Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КАНАЛ ПАВЛА
Додано 14 лип 2024

КАНАЛ ПАВЛА

@kanal_pavla
Кількість підписників: 2 000
Фото: 952
Відео: 105
Посилання: 376
Опис:
Тг про монетизацію Ші контенту (на Ютубі) https://t.me/+a7CsAobLOcY2N2Y6 Зворотній звʼязок @kanal_pavla_bot
Джерело

КАНАЛ ПАВЛА | Переглянув інтерв'ю з Красюком (колишній промоутер Усика)Цікаво було п...

Логотип телеграм спільноти - КАНАЛ ПАВЛА КАНАЛ ПАВЛА @kanal_pavla
924 Охват/переглядів 2025-11-03 18:41 Повідомлення №3137
Переглянув інтерв'ю з Красюком (колишній промоутер Усика)Цікаво було послухати його думки про цю кухню з середини.Кожен бачить своє, коли дивиться на одні й ті ж самі речі.Багато чого для себе підкреслив, але так як на цьому каналі зазвичай все зводжу до Ютуба..РПМ! 😂🤣(Замість рпм можна підставити будь-яку іншу Ютуб тєму – просадка переглядів/вибір ніші і так далі)Перед новорічними святами завжди підвищується рпм!!1Тема, що піднімається щороку з годинниковою точністю..І це є причиною ажіотажу, жахів та паніки багатьох учасників чатів. )Так оть.)Я хочу побажати всім нам так сильно кайфувати від своєї діяльності, щоб насолоджуватися нею без угоди - в хороші й погані часи. Спадів не уникнути- вони частина процесу. Якщо ти справді кайфуєш, коли це не акт волі, а стан - ти впіймаєш свою хвилю. І тоді кожне рішення буде правильним, все буде на своїх місцях.Та невелика кількість людей з усієї планети, які для більшості є прикладом, повністю зливаються зі своєю справою. Вони не живуть окремо від того, що роблять - вони й є те, що роблять.Не приймати якусь частину себе = прямий шлях в нікуди.Тримайте свій фокус. Будьте готові не бути прикладом результату по швидкості підключення манєти.Люди часто можуть бути незадоволеними, знаходячись в тій точці, про яку інші тільки мріють.Кайфувати від того чим займаєшся можна навіть тоді, коли все йде через дупу. Насправді, саме тоді це і важливо найбільше.Не всі боксери стають Усиком.Але все одно багато хто віддає цьому всього себе, тренується все життя - і не стає чемпіоном.Невже це все було дарма? Чи може саме любов до боксу і була сенсом?Саме така відданість тому, чим займаєшся і є джерелом задоволення.Сподіваюсь, що через 50 років я буду знати точно, що жив своє життя, а не гнався за чимось поверхневим.