим болем. І він нікуди не дівається.Просто світ навколо продовжує крутитися. Ніби нічого не сталось.Це дивне відчуття – коли для тебе все зупинилось, а для всіх інших це звичайна п'ятниця.Люди ходять на роботу. Сміються. Планують вихідні.А в тебе всередині все перевернулось догори дном.І здається, що світ має зупинитись хоча б на хвилину.Але він не зупиняється. І це теж частина того болю – розуміти свою маленькість у цьому потоці.Час робить свою справу. Повільно, але робить.Не лікує повністю – ні. Але вчить жити з тим, що є.Вчить відрізняти важливе від неважливого. Справжнє від показного.Дає розуміння того, наскільки крихке все те, що ми вважаємо постійним.Наскільки обережно треба з цим поводитись.Якщо ти зараз проходиш щось подібне – я не знаю, як тебе підтримати.Які слова написати. Знаю тільки, наскільки це важко.Знаю, що зараз здається, ніби це назавжди. Ніби цей біль ніколи не відпустить.Але він відпустить. Не повністю, не назавжди – але достатньо, щоб ти знову зміг дихати.Втрата має дивну властивість. Вона зупиняє час у певний момент.І потім ти можеш прожити десятки років, а той день залишається таким же чітким.Біль не зникає. Він просто стає частиною тебе.Як шрам, який вже не болить, але нагадує.Можливо помиляюсь, але думаю – найважчі моменти залишають після себе щось важливе.Щось таке, без чого ти б був іншим.Те що залишається після найважчих моментів – це розуміння.Розуміння того, наскільки ти сильніший ніж думав.Не одразу. Не завтра. Можливо через роки.Але воно приходить. І тоді розумієш – той біль тебе чомусь навчив.Зробив тебе кимось іншим. Кимось, хто знає ціну речам.Хто не витрачає час на дрібниці. Хтось має пройти через це щоб це зрозуміти.
👁 636 26-03-09 15:19
Та ну, брат, гугл цього не бачить, тисячі людей так роблять і нічого.Не завжди і не у всіх. )Чому б не допустити думку, що він ціле направлено дозволяє це робити.Це може бути їхньою свідомою стратегією.Є дві категорії людей.Одні завжди куплять офіційну підписку на вео , геміні і т.д за повну ціну.А другі – ніколи. Студент з в’єтнаму, фрілансер з Індії, пацан з України 😅. Вони просто не потягнуть 20–250 дол на місяць.Але гугл все одно хоче їх "мати".Тому він дає новим акаунтам по $300, роздає щомісячні бонуси, терпить сторонні софти та обхідні шляхи.Такі юзери не заплатять ні копійки.Зате вони генерують тонни контенту і розганяють хайп по всьому світу. )Створюють ютуб канали на яких відкручується реклама.І можливо - звикають до інструменту, дають дані для навчання моделі.Вони стають безкоштовними промоутерами. )А завтра хтось із них виросте і вже заплатить реальні гроші. Або просто зробить вірусне відео, яке приведе тисячі нових користувачів.Дочитав - залишай реакції.Будемо розвивати тему далі. ❤️‍🔥
👁 671 26-03-07 09:37
Відкриваємо доступ до ПРИВАТНОГО 🕶Що всередині:➡️ Гайди по запуску каналів, з конкретними прикладами + готові промпти для старту.➡️ Інструкції по монтажу, створенню якісного аватару, масовій генерації картинок, відеоряду з конкретним персонажем, доступне пояснення логіки роботи з скріптами для автоматизації + файл.➡️ Базова інформація по Ютубу. Поступово поповнюватимо новою.➡️ Більше 40 ніш/направлень з оцінкою, серед яких точно є що обрати.➡️ Розділ з корисними сервісами/інструментами.➡️ Сайт тільки для учасників з набором корисних інструментів (деякі працюють на ресурсах ваших гугл акаунтів – масовий переклад з адаптацією по тривалості, щоб можна було під дубляж, повністю автоматична генерація обкладинок, картинок, видалення вотермарок. деякі за доп. плату - якісна озвучка, масова генерація картинок/відео).➡️ Звичайно чат, потихеньку формується колектив.💰 Умови:Вирішили зробити так щоб ті, хто залишається з нами довго – з часом не платили взагалі.1️⃣ Разовий внесок – 200$2️⃣ Починаючи з другого місяця – 10$/міс3️⃣ Після 12 місяців підписки – звільняєтесь від оплати назавждиЯк я казав – в планах побудувати якісну спільноту. За масовістю не женемось. У нас є правила. Ми їх не порушуємо. Якщо очікуєш результат без роботи – краще не витрачати ні твій час, ні наш.Це не єдиний варіант – альтернативи є, у кожного свій вибір. Нормально якщо він не на нашу користь.Але якщо відчуваєш що це твоє – чекаємо 🤍Писати сюди – @pryvatnyi_zviazok_bot
