Джерело
Каховка.Інфо | Схоже, що ці проблеми з водопостачанням у Каховці - тільки "квіточки",...
1 160 Охват/переглядів
2026-06-22 17:01
Повідомлення №3716
Схоже, що ці проблеми з водопостачанням у Каховці - тільки "квіточки", справжні проблеми на ТОТ Херсонщині попереду. Тож всі, хто зараз з якоїсь причини залишається в окупації мають відповісти собі на наступні питання:- що я робитиму в разі повної відсутності водопостачання і підвезення води?- як я отримуватиму медичну допомогу в Криму і Росії, за повної відсутності бензину і автобусного сполучення? Дійду до операційної чи вузькопрофільного лікаря в Краснодарі чи Сімферополі пішки, обходячи на свій страх і ризик підірвані мости? Причому, на Крим я б ставку взагалі не робив, тому питання б звузив до російських територій: як я дістанусь Краснодара чи Тули чи якогось Сиктивкара?- що я робитиму в умовах повної відсутності електропостачання і, ймовірно, природного та скрапленого газу?- що я робитиму в разі дефіциту продуктів? Так, зараз цієї проблеми глобально на ТОТ ще нема, але "ще не вечір". Всі ми памʼятаємо дефіцит і ажіотаж у березні 2022 року. Русні на людей начхати. Зараз явно буде ще гірше.- що я робитиму, куди бігтиму, якщо біля мого будинку опиниться русня і по ним прилетить смачний русоріз? Якщо будинок постраждає і виявиться непридатним? Де я житиму? Як туди дістанусь?Відповіді на всі ці питання вже повинні знати всі, хто з якихось причин досі перебуває на тимчасово окупованих територіях. Заради свого ж виживання.