Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Кадіївка (Стаханов) ✚
Додано 14 лип 2024

🇺🇦 Кадіївка (Стаханов) ✚

@kadiivka1814
Кількість підписників: 2 473
Фото: 3,210
Відео: 1,690
Посилання: 1,830
Опис:
Єдиний проукраїнський канал міста Кадіївка 🇺🇦

👥 Кількість підписників

2 473
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -4
Середній/Місяць:: +974

👁️ Середній перегляд на повідомлення

769
Середній/День:: 807
Середній/Тиждень:: 762
ERR: 31.1%

📊 Кількість повідомлень на день

1.1
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 1.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Родина головного путінського переговорника з питань врегулювання російської агресії у складі 5 рил засвітилася на курорті у французьких Альпах. У тил ворога прибули: Микита Зуйков (племінник), Тетяна Зуйкова (сестра), Сергій Зуйков (чоловік сестри), Марія Мединська (дружина), Андрій Мединський (син).Club Med Grand Massif Samoens Morillon для патентованих рашистів, які ненавидять «загниваючу» Європу - і саме Францію - виявився привабливішим за полум'яного Туапсе і затишного Краснодара.Факти про «тяготи» відпочинку у ворожому тилу:• Доба перебування в подібних комплексах (з урахуванням преміального проживання, високої кухні та сервісу) обходиться в середньому в 4 000 євро для такої купи. У перерахунку на рублі - це річний бюджет кількох сімей, котрим Мединський пише підручники.• Інфраструктура: виводок путінського «дипломата» вибрав Ліон як логістичний хаб та елітарний комплекс в Альпах, де рівень підготовки трас, щільність витягів та сервіс Michelin залишаються недосяжними для російських аналогів.
Kyiv Independent випустили детальне розслідування про рух «Жовта стрічка», і багато чого для мене стало на свої місцяЯ неодноразово раніше публікував критику на адресу подібних проєктів спротиву в окупації, ставлячи запитання: «чому вони не змінюють тактику?» і «навіщо такий регулярний потік однотипних фотографій зі стрічками й листівками під камерами російських спецслужб?», глибоко в душі розуміючи, що ця історія очевидно є грантовою. Але до останнього сподівався, що організатори цих проєктів прислухаються до критики оточуючих (особливо людей, які самі жили й діяли в інтересах України в умовах російської окупації) та змінять свою тактику. Але цього не сталося з незрозумілих для мене досі причинУ розслідуванні фігурує сума в 1 700 955 доларів, виділених західними партнерами на ці проєкти в період з 2022 по 2024 рік — що випливає з даних у відкритих джерелах. Це ціна ось цих сотень красивих фотографій із листівками на тлі окупованих міст, які в нас так люблять репостити й розміщувати в ЗМІ, не замислюючись про наслідки для людей в окупації, що роблять ці фото на регулярній основі вже 4 (!) роки поспіль. Практично одні й ті самі місця, одні й ті самі листівки та стрічкиЦікаво, а це папір для листівок із написами в окупації такий дорогий чи, може, жовта тканина для стрічок, що це обходиться майже в 2 мільйони доларів за кілька років таких акцій?Але проблема в іншому: українці в окупації не можуть коштувати жодних грошей. Їхня безпека має бути понад усе, адже нові українці в окупації, на жаль, не народжуються. Ми маємо зробити все можливе, щоб вони залишалися на свободі й живими, знаючи, що ми про них пам’ятаємо й цінуємо. Зараз вже не 2014-й, не 2022-й і навіть не 2024-й рік, коли українцям в окупації ще доводилося доводити свою вірність країні вчинками, ризикуючи свободою. А ті найсміливіші з них, ідучи на ризики, мають розуміти, що роблять це на благо рідної України, а не за мільйони доларів, які незрозуміло кому йдуть і незрозуміло на що витрачаються. Тим більше що методи діяльності, які працювали в окупації ще кілька років тому, зараз просто втратили будь-який сенс через зміну тактики роботи репресивної