Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Перехідник Kaluna
Додано 06 гру 2025

Перехідник Kaluna

@kaluna
Кількість підписників: 2
Фото: 349
Відео: 25
Посилання: 318
Опис:
You can view and join @kaluna right away.

👥 Кількість підписників

2
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -1

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія змін лого

Історія змін назви

Перехідник Kaluna 2026-02-24
Kalиna🥀 2025-12-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 389 25-12-10 18:35
Виносимо на максимум проект $NIGHTСаме імбове у нас це Launchpool на ByBit з токеном $NIGHT, де за 5 днів у нас виходить в районі 150$ на 1 акк (30$ в день)Пул 3000 $MNT на 1 акк, але фішка в тому, що ми можемо взяти позику лише на 750 $MNT (1200$ для 70% LTV), і під час заносу у лаунчпул, абсолютно без ризиків, отримати 3х буста до заносу. Тобто вкінці за 750 $MNT ми отримуватимемо токенів, як за 3000 $MNT!Детальніше вже писав за це у чаті👈🏻—————ByBit TokenSplash $NIGHTдля нових користувачів ревард 2500 $NIGHT (150$)Тут все просто:• Регаємось на ByBit + KYC• Беремо участь у промці• Депозитимо 100$ і крутимо оборот 100$ в токені $NIGHTДедлайн 23 грудня, але місць тут 32.000, зайнято лише 12000, тому місця будуть довго—————-OKX BOOST $NIGHTтут вже дедлайн закінчився і почалась підписка. Умови:Оборот: 500$+Баланс: 200$+Зараз виходить в районі 200$ за 1 бал, до ранку можливо буде 100-150$В мене тут 2 аккаунта по 2 бала, надіюсь що курс не упаде і вийде хороша насипка за день, враховуючи, що крутив я буст лише вчораКлейм завтра в 12:00 по КиєвуТому, хто крутив, не забудьте підтвердити участь, насипка має вийти хороша———Впринципі все, ще є Flash Earn на OKX, він теж гуд, але до кінця менше доби лишилось і тому я всю лікву на ByBit перенісKALИNA🇺🇦 | ЧАТ💬
👁 258 25-12-03 11:23
🤓Перший сейл на Jupiter: $WETСпробую занести мінімум 1000 $USDC в перший сейл на Jupiter з проектом HumidiFi* у FCFS раундіHumidiFi - це DEX на Solana, який вже має хороші обʼєми на своїх маркетахСтарт відбудеться вже сьогодні о 17:00, але у нас тут прикол з фазами, їх всього 3:1 ФАЗА, починається сьогодні в 17:00, але тільки для Whitelist, котрий користувачі могли отримати за користуванням платформою + були активними в комʼюніті:• 60.000.000 $WET (6% сплаяю)• Прайс: 0.05 USDC (FDV 50 млн)• Ліміт - багаторівневий 2 ФАЗА, стейкери $JUP, початок завтра в 5 ранку:• 20.000.000 $WET (2% саплаю)• Ціна: 0,05 USDC• Ліміти (FCFS):- 1 рівень: 1k–9 999 JUP → 200$- 2 рівень: 10k–49 999 JUP → 500$- 3 рівень: 50k–499 999 JUP → 2 500$- 4 рівень: 500k–999 999 JUP → 5 000$- 5 рівень: від 1M JUP → 10 000$ і далі можлива участь у FCFS раунді3 ФАЗА, паблік сейл, завтра (4 грудня) в 17:00, ТУТ БУДУ БРАТИ УЧАСТЬFCFS• 20.000.000 $WET (2% саплаю)• Ціна: 0,069 USDC (FDV 69 млн)• Ліміт: 1000 USDCАнлок всюди 100% ТГЕ, на премаркеті токен торгується в районі 0.14$, що вже маємо ~2х, тому скіпати не вартоСторінка сейлу👈☁️Мало зараз можливостей на ринку, тому точно спробую взяти участь тут + проект добавили в роадмапу на Coinbase, а це 100% лістинг.Із мінусів, в паблік фазі занести зможуть лиш 1380 гаманців, а охочих буде куча + солана софтери активуються на 100%, тому дуже мало шансів взяти участь. Але я всерівно спробую і буду надіятись, що їх побриють, або Юпітер, щось придумає проти нихНадіюсь дадуть фліпнути сейл🤞KALИNA🇺🇦 | ЧАТ💬