👁 1,270 26-02-22 11:50
ПРИВАТКА !Назву це слово один раз, щоб всі ви зрозуміли, про який простір, space і екосІстем йшла мова. 😆😆_Отже, в приватному на даний момент є вже декілька детальних гайдів по запуску каналу на прикладі конкретних ніш+всі необхідні для роботи промпти та інструменти.З конкретного, наприклад - генератор превʼю. Робить шедеври, які в канві не зробити.🔥Без перебільшень, можна одразу після перегляду запускати свій канал. І робити це не тільки на пристрасті, а і по розуму.Взагалі у блоці з нішами вже близько 10 оглядів. Буде більше звичайно, але не поспішаємо.Також є детальний гайд по capcut, по створенню якісних/безлім аватарів в heygen.Про гілку з сервісами нічого не говорю, бо зібрати всю можливу інфу в інтернетах це найменше, що можна зробити.Чим далі в ліс, тим, от побачите, питання шо як та на якому сайті зробити відійде на другий план.PS зараз кожен може створити свою приватку – достатньо просто підписатися на всі можливі тг-канали по Ютубу і ви все знаєте. 😜Ну і чат звичайно. В ньому думаю буде багато питань вирішуватись, бо збирається двіжуха сильна. Там, де ви б зависли на тиждень, свої підкажуть за 5 хвилин (якщо вийде не перетворити його в тредс👀). Сильне оточення – це вже половина успіху.І ще.Хочу поділитись логікою вступу до каналу (до речі його назва просто ПРИВАТНИЙ🕶). 😊1. Разова плата за вхід – слугує певним фільтром.2. Починаючи з другого місяця – щомісячна плата за підписку.3. Після 12-ти місяців перебування з нами – повністю звільняєтесь від оплати.Можливо помиляюсь, але думаю, що такий варіант допоможе зібрати та зберегти сильну компанію.Допрацьовую бот для вступу (до речі дуже виявилось мені цікавим створювати бота самостійно)Дозаповнюємо запланованою інформацієюІ всі ви побачите анонс. Дякую за увагу.🖕❤️‍🔥
👁 759 26-02-08 19:04
НЕ ВАРТО Імена та фото відомих людей. Не ставимо на аватарку, не використовуємо в назві каналу як "своє" Аватари відомих людей/дубляж їх голосів Клікбейт, якого немає у відео. На обкладинці не має бути того, що глядач взагалі не побачить у ролику Заливати те саме або майже те саме відео багато разів Однакові / майже однакові назви, описи, теги на всіх відео . Фальшиві обіцянки в назві/описі: "Заробиш 100к за тиждень", "Лікар радить", "Я вилікував" і тд. Використовувати фрази, ніби ти реальна людина з досвідом: "Мій 15-річний досвід", "Як психолог я рекомендую", "Я лікар і кажу вам…". Масово постити коментарі з однаковим текстом, посиланнями чи закликами Забувати ставити галочку "altered or synthetic content"НЕ ЗАВАДИТЬ Унікальна назва та бренд. Перед створенням введи бажану назву в пошук youtube + google. Якщо є канал-мільйонник зі схожою назвою – придумай іншу (можна додати своє ім’я). При завантаженні ставимо галочку «контент містить змінені / синтетичні матеріали» (altered or synthetic content). Дисклеймер в описі каналу"Ми використовуємо штучний інтелект, щоб створювати для вас цікавий і корисний контент.Кожне відео проходить перевірку на точність і актуальність, але.." Опис відео. Декілька рядків 2-3 рядки опису під відео мають реально пояснювати, про що ролик. Також додаємо абзац присвячений аі. Не завантажувати відео масово
👁 987 26-01-26 09:29