машини у вигляді російських спецслужб на цих територіяхЯ особисто 8 років свого життя вів проукраїнський Twitter з окупації, передаючи будь-яку корисну інформацію на підконтрольну територію й висвітлюючи все, що відбувається, з точки зору українця, який залишився на окупованій території. Не отримуючи за це нічого, як і сотні інших подібних мені українців, ідучи на очевидне самопожертвування, ризикуючи особистою безпекою заради рідної України. Але якби я тоді дізнався, що хтось просто використовує мене заради фінансування своїх проєктів… Українці в окупації й так почуваються сам на сам із ворогом, покинутими й забутими всіма богами, і далеко не кожен залишається морально на плаву після всього пережитого. А коли стає відомо, що за твої подвиги (а сфотографувати стрічку в окупації — це вже подвиг) хтось просто вибиває велике фінансування, забуваючи про твою безпеку… Соромно.До цих проєктів публічно звертався не лише я, але ніхто з них так і не зміг публічно відповісти на запитання: «чому на 2026 рік вони не змінюють тактику для своїх, прости Господи, активістів?» Нагадаю, що я вже писав і продовжу: в умовах російської окупації не може бути жодних активістів — це справжні партизани. Так само там не може бути жодних ненасильницьких протестів — це територія абсолютної жорстокості й смерті з боку російських репресивних органівСловосполучення «ненасильницький протест» підходить лише для написання грантових проєктів для наших шановних західних партнерів, які не мають жодного уявлення про те, що таке російська окупація і що там відбувається
‼️ Центр фіксує російську інформаційно-психологічну операцію, спрямовану на дискредитацію України напередодні виборів в Угорщині.У соцмережах поширюється фейкове відео, на якому нібито українські військові обговорюють підготовку заворушення в Будапешті за сценарієм Майдану. Ролик подається як «злитий» з телефону українського військового. Насправді це відео має ознаки постановки. Особи в кадрі, які «планують Майдан у Будапешті», одягнені у військову форму без знаків розрізнення — жодної конспірації,  адже військова форма використана виключно для психологічного привернення уваги. На кадрах не видно облич чи будь-яких деталей, за допомогою яких можна було б ідентифікувати людей чи місце зйомки. Люди на відео говорять українською, але контекст і поведінка виглядають неприродно та штучно. Додає «театральності» й велика карта на стіні, на якій чітко видно напис «Будапешт». росія щомісяця створює низку подібних відео для дискредитації українських військових, цим займаються агенції та театральні студії, які працюють з міноборони ворога.Також важливо, що перші публікації ролика зафіксовані в акаунтах, які системно поширюють антиукраїнські наративи, співзвучні з російською пропагандою. Паралельно фіксується активізація проросійської мережі блогерів, які просувають наративи про нібито «втручання України у вибори» в Угорщині.❗️ За наявною інформацією, вкидання цього відео є частиною скоординованої операції. Для її здійснення до Будапешта, імовірно, були завезені колишні співробітники «Беркуту», які після 2014 року втекли до росії. Їхня можлива роль — участь у постановочних провокаціях або створення «доказової бази» для подальших звинувачень проти України. Мета цієї операції — створити штучний привід для звинувачення України у втручанні у внутрішні справи європейських держав, зокрема виборчі процеси, посіяти недовіру до України серед партнерів та вплинути на внутрішньополітичну ситуацію в країнах ЄС, а також НАТО.🪽 Центр протидії дезінформації
