Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Кам'яне Місто 🪨
Додано 14 лип 2024

Кам'яне Місто 🪨

@kamyane_misto
Кількість підписників: 164
Фото: 3,040
Відео: 558
Посилання: 1,940
Опис:
⚡️КМ – критично про Кам'янське та Україну. Універсальний канал про новини та події, котрі хвилюють кожного свідомого мешканця міста. *більше інформації про паблік у прикріплених повідомленнях 📮Усі питання – @km_suggest_bot 👥Заходи – @kamyanske_events
Джерело

Кам'яне Місто 🪨 | Всім свідкам секти продажу електроенергії закордонДані європейської об...

Логотип телеграм спільноти - Кам'яне Місто 🪨 Кам'яне Місто 🪨 @kamyane_misto
440 Охват/переглядів 2024-07-12 05:01 Повідомлення №5615
Всім свідкам секти продажу електроенергії закордонДані європейської об'єднаної енергомережі. Щодня Україна імпортує з Угорщини до 550 МВт, з Молдови до 400 МВт, та зі Словаччини до 800 МВт потужностей.Ми імпортуємо максимум, що ми можемо. І так, дійсно, у системі присутні технічні перетоки, зумовлені особливістю нашої енергосистеми. До Польщі до 100 МВт, до Румунії до 350 МВт.Це перетоки, які просто неможливо вимкнути. Іноді буває, що одна частина енергомережі генерує понаднормову потужність, але перерозподілити її на іншу ділянку неможливо через відсутність відповідних ЛЕПів чи трансформаторів. І тоді дійсно, може перетікати електроенергія закордон, але інші країни це скомпенсовують.Українські енергетики працюють на межі. Попри безпрецедентні руйнування, у наших містах продовжують їздити поїзди метрополітену, що під час розгону споживають до 3 МВт. У нас продовжує працювати інший транспорт, врешті-решт світло подається навіть у будинки, і навіть бізнесу, хоч із перервами.У 2005 році пожежа лише на одній підстанції під Москвабадом змогла вивести з ладу півенергомережі підмосков'я. Тоді зупинилася третина москвабадського метро, сотні тисяч масквічєй залишилися без світла.Лише одна пожежа на підстанції. І розсинхронізація 15 ТЕС.У нас, попри обстріли, метро працює. Критична інфраструктура працює. Жодна енергосистема світу за останнє сторіччя не приймала стільки ракет.Надалі, за всі оці історії про продаж електроенергії просто почнемо банити. Якщо людям подобається золотий дощ у виконанні росіян, якщо вони не можуть відкрити вкладку "імпорт" на сайті і носяться з копійчаними технічними перетоками - нехай і далі вірять у брєдні, але не поширюють їх. Толерувати їх ніхто не буде.У Харкові, що залишився без Зміївської ТЕС, працює метро! Чим взагалі думають ці люди? Чи взагалі вони розуміють, на які заходи йдуть наші енергетики?Невже так тяжко відняти від експорту імпорт?@OstanniyCapitalist