Тут те, що зазвичай інгорується, а потім – ютуб здурів, мене заблокували нізашо. 😊СЕО YouTube Ніл Мохан опублікував програмний текст про плани платформи. Ось головне 👇1. Прозорість та боротьба з діпфейкамиВідрізнити реальність від ШІ стає дедалі важче. YouTube вимагає від авторів маркувати синтетичний контент. Але головне: система Content ID (яка раніше захищала музику та відео) тепер розширюється на захист зовнішності та голосу. Це інструмент для боротьби з несанкціонованим використанням вашого образу в AI-генераціях.2. "AI slop"YouTube визнає проблему низькоякісного ШІ-контенту.Позиція платформи: ми не забороняємо дивні формати (колись і ASMR вважали дичиною), але ми проти халтури.Алгоритми, які раніше боролися зі спамом та клікбейтом, тепер налаштовані на песимізацію "низькоякісного та повторюваного" (repetitive) контенту.3. Нові фішки для глядачівІнструмент "Ask" (Запитати): у грудні 20 млн користувачів юзали ШІ, щоб ставити питання до відео (наприклад, про інгредієнти рецепту).Автодубляж: це хіт. У грудні щодня понад 6 млн глядачів дивилися мінімум 10 хвилин перекладеного ШІ контенту.4. Ставка на новачківМохан переконаний: головна зірка YouTube через 5-10 років — це людина, про яку ще ніхто не чув і яка створює свій канал саме сьогодні._Якщо сприймати все дослівно – всім кінець, часи спаму пройшли. виграє той, хто використовує нейронки для якості, а не кількості.Одже як офіційно названо "AI slop" (помийний контент? 😅)будуть/обіцяють душити ще більше, АЛЕ.. при цьому ші будуть інтегрувати всюди, де тільки можна! )"Щоб зменшити поширення низькоякісного ШІ-контенту, ми активно вдосконалюємо наші системи..."PsЦі системи існували й раніше, але тепер їх роблять/будуть робити набагато "чутливішими".Не думаю, що все так однозначно. По іншому вони не можуть говорити. Дуже багато тут є але.Все буде добре, але не у всіх. 😘
👁 723 26-01-12 17:08
🔻БазаНе заходити з телефона одразу на всі каналиНе робити одну пошту менеджером одразу всіх каналівНе робити одну й ту ж саму пошту резервноюНе робити один й той ж самий номер резервнимНа ставити 2FA (двофакторку) на один номерТут щось одне на вибір:Створити під кожен канал окремий профіль (в гугл принаймі так можна)Якщо користуєтесь антидетектом - на кожен канал також окремий профільАбо ж тримати канали в різних браузерахЯкщо ведете декілька каналів - цього достатньо. Не читайте будь-ласка все те, що я напишу нижче!1😅🔻Трохи складніша історіяНа великій кількості каналів - проксі.Я не прибічник цього, але без них ізоляцію повну не забезпечити. Обирайте резидентські - для кожного профілю в антидетекті окремий ipХоча б частину каналів. Перевірте для себе. Порівняйте.Якщо є можливість - не підв'язуйте всі канали на один адсенсАле на цьому моменті можуть всі хатки посипатись, бо не реально на кожен канал створювати новий адсенс. Не хочу навіть поглиблюватись. Уявимо/віримо в те, що по адсенсу гугл ігноруватиме зв'язок.Далі.Хз, що щодо активації каналу по номеру - я тимчасовими сім роблю. Як далі буде, чи зміниться щось -не зрозумілоПідтвердження каналу (3-я функція) - в теорії також бажано на різні доки/людейАбо не вмикати її, просто вести канал і все. Включиться сама з часомЯ б утримався від покупки монетних каналів/або продажу, бо може прилетіти за чиїсь гріхи (нещодавно був випадок, коли зняли на купленому каналі монету через пов'язані)Звучить як паранойя, але напишу. 😂Не ставити одне й те саме посилання (якщо наприклад тг качаєте - там можна різні лінки генерувати)Не заливати відео одночасноЧистити метадані файлів перед завантаженням (властивості файлу, де прописаний софт і ім'я компа).Окрема тема - створення гугл акаунту. Якщо є можливість - робіть це з різних телефонів.І все , що я ще в відео говорив. Сил нам і терпіння.Той, хто хоче - своє отримає завжди. Так було постійно. 🙂