❗️ Усім відома історія кримських військових, які зрадили Україну у 2014 році. Де всі вони зараз? Отримали за зраду “золоті гори” і щасливо живуть на теплому морському узбережжі? Ні. Більшість давно удобрює українські чорноземи, бо приєднались до ворожого війська та пішли воювати проти власної країни. Інші за наказом російського командування разом із сім’ями поїхали “служити” в райони крайньої півночі та далекого сходу. Тому що після використання зрадники нікому не потрібні.На сході України ставлення до зрадників особливе, адже часто за їхні злочини військові й цивільні платять життями. Починаючи з 2022 року, суттєво посилилась контррозвідувальна складова усіх підрозділів Служби безпеки України. Сьогодні контррозвідка СБУ працює на випередження і запобігає більшості злочинів по всій країні. Та й до самих зрадників закон безжальний. 💬 ТРИБУН поспілкувався з військовослужбовцями 3 управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях. За даними пресслужби управління, у 2024-2025 роках за матеріалами підрозділу судові вироки за держзраду, вчинену в умовах воєнного стану, отримали 18 ворожих поплічників. Усі вони надовго відправились за ґрати. Одну злочинницю засуджено до довічного ув’язнення, інші отримали від 8 до 15 років тюрми. Ще певна кількість знешкоджених російських агентів очікує на вироки у слідчих ізоляторах. А окупанти, яким вони допомагали, давно їх “списали” і забули. Читайте за посиланням🇺🇦 Підписатись💰 Підтримати медіа
На жаль, вчора ЗМІ здебільшого або не побачили, або проігнорували наш допис та вирішили не звертати уваги українців на безпекові проблеми, тему яких ми підняли стосовно фото з окупованих територій, які називають "безпечним способом спротиву". На сьогодні лише видання "Фокус" випустило новину, в якій процитувало наші аргументи і заклики. А також військовий оглядач та офіцер Армії оборони Ізраїлю Ігаль Левін на своєму каналі зробив окремий допис, а Артем Східний (відомий партизан з Луганщини, що нині воює в ЗСУ) зробив репост нашого поста. Тому вважаємо, що варто проговорити цю тему для медіа. Про так звані "безпечні форми спротиву" на окупованих територіях. Хоча тут постає питання, що вони безпечні виключно для окупанта, а для проукраїнських людей на окупованих територіях вони вкрай небезпечні. Останнім часом у публічному просторі все частіше з’являються, здебільшого на свята, матеріали, в яких фотографування проукраїнських написів на папірцях чи символів на окупованих територіях подається як "безпечний спосіб спротиву". Ми вважаємо за необхідне публічно пояснити, чому така риторика є хибною і небезпечною. А романтизація таких дій призводить тільки до поганих наслідків.Називати подібну діяльність "безпечним спротивом" означає створювати ілюзію безпеки для людей, які перебувають під окупацією та прагнуть якось допомогти, але бояться зробити щось більше ніж фото з папірцем. Ця ілюзія особливо небезпечна, оскільки може формувати уявлення, що наслідки таких дій будуть незначними або символічними. У реальності окупаційним силам байдуже, кого саме затримувати. Для них не існує різниці між людиною, яка могла передавати інформацію чи готувати диверсію, і людиною з аркушем паперу з проукраїнським написом.Подібні акції неминуче привертають увагу каральних органів. Але не тому, що вони їх бояться, а навпаки - бо це для них привід затягнути гайки та посилити репресії. Це призводить до посилення перевірок, розширення систем стеження, зростання кількості обшуків і затримань. У результаті під удар потрапляють не лише випадкові цивільні, а й люди, які реально працюють у тилу ворога і виконують завдання в інтересах України.Ми отримали численні відгуки від фахівців з розвідки, військових і людей, які мають досвід партизанської діяльності на окупованих територіях. Їхня позиція одностайна. Такий публічний "символічний спротив" ускладнює роботу, підвищує пильність окупантів і створює додаткові ризики для агентурних мереж.Єдиний сценарій, за якого подібні фото можуть не нести прямої загрози тим, хто їх пересилав, це використання заздалегідь підготовлених матеріалів, зроблених задовго до появи в інформаційному просторі. Проте навіть у такому випадку це не скасовує загального негативного ефекту у вигляді посилення репресивних заходів з боку окупаційних адміністрацій.На цей момент ми не бачимо жодних аргументів, які б переважували шкоду, завдану подібними акціями. За дванадцять років війни базові правила безпеки мали б бути очевидними для всіх, хто працює або заявляє, що працює в інтересах України.Проблема полягає не лише в окремих ініціативах, а й у тому, як ця тема "фоток з папірцями з окупації" подається публічно у медіа. Емоційні образи і гучні формулювання створюють хибне відчуття користі там, де насправді йдеться про ризики для конкретних людей і реальної роботи в тилу ворога.Саме тому ми вважаємо за необхідне проговорювати ці речі відкрито і прямо. Без романтизації, без ілюзій і без підміни понять. Безпека проукраїнських людей та агентів на окупованих територіях важливіша за будь-який ситуативний інформаційний ефект та піар.P.S: Вчора ми також надіслали 5 питань до руху, який позиціонує себе, як координаційний центр та куратори таких акцій. Станом на зараз минуло вже 24 години, як ми чекаємо відповідей. Також вчора в коментарях на фб ми отримали фідбек, що такі акції навіть емоційно не заряджають, а пригнічують, бо "ненасильницький спротив", який вони пропагують - це про безпеку для окупанта, а не про прагнення наближати перемогу.
📢📢📢 Возбуждено уголовное дело в отношении еще одного украинского боевика, совершившего террористический акт в Курской областиГлавным военным следственным управлением СК России возбуждено уголовное дело в отношении солдата 8 отдельного полка специального назначения Сил специальных операций вооруженных формирований Украины Артема Карякина, совершившего террористический акт в Курской области (пп. «а», «в» ч. 2 ст. 205 УК РФ).Следствием установлено, что 6 августа 2024 года Карякин, находясь в составе вооруженного подразделения, незаконно вторгся на территорию Курской области. В период с августа по декабрь 2024 года он совершал действия, направленные на запугивание местного населения, используя различные виды и типы оружия, вооружения и военной техники, чем создавал серьезную угрозу для жизни граждан и причинения значительного имущественного ущерба. При этом Карякин вел свой телеграм-канал, в котором публиковал фото, подтверждающие его преступления.Преступные деяния Карякина были выявлены благодаря слаженной работе в рамках комплексных мероприятий, проведенных совместно с сотрудниками ФСБ России. В настоящее время вынесено постановление об объявлении его в международный розыск. Принимаются меры к установлению местонахождения фигуранта уголовного дела и его соучастников. В рамках расследования будут установлены все обстоятельства совершенных Карякиным преступлений и дана уголовно-правовая оценка его действиям. В целях реализации принципа неотвратимости наказания украинских военнослужащих военные следователи СК России активно работают над выявлением мирных жителей, пострадавших от преступных действий Карякина.🔵Подписывайтесь на Следком в MAX
«Обнулителі»: як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатівВійна росії проти України відкрила не лише масштаби зовнішньої агресії, а й безпрецедентну внутрішню деградацію самої армії агресора. Поки офіційна пропаганда продовжує транслювати «героїчні подвиги», журналісти викривають зворотний бік цієї системи — страти, катування, “м’ясні штурми” і показові розправи над власними солдатами.Зокрема, російський штурмовик 80-го танкового полку 90-ї танкової дивізії угруповання "Центр" із позивним «Фікса» розповів що у червні 2025 року відмовився від завдання "розкривати вогневі позиції" ЗСУ без бронежилета та зброї. Така роль у російських військових називається "маячок" – коли солдата роблять живою приманкою, посилають уперед, щоб спровокувати супротивника відкрити вогонь, і так дізнатися про його точне розташування. "Ти просто біжиш, ззаду загороджувальний загін, він не пускає назад. Твій єдиний шанс вижити – це отримати поранення та потрапити в полон до х**ів"
Сегодня мой родной город Стаханов окутан ржаво-черными лентами лицемерного победобесия, тряпками красного террора и трехцветными полотнами путинской недоимперии Впрочем, даже до российской оккупации в этот день (9 мая) - город превращался в сплошной шабаш лицемерия и пьянства. Оно и не удивительно, на один день люмпены-дегенераты превращались в гордых внуков победителей — а внук победителя прикольнее, чем обычный синяк из подворотни провинциального городишкаНо я напомню, что такими были и остаются далеко не все жители нашего города. На фотографиях улицы Стаханова весной 2012-го года, украшенные моей агитацией в виде проукраинских и антикоммунистических стикеровМоя борьба началась еще тогда, когда большинство жителей города (да что там города - страны) - не понимали значения слоганов на моих стикерах. Я рад, что я и многие мои знакомые осознавали все раньше, чем на наш порог заехал российский танкИ сейчас, смотря на фотографии 13-летней давности, в очередной раз понимаю - я на своем месте, являясь частью гордой украинской армии
Взрывы уничтожили примерно половину ракетного арсенала во Владимирской областиВ результате детонации на арсенале Главного ракетно-артиллерийского управления (51-й арсенал) во Владимирской области была уничтожена примерно половина складов арсенала, свидетельствуют спутниковые снимки. Это означает возможную потерю Россией больше 100 тысяч тонн боеприпасов, отмечает проект OSINTtechnical.Детали. Спутниковые снимки арсенала в высоком разрешении опубликовал украинский телеграм-канал Dnipro Osint. На этих снимках можно рассмотреть последствия взрывов на объекте.▪️На кадрах видно, что уничтожена примерно половина складов арсенала, пишет OSINTtechnical. «Это означает возможную потерю более 100 000 тонн российских боеприпасов», — подчеркивают аналитики.▪️По состоянию на 2009 год, согласно публикации газеты Минобороны «Красная звезда», арсенал способен был вместить больше 256 тысяч тонн боеприпасов (но тогда он не был заполнен). Военный эксперт оценивает объем хранившихся боеприпасов в 274 тысячи тонн.
📌Як обрати бронеплити? Гайд, що рятує життя.Обирати захист схоже на підбір твоїх улюблених кросів. Ти ж не побіжиш марафон у берцях? Так само і з плитами: не бери перше, що знайшов.Які є варіанти?Керамічні бронеплити 6 класу – як топові бігові кеди. Легі (від 2.4 кг), гасять кулі навіть кулемета (калібр 7.62х54 Б-32), але сильний удар чи уламок можуть її пошкодити. Ідеально для штурмів, але перший скид на СПшку і плити ловлять скол, тому треба міняти.Сталеві бронеплити 5 класу (Armox Advance) – класичні берці. Надійні, не бояться ударів, тримають 7.62х54 лпс, бюджетні, але важкі й можуть дати рикошет (навіть з полімерною сечовиною, як в Ukrarmor). Відмінний варіант для окопів і позиційної війни.Поліетиленові (НВМПЕ) плити 3 класу – тактичні кеди. Суперлегкі (від 0.85 кг), не пропускають уламки та воду, тримають 5.45х39 ПС, але не тримають бронебійні кулі. Ідеально для артилеристів, операторів БПЛА та тилових задач.Який варіант для тебе?Треба штурмувати? Кераміка 6 класу, щоб навіть від снайпера захиститисьОкопи і позиційка? Теж можна кераміку, але якщо є ризик постійних ударів – металеві 5-го класу будуть кращим вибором.Оператори дронів, артилерія – НВМПЕ. Легко, зручно, надійно.Неважливо, що обереш – головне, щоб якість була топ. В Ukrarmor є плити 3–6 класу, які пройшли перевірку ССО, СБУ, ЗСУ.ПЕРЕЙТИ НА САЙТ Забирай зі знижкою 7% за промокодом skhidnyi разом із безкоштовною доставкою